Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Infinite Crisis (Czytany 5524 razy)
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« : 16 Marca 2014, 19:31:11 »
Infinite Crisis to kolejna gra moba. W świecie DC. Co w niej niezwykłego? Hm, no różni się od lola mechanicznie, ale nie są to jakieś wielkie zmiany, wszystko można znaleźć tutaj: http://www.infinitecrisis.com/en
Zapraszam do grania, oraz wypowiadania się o grze.
Zwłaszcza zapraszam graczy lola, można stworzyć team i zacząć coś działać, ponieważ dopiero powoli startują turnieje. Mam plan aby spróbować wybić się ( oczywiście amatorsko) teraz, zanim idzie kasa w reklame i nagrody. Co szkodzi spróbować?


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 16 Marca 2014, 19:41:34 »
Ja w sumie mam pierwszy raz z tego typu grą do czynienia, więc ciężko coś pisać o mechanice. Generalnie gra jest fajna, trzeba myśleć, dużo fajnych postaci ze świata DC Comics, a będzie jeszcze więcej bo to beta, map póki co mało, mam nadzieję, że będzie więcej, jednak te które są, prezentują się bardzo dobrze. Osoby mające z grami MOBA do czynienia poczują się jak u siebie w domu, z tym, że będą grały w coś świeżego w tym gatunku. Jedyne co tak naprawdę mogłoby razić w oczy to chwilami błędy, ja na przykład muszę otwierać grę jako administrator, bo normalnie wyskakuje błąd patchowania, no i tam mam chwilami mam problemy z logowaniem. No ale wiadomo jak to jest, zawsze zdarza się jakieś błędy u niektórych, zwłaszcza, że to beta. Andre na ten przykład nie ma większych problemów z grą. Także jeśli ktoś by chciał się włączyć i grać niech pisze to się zgadamy.


« Ostatnia zmiana: 16 Marca 2014, 19:47:09 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 16 Marca 2014, 19:56:31 »
Are you freakin' serious? :P - to moja reakcja na ten temat...

Dzisiaj postanowiłem zastanowić się nad propozycją brata, żeby zagrać w jakąś grę moba. Pomyślałem, że skoro ostatnio w nic nie gram, to taka odmiana mi wyjdzie na dobre. Zacząłem więc szukać czegoś dla siebie, bo LoL to coś co mi w życiu nie podejdzie, nie lubię go po prostu.
Przeglądnąłem kilka takich gier i myślę sobie, że są całkiem fajne (najlepsze słowo bez znaczenia!!! ^^), więc może niedługo założę sobie na jednej z nich konto.
 Parę godzin później patrzę, a tutaj założony na Tawernie jest temat o grze, która mnie najbardziej zaciekawiła.... -.-
 Ja się pytam, czemu świat mnie nienawidzi?

W każdym razie niedługo zacznę grać. ^^


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 10 Kwietnia 2014, 14:44:54 »
Jeśli ktoś chce sprawdzić grę to teraz jest najlepiej, bo bodajże do 16 kwietnia można grać wszystkimi postaciami i sprawdzić, czy się w tych klimatach odnajdujesz.


IP: Zapisane
Morghur

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 02 Kwietnia 2015, 11:35:12 »
Grałem w to kilka tygodni, ale zrezygnowałem, ponieważ potrzebuje jeszcze wiele zmian - to było chyba w wakacje. Od tej pory patrzę na jej rozwój i może wrócę do gry. Jednak mam słabość do DC :)


IP: Zapisane
MrocznyWedrowiec

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 11


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 11 Kwietnia 2015, 09:30:43 »
Bardzo lubię DC, ale jak dla mnie Infinite Crisis jest za mało rozwinięta. Jest niewielka ilość postaci i map, jak grałem to było dużo błędów. Ogólnie i tak się cieszę że w ogóle powstała, ale jeszcze czeka producentów wiele pracy. Ocena 4-


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 23 Maja 2015, 23:55:02 »
Ej ludzie! Tutaj jest wątek o grze w którą gram! I pisałem tutaj wcześniej!! WTF?!?

Przechodząc do tematu chciałbym poinformować ludzi przebywających na tym forum, a szczególnie tych grających w tę grę typu MOBA, że ma ona niedługo zostać uaktualniona do wersji 2.0!
Pewnie pytacie się siebie: "Po co on to pisze? I to jeszcze na publicznym, umierającym forum...". Odpowiedź jest niesamowicie prosta, a mianowicie Nightmare Batman (NightBat for short :)) ma powrócić do lat swojej świetności, kiedy to jeszcze przed wrześniem zeszłego roku i mającą wtedy miejsce katastrofą zwaną September Update pełnił rolę Assassina. Wtedy to był powszechnie znany jako postać OP, która potrafiła wygrać każde starcie 1v1 i w niektórych wypadkach 1v2. Teraz nastał czas gdy znów może stać się grywalną postacią dla wszystkich, a nie jedynie dla swego rodzaju weteranów.
Po więcej informacji zapraszam >>TUTAJ<<. Jest to lista części zmian mających mieć miejsce w przyszłej aktualizacji gry, a skupia się głównie na zmianach w umiejętnościach niektórych Obrońców (tak, używam tej nazwy, chociaż sami deweloperzy chyba już tego zaprzestali :P).
Więcej informacji zostanie udostępnionych w najbliższych tygodniach.

I ludzie... piszcie coś. :P


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 24 Maja 2015, 00:01:32 »
O żałosnych podróbach League of Legends typu HoTS, DoTA (słaby trollbait paziu) czy IC nie ma co gadać.


Cytuj
słaby trollbait paziu

Takie nastały czasy Hellsiu. Że trzeba się żywić ochłapami.

Edit: Ić podrap Katrinę bo Cię coś swędzi Księciuniu ;D /Loku


A ty idź, pousuwaj parę w porządku napisanych postów, by podtrzymać poczucie własnej wartości, Bananowa Księżniczko ;]


« Ostatnia zmiana: 30 Maja 2015, 17:38:28 wysłane przez Sylú » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 24 Maja 2015, 00:23:34 »
Sylú wiem, że IC jest próbą podrobienia takich gier jak DotA, czy LoL (którego można oskarżyć o to samo :P) i wykorzystania rosnącej popularności tego typu gier, lecz ta jedna mi się podoba.  Każdy ma własne preferencje dlatego też nie zamierzam się kłócić o to, która gra jest lepsza, po prostu chcę cieszyć się grą. ^^

I co do tego, czy warto o takich grach rozmawiać to powiem, że tak, bo dzięki temu można poznać opinię innych na ich temat. :D


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 02 Czerwca 2015, 21:41:53 »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=IoyvvEWHodk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=IoyvvEWHodk</a>

Thank You Bruce! *clap clap clap*
Thank You Diana! *clap clap clap*
Thank You Kal-El! *clap clap clap*

Połączmy wszyscy dłonie i pogratulujmy Warner Bros. dobrej biznesowej decyzji, która z pewnością przysporzy im wielu fanów w tych trudnych, nadchodzących miesiącach, poświęconych promocji BATMAN V SUPERMAN DAWN OF JUSTICE.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 09 Lipca 2015, 00:42:34 »
Hue hue Warner najpierw nie wypromował gry, potem gdy nie było zysku to ją zamknął. To w świetle jeszcze nowego portu gacka pokazuje, że ta firma to kolejne Ubi x]


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 09 Lipca 2015, 09:04:38 »
No co, może wydawca nie miał pieniędzy na tak dużą i huczną promocję? Nie wszystkie firmy są na tyle duże, by sobie pozwalić na marketing za miliony ;]


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 04 Lutego 2016, 18:05:46 »
ODKOP!!

Wiem, że gra nie jest już dostępna, ale niech zainteresowani czytają dalej.

Pewien użytkownik serwisu reddit o nazwie hangun podający się za członka drużyny z serwera EU IC o nazwie Wolves gaming przedstawił kuszącą propozycję dotyczącą odrodzenia tejże gry.
OK, może "odrodzenie" to za dużo powiedziane, ponieważ chce on poniekąd odtworzyć znaczną większość IC w Docie 2 za pomocą czegoś co nazywa się dota2 reborn tool. Ma mu to pozwolić na stworzenie gry niemalże takiej samej jak IC (mówi o 60-70%, ponieważ ogranicza go mechanika doty :P) i obecnie szuka chętnych do swojego zespołu. :D

Więcej informacji >>>TUTAJ<<<

Nie wiem jak Wy, ale ja się z tego bardzo cieszę, zwłaszcza, że jest tam wspomniana ewentualna możliwość wprowadzenia kilku postaci Marvela. :3


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry