Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes 4 Problem z programem H4FaceKit (Czytany 2488 razy)
Dixlot

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« : 29 Września 2014, 01:51:09 »
Cześć mam problem z programem H4FaceKit :(

Odpalam program i wyskakuje mi komunikat Error:Name lenght is overflow!
Klikam ok i wyskakuje raport o błędach. Wystąpił problem z aplikacją H4FK095.EXE itd.

Ściągałem program z różnych źródeł, różne wersje 94,93,92 niestety wciąż ten sam problem.
Próbowałem też uruchomić program w trybie zgodności z win 98 itp. Nic to nie dało :/
Nie wiem czy to ma znaczenie, ale mam Heroes 4 Złota Edycja wersja 3.0.0.2

Windows xp z dodatkiem service pack 3.

Bardzo proszę o pomoc bo już dostaje szału walczę i walczę z tym programem i dalej nic :/

Z góry przepraszam jeśli temat założyłem w złym dziale. Pozdrawiam!

Wiadomość doklejona: [time]29 Wrzesień 2014, 16:05:13[/time]
Wybaczcie za post pod postem, ale nie chciałem już edytować tamtego  a chce żeby ten post wszyscy widzieli bo może ktoś będzie miał ten sam problem w przyszłości.

Siedziałem wczoraj pół nocy i zastanawiałem się co może być problemem przez który nie działa program H4FK. Wpadłem na pewien pomysł. Jak widzicie w błędzie napisane jest, że nazwa jest za długa. Wszedłem w folder ubisoft i zmieniłem nazwę folderu z grą heroes 4 odpaliłem program i eureka wszystko pięknie działa, nie trzeba odpalać w żadnym trybie win 95 itp wystarczy zmienić nazwę folderu z grą na trochę krótszą.

Więc jeśli ktoś ma problem z programem H4FaceKit to wystarczy, że zmieni nazwe folderu przykładowo u mnie wygląda to tak Ubisoft/Heroes of Might and Magic IV - Zlota Edycja zmieniłem na Ubisoft/Heroes i program elegancko działa :) Pozdrawiam :)


« Ostatnia zmiana: 29 Września 2014, 16:07:08 wysłane przez Dixlot » IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 20 Listopada 2014, 13:31:14 »
Problem rozwiązany, temat oczywiście zostawiam, gdyby ktoś miał podobny problem.

Zamykam.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry