Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 7 8 9 [10]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Kampania Twierdzy (Czytany 55541 razy)
Smaczna Kromka 121
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #135 : 21 Listopada 2012, 15:51:52 »
Z tego co czytam większość wybiera drogę krwi.Ja wybrałem  drogę łez i było mi dużo prościej. po pierwsze w drugiej misji na drodze krwi trzeba pokonać buntowników,potem jaguarzy a na końcu Żarłocza.na drodze łez jak zbierzesz niewolników i pokonasz jaguarzy to zdobywasz natychmiast dwa miasta jedno które podbiłeś i jedno to buntowników którzy sie do ciebie przyłączą.Po drugie w misji czwartej jak ułaskawisz węża to raz że wykonasz dwa questy naraz po drugie dostaniesz sporo puntów drogi łez a po trzecie nie będziesz musiał walczyć z tym wężem (chociaż fakt zbyt wymagający nie jest)


IP: Zapisane
Forum internetowe powinno łączyć,nie dzielić
Voymir
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 51


Per Mortis Ad Gloria!

Zobacz profil
« Odpowiedz #136 : 03 Grudnia 2012, 15:43:41 »
Witam, ja nie wiem co mam zrobić teraz w misji z miastem Taumata-Kunyak, znalazłem 7miu bossów i teraz odpieram ataki nagów, i w związku z tym mam pytanie, czy żeby wykonać questa Symbol Wolności to należy bronić miasta do upadłego? czy trzeba pokonać jakiegoś konkretnego naga? W queście jest napisane: aktywne zadanie - Broń miasta Taumata-Kunyak. I tak się pytam, co się stanie gdy pokonam x bohów, czy w ogóle coś się stanie? do tej pory łącznie rozwaliłem ich z 7miu-8miu

PS: dopiero co skończył się przerywnik jak bossowie wchodzą na wały i oceniają armię nagów


« Ostatnia zmiana: 03 Grudnia 2012, 15:46:19 wysłane przez Voymir » IP: Zapisane
Audaces Fortuna Iuvat!
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #137 : 03 Grudnia 2012, 17:54:43 »
Gdy pozbierasz wszystkich Wodzów to w przeciągu tygodnia powinien pojawić się Generał Nagów z którym na początku walczyłeś- Mukao. Ostatecznie gra Ci się mogła zbugować więc reset pomoże.


IP: Zapisane
Voymir
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 51


Per Mortis Ad Gloria!

Zobacz profil
« Odpowiedz #138 : 04 Grudnia 2012, 10:21:42 »
Dziękuję Loczek :8- ] Zrobiłem reset, znaczy uruchomiłem kompa na nowo, ehhh, ale mam teraz wrażenie, że mówiłeś o restarcie mapy... mylę się? ;8- ]

Mukao się nie pojawił po tygodniu, ale po trzech tygodniach, bo spróbowałem na upartego jechać dalej, tak, że dla wszystkich, którzy mają problem z tym kawałkiem - cierpliwości, nie resetujcie mapy jakby co bo Mukao się pojawi w końcu, co prawda musiałem odeprzeć jeszcze ze 4 ataki o takim samym składzie mniej więcej ale przy dużej armii da się odpierać je kolejno.


IP: Zapisane
Audaces Fortuna Iuvat!
Strony: 1 ... 7 8 9 [10]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry