Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4 5    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Rada Cieni (Czytany 24776 razy)
zZiuteKk
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 21

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 14 Sierpnia 2014, 02:28:04 »
Boże jak ja się cieszę na nowe hirołsy xd
Głosowałem na Sylvan. Zawsze lubiłem elfy i brakowało mi ich w VI.
Ale polubiłem Świątynie... mam nadzieje że jej nie zabraknie D:

Edit: Na przyszłość proszę kolegę jak i innych, o nie podejmowanie prób "sztucznego" powiększania postów./Loczek



« Ostatnia zmiana: 14 Sierpnia 2014, 08:21:47 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Nexxurio

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 21


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 14 Sierpnia 2014, 20:52:08 »
W wyborze tego na co się głosuje warto wziąć pod uwagę czyją historię chcemy poznać gdyż jak wiemy owe kampanie to będą opowieści z historią owej frakcji. To mnie jeszcze bardziej przekonuje do wyboru elfów bo wolę poznać historię tajemniczego Irollan niż opowieść o tym jak Skok o imieniu Smog podbija twierdze krasnali, a trzynastka krasnoludów, niziołek i czarodziej ruszają by odbić twierdzę i skarby.


IP: Zapisane
Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 15 Sierpnia 2014, 12:39:25 »
W następnym głosowaniu , na kogo oddacie swój głos ?
Loch czy Inferno ?
Ja na Loch , ale szkoda że mi inferna.
Fajnie by było jakby w tej radzie Ivana zasiadały elfy - leśne i mroczne  :)


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 15 Sierpnia 2014, 13:10:39 »
Myślę, że gdyby w radzie Cieni miały zasiadać Leśne i Mroczne Elfy to w czasie obrad mogłyby mieć miejsce niezłe zgrzyty między nimi ;)

Ja oddam głos na Inferno z wiadomych powodów :> Ale tak jak mówiłam - w zależności od wygranej danej rasy twórcy na pewno mają przygotowane inne scenariusze rozwoju wydarzeń.

Myślę, że trzeba "rozszyfrować" ich zamiary ;) Dlaczego bowiem mamy do wyboru Sylvan vs Forteca i Inferno vs Loch? Myślę, że od naszego wyboru może naprawdę wiele zależeć a nie tylko fakt, jakie jednostki będziemy rekrutować ;)


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 15 Sierpnia 2014, 13:35:20 »
INFERNO ALL THE WAY!!

Nie ma innej opcji. Jedna rasa elfów przy stole wystarczy, a na dodatek z demonami będzie ciekawie.
Wyobraźcie to sobie, jednym z doradców Iwana zostaje Generał/Władca demonów. To oburzenie ze strony elfów byłoby nieziemsko przyjemne (dla mnie ;)).


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 15 Sierpnia 2014, 13:55:48 »
Ale nie rozumiem, czemu zakładacie z góry, że drugie głosowanie to będzie Loch vs Inferno? Bo ktoś tak powiedział na Kwasowej Grocie i wszyscy rozdmuchali? Bo Chinole gdzieś to wrzucili w morzu innych przecieków?

Take a chill pill, może nam przyjdzie wybierać miedzy Świątynią a Lochem, może miedzy Inferno a Świątynią...


IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 15 Sierpnia 2014, 14:02:24 »
A to aby przypadkiem nie było w wywiadzie na HC?


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 15 Sierpnia 2014, 14:13:35 »
Pomarzyć można, prawda?
Inferno wydaje się wysoce nielogicznym wyborem, no chyba, że książę Iwan miał szemrane znajomości. :P
Poza tym, gdyby jednym z jego doradców miał być toś z Inferno, to prawdopodobnie reszta zaczęłaby się buntować... co mogłoby poskutkować całkiem ciekawą finalną kampanią. :rolleyes:


IP: Zapisane
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 15 Sierpnia 2014, 14:18:23 »
Popieram Hellsa, głównie z tego względu, że mam wielką nadzieję nie zobaczyć inferno, ani lochu. Dlatego wolę żeby w głosowaniu była Świątynia, która ze wszystkich zamków w H6 przypadła mi najbardziej do gustu.

Bardzo niecierpliwie oczekuję też Necropolis, ten zamek zawsze miał klimat (jest na to skazany :) ) Oczekuję również powrotu kochanych Kostuch i Banshee

Jeśli zaś chodzi o nasz wybór, to jest pewnym, że musi mieć on znaczenie fabularne. Chociaż tego możemy się tylko domyślać. Tak naprawdę to nawet po wydaniu gry nie będziemy oczywiście świadomi ''zmian'' w fabule.

Ciekawy element to ta silna współpraca między rasami, tak jakby wszyscy byli w ścisłym, trwałym sojuszu. Ciekaw jestem kto może sprzeciwić się takiej współpracy?



IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 15 Sierpnia 2014, 14:28:45 »
Nic takiego nie zostało powiedziane przez tych dwóch panów, to jest ten sam wywiad, który wstawiałem przetłumaczony do tematu Aktualności - Dyskusja (jest też w kilku newsach).


IP: Zapisane
TTTr96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 180


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #40 : 15 Sierpnia 2014, 14:45:03 »
Nie sądzę, żeby ten wybór mógł mieć aż taki wpływ na fabułę gry. Jak było wspomniane, kampania jest stworzona na hubach, a więc tak jak w szóstce. Misje będzie można rozegrać w dowolnej kolejności, a co za tym idzie, możliwe też, że twórcy przewidzą opcję dostępu do finału przed ukończeniem wszystkich misji (np. ukończ 4 kampanie, aby odblokować kampanię finałową). Jednocześnie podejrzewam, że najzwyczajniej na świecie, my decydujemy o rasach, które pojawią się w pełnej wersji gry, w tej którą dostaniemy w pudełku, reszta pojawi się w ramach DLC, bądź patcha, jeśli fani się wkurzą na grę. Liczę tylko, że gra nie będzie się borykała z takimi problemami jakie miała szóstka, bo wtedy będzie tragedia.


IP: Zapisane

Zapraszam na mojego bloga - GeekLog
zZiuteKk
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 21

Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 15 Sierpnia 2014, 14:59:08 »
Ok... rozumiem że Inferno to ważna frakcja blablabla ale ja nie widzę żadnego sensu jeśli miałaby się znaleść w VII. Nie wydaje mi się aby wgl była w głosowaniu.
Jeśli będzie wybór między Świątynią, a Lochem to nie mam pojęcia na co bym głosował bo obydwa zamki uwielbiam... zaś jeśli tak jak według plotek odbędzie się Inferno vs Loch...
LOCH ALL THE WAY...


IP: Zapisane
Czarownik

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 55


Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 15 Sierpnia 2014, 16:17:57 »
Dla czego Elfy vs Krasnale i Inferno vs Loch? Dla tego, że w fabule jest przewidziane jedno miejsce na "good guy" i jedno miejsce dla "bad guy".

Natknąłem się gdzieś wcześniej na niby cytat wypowiedzi twórców, że rasy które odpadną w głosowaniu nie pojawią się w DLC. Ktoś może tą informację potwierdzić/zaprzeczyć?


IP: Zapisane
amanis

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 57

Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 15 Sierpnia 2014, 21:49:38 »
Też czytałem ten "wywiad", że rasy które odpadną juz nie wróca, a le to pewnie była jakaś swobodna twórczość "oparta na faktach" więc o niczym nie przesądza.

Z jednej strony chciałbym zobaczyć Sanktuarium bo Nagi wyszły, akurat w ogolnie słabej grze H6, całkiem całkiem. Jednak juz mój ulubiony magiczny zamek wrócił, wiec nagi tak nie kuszą.

Z drugiej trudno o Heroesy bez Inferno (bo to przecież odwieczni wrogowie!), trudno tez o to by demon zasiadł w radzie....


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
Czarownik

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 55


Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 15 Sierpnia 2014, 21:54:19 »
W radzie może zasiadać ktoś kogo przeszłość jest związana z demonami, a obecnie jest "nawrócony", lub ktoś kto podaje się za dobrego, a w rzeczywistości spiskuje z demonami.


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry