Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Edycja Kolekcjonerska (Czytany 14981 razy)
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 13 Stycznia 2015, 13:00:23 »
Ja zawsze kupowałem, kupię i będę kupował wersje kolekcjonerskie :)

Kupiłem Wielką kolekcje wszech czasów (H1-HV) Potem VI następnie might and magic X no i teraz czekam na VII :D


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
MrocznyWedrowiec

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 11


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : 11 Kwietnia 2015, 09:34:50 »
Kolekcjonerka to droga rzecz, ale jak kupowałem ostatnią, chyba Baldur's Gate, a mój brat Wiedźmina, to nie zapomnę tego podniecenia i ekscytacji :) akurat nie będę kupował kolekcjonerki, zdecydowanie za dużo kasy, którą mogę wydać na coś innego. Gdybym zarabiał w Euro to inna rzecz :P


IP: Zapisane
LordSauron

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 11 Kwietnia 2015, 11:13:22 »
Moim zdaniem to marnowanie pieniędzy, no ale to wybór każdego gracza.

Rzeczywiście marka Heroes nie przynosi takiej kasy jak ta ogromna ilość Assasinów. Trzeba zwrócić uwagę na różnice. Assasiny są bardziej "nowożytną" marką, a Heroes to stara i zasłużona seria z czasów kiedy biznes growy wyglądał nieco inaczej. No i wisi to widmo trójki, więc wszystko co nie będzie wyglądać jak ta część, zostanie zjechane.

Sam osobiście lubię Heroes 6, ale dopiero z edycji rozszerzonej, po patchach z dołączonymi DLC w komplecie. Widać, że Ubi cięło koszta na starcie, dopiero potem z wielkiej łaski dosypano nieco grosza i gra stanęła wreszcie na nogi. Niestety studio Black Hole co odpowiadało za podstawkę, już nie. Poszli z torbami. Była o tym afera.

Jak będzie z Heroes 7 nie wiem, ale ja bym kota w worku nie kupował.


IP: Zapisane
WielkiKiryl

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 67


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 11 Kwietnia 2015, 11:38:58 »
Zobaczymy jakie będzie H7, ale H6 z podstawki była potraktowana trochę po macoszemu.Wolałem już producenta Nival Interactive, które przyłożyło się do robienia H5 z dodatkami, chociaż podstawka zawierała błędy mimo wersji 1.6. Chciałbym aby, cena EK do H7 była maksymalnie do 300zł.


IP: Zapisane
TTTr96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 180


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #19 : 01 Maja 2015, 23:23:27 »
Nikt nie napisał, ale mamy już przecież oficjalną wizualizację kolekcjonerki! Oznacza to, że do premiery niewiele powinno się zmienić. ;) Jakby ktoś jeszcze nie widział, to wszystko do podglądu tutaj.

Prywatnie ubolewam nad brakiem steelbooka. Jest to mój ulubiony rodzaj gadżetu. Łatwo go ładnie wyeksponować na półce, a jednocześnie naprawdę trzeba chcieć, żeby zniszczyć. Brakuje mi też jakiegoś gadżetu pokroju pierścienia z kolekcjonerki Heroesa VI. Nie jestem jakimś fanem biżuterii, ale kurna, jakby jakiś fajny naszyjnik dali inspirowany którąś z frakcji, to chyba aż bym zainwestował w manekina, żeby go wyeksponować. ;)

Cena 400zł za obecny zestaw jest moim zdaniem bardzo dyskusyjna. Figurka na fotkach wygląda zacnie, ale stały się one 'normalnym elementem' kolekcjonerek od UbiSoftu. Jednocześnie nie lubię kart tarota, więc śmiało bagatelizuję ich wartość, bo są dla mnie bezużyteczne. Litografie, soundtrack i artbook to natomiast rzeczy, które uwielbiam, ale ciągle nie kalkuluje mi się tu 400zł, nawet jeśli uwzględnimy samą grę. Mimo wszystko jednak, zamówiłem pre-order i planuję go opłacić. Za 300zł bym był pewny, że to inwestycja życia, a tak to wszystko się rozstrzygnie.

Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany, jak wyglądały inne edycje różnych części Heroesów i porównać do tego co nam oferuje teraz UbiSoft to zapraszam na mojego bloga, do odpowiednich artykułów. :)


IP: Zapisane

Zapraszam na mojego bloga - GeekLog
TTTr96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 180


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : 31 Sierpnia 2015, 01:02:02 »
Rojo otrzymał kolekcjonerkę Heroesa VII, jak to ostatnio bywa, YouTuberzy są równiejsi. Jedyna zaleta jest tak, że jest miesiąc do premiery, a my wiemy jak będzie wyglądał finalny zestaw na żywo.
Prywatnie jest tak jak się spodziewałem, czyli trzyma poziom UbiSoftu. Dla jednych to wada, dla drugich powód do radości. W tym przypadku jednak uważam, że cena sugerowana jest nieco wyśrubowana... Sam edycję kupić planuję, ale raczej nie na premierę. Zakup Deluxe'a za 60zł sprawił, że nie mam parcia, bo w grę i tak zagram od razu, a prawdopodobnie w tym samym okresie będę miał kilka innych wydatków.
Filmik możecie znaleźć tutaj, a jeśli ktoś chciałby tę edycję jeszcze zamówić, to tutaj najtańsza oferta przedpremierowa na jaką trafiłem.


IP: Zapisane

Zapraszam na mojego bloga - GeekLog
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 31 Sierpnia 2015, 12:21:53 »
@TTTr96
Jeżeli o YouTuberów to nie są oni równiejsi, oj nie. Po prostu większość firm (Why Nintendo? Why? ;__;) dostrzega ich jako, swego rodzaju, darmową reklamę. No bo pomyśl sobie, liczba jego subskrybentów jest również liczbą potencjalnych nabywców. Oczywiście nie każdy kupi grę, ale nawet jeżeli zrobi to tylko połowa to zyski i tak będą spore, nieprawdaż?

A co do filmiku, to może później obejrzę, bo gry jestem ciekaw, zwłaszcza, że nie mogę nawet bety uruchomić na swoim laptopie. ;__;


IP: Zapisane
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 31 Sierpnia 2015, 19:38:05 »
A co do filmiku, to może później obejrzę, bo gry jestem ciekaw, zwłaszcza, że nie mogę nawet bety uruchomić na swoim laptopie. ;__;
Ale przecież tam samej gry jeszcze nie ma prócz pudełka do niej. Jest tylko zawartość kolekcjonerki figurka, artbook, itp.


IP: Zapisane
TTTr96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 180


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #23 : 31 Sierpnia 2015, 23:43:20 »
@Hadras
Jestem świadom tego, że danie czegoś YouTuberowi za darmo to niemależe darmowa reklama, tylko praktycznie żadna inna forma się teraz nie wybija. Słaby YouTuber ma większe szanse na fanty niż mocny bloger... Tak czy siak, zaletą jest to, że wiemy już jak to ma wyglądać na premierę.

@Hex
Hadrasowi chyba chodziło o samą grę, a nie pudełko i zawartość.
Swoją drogą, dziwię się, że nie włożyli mu pudełka z płytą z betą i kodem do aktywacji. Przecież to taki prosty trick, a czyni zestaw niemalże pełnowartościowym.


IP: Zapisane

Zapraszam na mojego bloga - GeekLog
Vitollo

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 05 Lipca 2018, 12:19:50 »
Ja niestety dopiero powoli łapie bakcyla na Herosy, ale patrze na te wszystkie edycje kolekcjonerskie i powiem szczerze, że jak Homm8 będą zapowiedziane, to będę pierwszym który ją zamówi :D


IP: Zapisane
Przeczytaj jak wygląda depilacja laserowa Sopot
Strony: 1 [2]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry