Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4 5    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja V (Czytany 28977 razy)
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 22 Sierpnia 2010, 19:42:07 »
Kłopot w tym, że czasem miejsce na machiny wojenne można wykorzystać w inny sposób, na przykład dając tam szczęście - wtedy rozwalenie bariery trochę trwa, ale jednostki dają naprawdę niezły dmg. ;) ... jak możesz, to podaj jakie umiejki mieli twoi bohaterowie.. ^_^.

Ja tą mapę na łatwym z Sava robiłem, wtedy moi bohaterowie mieli ok. 24 lvl... :) teraz gram na normalnym, a Godryk i Raelag mają po 30... ^_^


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Neader

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 118


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 23 Sierpnia 2010, 13:36:39 »
Godryk - Magia Światła, Szczęście, Machiny Wojenne, Atak, Obrona (i tak polecam go rozwijać, ewentualnie można dać Magię Mroku)
Findan - Magia Światła, Atak, Szczęście, Obrona, Talent Magiczny (można by dać Magię Zniszczenia zamiast Obrony)
Raelag - Magia Zniszczenia, Magia Mroku, Obrona, Talent Magiczny, Szczęście (tu git)
Zehir - Magia Przywołania, Szczęście, Talent Magiczny, Magia Mroku, Obrona (i tu też git)

Machiny Wojenne to rozwiązanie dla kogoś, kto ma problemy z barierą  ;)


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 23 Sierpnia 2010, 16:32:10 »
Wdług mni, najlepiej jest rónież u każdego z herosów rozwinąć magię przywołania, bowiem zdolność odwołanie idealnie niszczy wszystkie demony przyzywane bramą, a to czasem nawet 99,9% sił całej armii demonów.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 23 Sierpnia 2010, 16:44:43 »
Pomysł zaiste inwencyjny, jednak skillwheel'owe zasady mu to uniemożliwiają - wygnanie w podstawce jest dostępne tylko dla czarodzieja i nekromanty... :P


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 23 Sierpnia 2010, 17:49:30 »
To dlatego mi nie wyszło z Findanem mimo iż czekaem na ten talent całą jego kampanię.
Cóż szkoda, ale Słowo Światła na magii eksperckiej też daje rezultaty, a to mo że miec i elf i Godryk.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 23 Sierpnia 2010, 17:52:10 »
Ja jakoś wolę rzucić grupową boską siłę na wszystkie jednostki, aniżeli miałbym zadać setce paru setkom demonów 400dmg... :P


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Neader

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 118


Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 24 Sierpnia 2010, 10:01:49 »
Moim zdaniem Godrykiem lepiej rzucać zaklęcia wspomagające, gdyż Rycerz jest bohaterem od wzmacniania armii, a Findanem Magię Światła/Zniszczenia, zależnie od tego, co posiadamy  ;)


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 24 Sierpnia 2010, 10:55:56 »
Ja tak robiłem Godrykiem to Biara mi wytrzebiła ponad połowę armii. Nie wiem jak wy, ale jak potem używałem słowa światła to już mniej zołnierzy traciłem. Wydaje mi się, że wpierw trzeba osłabić armię wroga, a potem dopiero wzmacniac swoją.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Neader

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 118


Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 24 Sierpnia 2010, 11:21:40 »
A na jakim poziomie grałeś? Ja na normalnym nie miałem z nią problemów, choć owszem, straciłem trochę armii  :P

EDIT: Może nagram dziś filmik z 5 misji, jeśli są chetni  ;D


IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 24 Sierpnia 2010, 11:32:57 »
Mi Godrykiem poszło jak z płatka. A używałam czarów niskopoziomowych. I najpierw wzmacniałam armię, trzeba to robić póki się jeszcze ją ma. Bo potem nie opłaca się wzmacniać garstki żołnierzy, szczególnie pod koniec bitwy. Wtedy należy dobijać ostatecznie wroga właśnie Słowem Światła, a jak nie ma many to Godrykiem.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 24 Sierpnia 2010, 11:40:16 »
Na youtube jest jak gracz przeszedł ta misję, muzyka fajna, szkoda że to był anglik, ale.... ki tak było na co popatrzeć. Jak drgi raz zagrałem według jego ruchow to równie dobrze mi poszło co za pierwszym razem.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Neader

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 118


Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 24 Sierpnia 2010, 11:41:09 »
Na pewno jest, lecz różne osoby różnie przechodzą, więc jeszcze jeden filmik by nie zaszkodził  ;)


IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 24 Sierpnia 2010, 12:00:43 »
Belegor, nie radzę się sugerować filmikami, bo kompy są różne i różnie grają, nawet na tych samych poziomach. Jest to bardzo niesprawiedliwe, ale nic na to nie poradzisz.
A próbowałeś przenieść jednostki? Bo jeżeli masz silnego Raelaga lub Zehira to Ci łatwo pójdzie (ja gdy walczyłam Zehirem straciłam zaledwie połowę armii), więc mógłbyś wymienić niedobitki na coś pożytecznego. Morale ucierpi, ale będziesz miał znacznie lepszą armię.


IP: Zapisane
Neader

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 118


Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 24 Sierpnia 2010, 12:03:38 »
Ja miałbym wrażenie, że ździebko oszukuję czymś takim   ^_^


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 24 Sierpnia 2010, 12:04:41 »
Hmm... nigdy tego nie próbowałem, ale nie sądze by się to udało.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Strony: 1 2 [3] 4 5    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry