Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4] 5    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja V (Czytany 28975 razy)
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 24 Sierpnia 2010, 12:17:39 »
Neader, używanie głowy to nie oszustwo ;) Teoretycznie nie posługujesz się kodami, więc grasz czysto.
Mi w każdym razie to bardzo pomogło, bo Findanem nie dawałam rady, a wystarczało przenieść kilka Archaniołów, raz wskrzesić Enty i jakoś poszło.


IP: Zapisane
Neader

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 118


Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 24 Sierpnia 2010, 12:21:31 »
Nie mówię o oszustwie, ale czułbym pewien...niesmak :P


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 24 Sierpnia 2010, 16:54:07 »
Ja obawę, bo naprzykład Zehirowi nie moge wojska podmienic, bo jemu strasznie giną jednostki. Raelagowi jako ostatniemu najcięższe się walczy, a żal mi zabierac jego smoków. Gdyby były przerwy między bitwami bohaterów, to czemu nie.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 25 Sierpnia 2010, 13:31:21 »
Belegor, a na jakim poziomie grasz? Bo ja na normalnym przeszłam całą misję i miałam problemy tylko z Godrykiem i Findanem, dwie ostatnie bitwy przeszłam na luzie, a miały być najtrudniejsze.
Trzeba było wziąć Zehirowi zdolność "Odwołanie". Bardzo się praydaje podczas ostatniej misji, bo prawie wszystkie jednostki Biary i Kha-Beletha są przywoływane. Wystarczy raz użyć Odwołania, a znika połowa demonów z pola ;)
A Raelaga w jaka magię wyposażyłeś? Bo jak ma silne zaklecia zniszczenia, to poradzi sobie spokojnie. Nawet bez połowy smoków.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 25 Sierpnia 2010, 14:07:05 »
Jeśli chodzi o zdolności to moi bohaterowie mieli takie jakie ty podałaś. Tutaj bardziej sie obawiałem o Zehira, bo pomimo odwołania przez całą kampanię ie inwestowałem w jego obronę i.... skutki podczas pierwszej bitwy były opłakalne.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 23 Lutego 2011, 21:03:21 »
Nie trzeba było atakować garnizonów, wystarczyło spojrzeć na magię przygody, i przeteleportować się za nie, jeśli nie w pierwszej kolejce to w 2...
Walki Raelagiem są piekielnie trudne nawet na normalnym poziomie, walka z Biarą była dla mnie prostacko łatwa, na oblężeniu trochę straciłem oddziałów na atakowaniu ściany, ale walka z Kha-Belethem, to na tym mi zostały tylko 2 czarne smoki pod koniec bitwy... Ale wygrałem bitwę dzięki wzmocnionej Implozji i czarom magii przywołania- szczególnie ,,Stwórz feniksa" i ,,Tajemna zbroja"....

Wiadomość doklejona: [time]23 Luty 2011, 21:07:22[/time]
Jeśli chodzi o zdolności to moi bohaterowie mieli takie jakie ty podałaś. Tutaj bardziej sie obawiałem o Zehira, bo pomimo odwołania przez całą kampanię ie inwestowałem w jego obronę i.... skutki podczas pierwszej bitwy były opłakalne.
Tu się z tobą zgodzę, ja bardziej się skupiłem na sile czarów niż na statystykach wzmacniających stworzenia ( atak, obrona ), dlatego inwestowałem całą manę tylko w 3 zaklęcia:
- Stwórz feniksa
- Tajemna zbroja
- Widmowe zastępy
W sumie to najtrudniejsze były walki Raelagiem, bo ja ledwo nim przeżyłem, zostały mi 2 smoki  :D

Wiadomość doklejona: [time]23 Luty 2011, 21:14:53[/time]
Belegor, a na jakim poziomie grasz? Bo ja na normalnym przeszłam całą misję i miałam problemy tylko z Godrykiem i Findanem, dwie ostatnie bitwy przeszłam na luzie, a miały być najtrudniejsze.
Trzeba było wziąć Zehirowi zdolność "Odwołanie". Bardzo się praydaje podczas ostatniej misji, bo prawie wszystkie jednostki Biary i Kha-Beletha są przywoływane. Wystarczy raz użyć Odwołania, a znika połowa demonów z pola ;)
A Raelaga w jaka magię wyposażyłeś? Bo jak ma silne zaklecia zniszczenia, to poradzi sobie spokojnie. Nawet bez połowy smoków.
Możliwe że masz rację, ale w jednym jest pomyłka- to zależy kto w co inwestuje, załóżmy, że on u Zehira inwestował w wiedzę, a nie moc wtedy jest prawdopodobieństwo, że nawet połowy stworzeń u wroga z pola bitwy nie weźmie...
Godrykiem uważam, że bitwy były wręcz banalne ( zabrałem przed bitwą z Kha-Belethem 30 archaniołów od niego i dałem Raelagowi wygrałem bitwę:D ), Zehirem były trudne bitwy, Findanem, były dla mnie średnio-trudne bitwy, a Raelagiem, to autorzy gry trochę przesadzili z 25 Arcydiabłów, bo jak zaatakowałem Archaniołami, poszło 5 arcydiabłów, a oni z kontry zabili mi 15 :(, to robi wielką różnicę...


« Ostatnia zmiana: 23 Lutego 2011, 21:15:22 wysłane przez Zehir9921 » IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 24 Lutego 2011, 09:16:54 »
Jak wiadomo Czarnoksiężnicy najlepsi są w Destrukcji więc moim zdaniem Raelag nie powinien kłopotów z pokonaniem takich 25 Arcydiabłów, wystarczy operować dobrze zaklęciami i np spowalniać turę takim jednostkom albo zniszczyć jak najwięcej zaklęciami ofensywnymi.


IP: Zapisane
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 24 Lutego 2011, 11:08:40 »
Jak wiadomo Czarnoksiężnicy najlepsi są w Destrukcji więc moim zdaniem Raelag nie powinien kłopotów z pokonaniem takich 25 Arcydiabłów, wystarczy operować dobrze zaklęciami i np spowalniać turę takim jednostkom albo zniszczyć jak najwięcej zaklęciami ofensywnymi.
Loczek, to nie tylko zależy od czarów, ale głównie od jej siły...
Ja miałem 16 siły czarów i ze wzmocnionej implozji brałem 5 arcydiabłów i tylko ten czar mnie ratował z opresji (podczas bitwy nie miałem czasu na używanie innych czarów...)  ;)
A poza tym nie posiadałem nim wszystkich czarów, a jak rzuciłem spowolnienie to Kha-beleth cały ten czas używał oczyszczenia...


« Ostatnia zmiana: 24 Lutego 2011, 11:11:45 wysłane przez Zehir9921 » IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : 24 Lutego 2011, 18:35:28 »
A wiesz że jedna z pod umiejętności magii Zniszczenia nazywa się Mistrz Lodu? Zaklęcia oparte na tym żywiole zyskują dodatkowo efekt zamrożenia czyli spowalnia się tym turą zgrupowania lub zgrupowań. A jaki miałeś rozkład umiejętności na Raelagu hmm?


IP: Zapisane
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : 24 Lutego 2011, 19:56:37 »
A wiesz że jedna z pod umiejętności magii Zniszczenia nazywa się Mistrz Lodu? Zaklęcia oparte na tym żywiole zyskują dodatkowo efekt zamrożenia czyli spowalnia się tym turą zgrupowania lub zgrupowań. A jaki miałeś rozkład umiejętności na Raelagu hmm?
Zaawansowany, bo expa mi zabrakło na kolejny level ;)
Możliwe, ale jak wcześniej pisałem, musiałem cały ten czas rzucać implozję wzmocnioną ( po prostu u mnie Kha-beleth [grałem na poziomie trudnym] miał staty 45 atak, 55 obrona, 35 moc, 55 wiedza, więc widać, że nie był słabym przeciwnikiem... )


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : 25 Lutego 2011, 15:30:17 »
To widać słabo expiłeś Raelaga w jego kampanii, teraz wystarczy że wrócisz do jego historii i zwiedzisz dokładniej mapy przygody to wtedy rozwiniesz go dobrze.


IP: Zapisane
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : 15 Marca 2011, 13:09:21 »
Dzięki za poradę Loczek, chętnie skorzystam... Jeszcze jedno pytanie kto miał specjalną zdolność Raelaga? Bo mi expa zabrakło do 35 levela  >:(


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : 15 Marca 2011, 18:41:25 »
Na przyszłość wystarczy poczytać co inni piszą i nie będzie problemów, co do twojego pytania, żeby mieć ostateczną umiejętność wystarczy mieć ok 30lvl.


IP: Zapisane
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : 17 Marca 2011, 15:04:47 »
Na przyszłość wystarczy poczytać co inni piszą i nie będzie problemów, co do twojego pytania, żeby mieć ostateczną umiejętność wystarczy mieć ok 30lvl.
TAAAAAK??????????????? O ja nie mogę, a u maga mi zawsze na 35 szła specjalna zdolność... :(


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : 17 Marca 2011, 17:54:04 »
Taki miałeś peszek przy rozkładzie umiejętności, więc dlatego taki lvl, ale nie ma co gdybać i offtopować, ogólnie to ciężko w kampanii zdobyć ostateczną umiejętność.


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.104 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry