Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 7    Do dołu Drukuj
Komentarze, pytania i problemy. (Czytany 41310 razy)
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 25 Maja 2010, 14:36:36 »
Moim zdaniem każdy powinien dostać1 PU za udział w turnieju.


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
spidermiso

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 75


Życie to teatr w którym nie ma suflera...

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 25 Maja 2010, 16:58:11 »
Cała seria partii musi być rozegrana w określonym odgórnie limicie czasu jednego tygodnia.

o jaki tydzień chodzi o 7 tur czy o siedem realistycznych dni.


IP: Zapisane
"Praca z masą ciałą jest bardziej autentyczna; trenuje człowieka w sposób, do którego jego ciało jest ewolucyjnie przygotowane. Z tego powodu powstaje mniej mikrourazów i w mniejszym stopniu uszczupla się zasoby organizmu. Po treningu z masą ciała nie musisz czuć się na wpół żywy."
Wade
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 25 Maja 2010, 18:10:37 »
Hmm... Czy tak trudno się domyślić, że chodzi o 7 realistycznych dni?  :P W siedem tur nie dałoby się dojść do wrogiego zamku, co dopiero mówić o pokonaniu go. Zapewne gracze będą grać po 1.5 godziny każdego dnia bo taka jedna rozgrywka nie jest krótka...  ;)


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
spidermiso

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 75


Życie to teatr w którym nie ma suflera...

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 25 Maja 2010, 20:18:59 »
gdyby nie te potwory na granicy była by szansa na dojście w 7 tur ;D ;D ;D

Wiadomość doklejona: 26 Maja 2010, 21:35:53
coś marnie te zapisy idą ja linka wkleiłem na gg i nk może ktoś się zapisze.


« Ostatnia zmiana: 26 Maja 2010, 21:35:53 wysłane przez spidermiso » IP: Zapisane
"Praca z masą ciałą jest bardziej autentyczna; trenuje człowieka w sposób, do którego jego ciało jest ewolucyjnie przygotowane. Z tego powodu powstaje mniej mikrourazów i w mniejszym stopniu uszczupla się zasoby organizmu. Po treningu z masą ciała nie musisz czuć się na wpół żywy."
Wade
Raelag king

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 28 Maja 2010, 13:58:19 »
ja mam problem mianowicie chce wziąć udział ale kiedy wklepuje kod gry  to      pisze że nieaktualny! :( Help!


« Ostatnia zmiana: 29 Maja 2010, 11:06:05 wysłane przez Raelag king » IP: Zapisane
Torr

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 24


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 28 Maja 2010, 18:59:39 »
Ja bardzo bym chciał wziąć udział ale dokładnie nie wiem jak nigdy nie brałem udziału w żadnym turnieju ani nawet nie grałem online, wiem że trzeba mieć konto na Ubi i tawernie ale co dalej ?


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 29 Maja 2010, 10:44:15 »
Tak sobie przeglądałem posty Ambasadorów... i pomyślałem, czy nie można by dorzucić w temacie Nagrody tuż po wiadomości o grze ufundowanej przez CD - Projekt czegoś w stylu
,,Zainteresowanych grą prosimy do tego tematu:
http://www.tawerna.biz/forum/index.php/topic,5129.msg85891.html#msg85891 "
 ;)


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
wilk111

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 73


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 29 Maja 2010, 20:22:37 »
Co jest złego w domyślnych mapach?

no to że lepszy może okazać się ten kto zna mapę a nie ten kto jest lepszym strategiem


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #23 : 30 Maja 2010, 02:09:43 »
Nikomu nie zabroniłem grania na tej mapie. Siadasz, rozeznajesz mapę i tworzysz swoją strategię. To samo robi przeciwnik. Kto zrobi lepszą ten wygra.


IP: Zapisane
nouvion

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 30 Maja 2010, 11:23:38 »
Czy jest jakaś szansa aby zmienić poziom rozgrywki na heroiczny? W przeciwnym wypadku strategiczna gra traci sens. Na poziomie trudnym jest za dużo surowców jak i złota i budujesz co chcesz. Na heroicznym juz zaczynają się dylematy i gra strategiczna, Zastanawiasz się, czy wybudować to czy tamto, czy kupić nowego bohatera czy nie, czy wykupić wojsko czy zbierac kase na coś innego... można długo wymieniać.

Gdzieś kiedyś na tym forum Gaza to ładnie opisał, niestety nie wiem gdzie jest jego post. Nie chcę by to zabrzmiało jak szantaż ale nie widzę swojej osoby w tym turnieju na poziomie trudnym.


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #25 : 30 Maja 2010, 13:18:08 »
Potrzebujemy ludzi. Na dzień dzisiejszy zapisało się dużo mniej osób niż się deklarowało, co przewidziałem, i wydaje mi się, że poziom heroiczny kilka osób by wystraszył a przyciągnął jedną dwie.

Masz całkowitą rację, tylko turniej w 5 osób nie ma sensu. Zmienić to można w każdej chwili, niech może kilka innych osób się jeszcze na ten temat wypowie i zobaczymy co z tym zrobić.


IP: Zapisane
Maszi

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #26 : 30 Maja 2010, 16:48:00 »
Nie dziwi mnie fakt, że malo osób się zapisalo (obowiazek gry na oryginale). Gralem kilka razy na heroicznym (ale wczesniej na nim nie gralem) i okazalo sie ze poszlo calkiem niezle. A wiec pod wzgledem poziomu przyjme taki jaki bedzie. Najlepiej zeby stworzyc ankiete i wtedy sie dowiemy na jakim poziomie bedziemy grac. Najlepiej zeby ankieta zakonczyla sie wraz z rozpoczeciem turnieju.


IP: Zapisane
http://www.lordswm.com/?rid=629080
                                                     \   
                                                       > heroes online polecam ;)
                                                      /
http://www.heroeswm.ru/?rid=3966263
Torr

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 24


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 30 Maja 2010, 18:13:07 »
na pewno nie wiele osób by chciało grać na heroicznym ponieważ bali by się że sobie nie poradzą ale mimo wszystko ankieta to dobry pomysł .

a tak po za tym nadal czekam na pomoc z moim problemie przecież ten temat nazywa się Komentarze, pytania i problemy a nik mi nie pomógł od 2 dni .

a więc opiszę jeszcze raz mój problem:
bardzo bym chciał wziąć udział w turnieju ale dokładnie nie wiem jak nigdy nie brałem udziału w żadnym turnieju ani nawet nie grałem online, wiem że trzeba mieć konto na Ubi i tawernie ale co dalej ?
załóżmy  że na dzisiaj mam ustaloną grę turniejową co muszę zrobić ? co nacisnąć? itd.


IP: Zapisane
spidermiso

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 75


Życie to teatr w którym nie ma suflera...

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 30 Maja 2010, 19:06:17 »
Moim zdaniem wysoki jest ok bo wiele osób biorących udział w turnieju nie grało jeszcze online i chcą się sprawdzić .


IP: Zapisane
"Praca z masą ciałą jest bardziej autentyczna; trenuje człowieka w sposób, do którego jego ciało jest ewolucyjnie przygotowane. Z tego powodu powstaje mniej mikrourazów i w mniejszym stopniu uszczupla się zasoby organizmu. Po treningu z masą ciała nie musisz czuć się na wpół żywy."
Wade
nouvion

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 31 Maja 2010, 19:58:44 »
A co powiecie na pomysł aby pierwsza faza turnieju była na poziomie ciężkim a druga na heroicznym?


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 7    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry