Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 5    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja V (Czytany 30736 razy)
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« : 03 Kwietnia 2009, 21:45:13 »
 

Cele:

    * Zniszcz Nikolaja, Wampirycznego Lorda
    * Findan musi przeżyć

Misję tę zaczynasz na północnym-wschodzie. Standardowo zajmuj kopalnie, zbieraj surowce złoto i rozbuduj swoje miasta. Przy pomocy Monolitu na północy za Garnizonem przeniesiesz się an południe. Jeśli posiadasz już w miarę silną armię zacznij tutaj zajmować co się tylko da. Na zachodnim krańcu tego półwyspu natkniesz się na Upiorne Smoki broniące dwóch cennych artefaktów. Na środku półwyspu znajdziesz Chatkę Jasnowidza. Wejdź tu Findanem, aby otrzymać misję. Jasnowidz chce abyś przyniósł mu cztery krasnoludzkie artefakty. Nie trudno się domyślić, że znajdują się one w podziemiach. Pamiętaj, że w tej misji musisz mieć silą armię we wszystkich herosach. Czeka cię długie i wyczerpujące przemierzanie podziemi. Zajmij także znajdujące się tam miasto.Gdy już skompletujesz cztery krasnoludzkie artefakty zanieś je do jasnowidza. Do twojej armii dołączy pięć Feniksów. Tylko przy ich pomocy będziesz w stanie zabić Nikolaja. On i jego towarzysze czekają na ciebie w środkowej i północno-zachodniej części mapy. Teraz tylko pozostaje ścigać Nikolaja, ponieważ będzie się on przemieszczać. W czasie walki nie mogą ci zginąć Feniksy, bo wówczas Findan nie będzie w stanie wypędzić Wampirycznego Lorda Nikolaja.



« Ostatnia zmiana: 03 Kwietnia 2009, 22:22:31 wysłane przez Khaziu » IP: Zapisane
Attyla

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 10 Stycznia 2010, 12:03:30 »
Mam pytanie jak przejść tą misję bo mam problem z pokonaniem Nikolaja ponieważ jego armia jest zbyt silna bym mógł ją pokonać.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 10 Stycznia 2010, 15:05:51 »
Cóż musisz w miarę szybko dostać się do Podziemi i odwiedzić 4 Garnizony za którymi są Artefakty z kompletu Krasnoludzkich Królów, a potem z 5 Feniksami i armią jaką masz udać się na zachodnią wyspę i dopaść Nikolaja.


IP: Zapisane
Attyla

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 10 Stycznia 2010, 15:55:44 »
Czyli tylko tak mam to rozegrać na szybkość ?? Bo zastanawiałem się nad tym aby złożyć dwie armie jedna z elfów a druga z nieumarłych.


IP: Zapisane
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 10 Stycznia 2010, 17:28:19 »
 Ech ta misja była trochę mecząca. Nie ze trudna czy coś ale długa, monotonna, komp juz się ciął z lekka. Zdenerwowany juz nie zajmowałem wszystkiego by mieć więcej PD itp. ale dopadłem Nikolaja by miec spokój i odetchnąć ;D


IP: Zapisane

Attyla

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 10 Stycznia 2010, 17:34:28 »
Marbas a jaką taktykę ty objąłeś ja tę misję ??


IP: Zapisane
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 10 Stycznia 2010, 17:43:37 »
Strasznie długa ta misja i wróg ma dużo miast a ja nie lubię jak przeciwnik ma dużo miast.Ale ja obrałem taktykę taką że zajmowałem wszystko(kopalnie wroga i miasta itp.).Chciałem zdobyć lvl 30 dlatego tak zrobiłem do tej misji udało mi się dobić do 25 lvl więc trochę walk mnie czekało.


IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 10 Stycznia 2010, 17:44:14 »
 W tę misje grałem gdzieś z rok temu więc..... ;D
Pamiętam ze po kolei wszystko zajmowałem, i parłem na przud chyba. Raczej tak bo pewno miałem czar przywołanie istot więc do zamku nie musiałem wracać. Ale miło nie było bo uciązliwie i nudno. A że spotkałem Nikolaja na mapie to był przypadek, i fart ;D Bo wiem ze całej mapy nie odkryłem. nie pamietam za bardzo szczegułów.


IP: Zapisane

Attyla

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 10 Stycznia 2010, 17:51:21 »
Bo w moim przypadku wygląda to tak że gdy dochodzę do Nikolaja by go zabić to ten ma armię taką:
-9tyś. łczuników
-280 upiorów
-250 liszów
-30 smoków
-980 duchów
-480 wampirów
Czy u was jego armia wyglądała podobnie ??


« Ostatnia zmiana: 10 Stycznia 2010, 19:20:46 wysłane przez Attyla » IP: Zapisane
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 10 Stycznia 2010, 19:28:37 »
Rany na jakim ty poziomie trudności grasz że ma wróg aż taką armię?
U mnie Nikolaj miał 2k szkieletów tyle pamiętam ale go bez problemu zniszczyłem.Grałem na poziomie normalnym,.


IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
Attyla

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 10 Stycznia 2010, 20:36:24 »
Ja także gram na normalnym.


IP: Zapisane
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 14 Stycznia 2010, 14:08:55 »
Bo w moim przypadku wygląda to tak że gdy dochodzę do Nikolaja by go zabić to ten ma armię taką:
-9tyś. łczuników
-280 upiorów
-250 liszów
-30 smoków
-980 duchów
-480 wampirów
Czy u was jego armia wyglądała podobnie ??
/

Napisz jakiego masz bohatera i jaką armie . Przy mocnym bohaterze można mieć nawet 3-4Razy mniejszą armię a go ojedziesz dzięki potędze Sylvan ^^


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Attyla

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 14 Stycznia 2010, 14:20:13 »
U mnie Findan jest na 26 poziomie jego staty:
Atak-9
Obrona-15
Siła czarów-7
Wiedza-12
Morale-0
Szczęście-3
Mana-120/120
I mam straszne problemy by to przejść jak wam to sie udało ??


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 14 Stycznia 2010, 14:45:04 »
Hmm... rzeczywiście bardzo małe ale mam na to radę Findana zostaw w swoim eflickim mieście a graj pozostałymi 2 bohaterami oni mają absolutne szczęście wybierz sobie takiego co ma wg. ciebie lepsze umiejętności. To powinno pomóc...

Poza tym nie wiem na jakim poziomie grasz i nie wiem na czym twój problem polega. Trzeba było wziąć oświecenie  ;>


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Attyla

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 14 Stycznia 2010, 20:13:10 »
Problem w tym że armia wroga jest za silna. I na żaden sposób nie da się jej pokonać.


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry