Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 12    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Kampania Nekropolis-problemy z misjami. (Czytany 66416 razy)
Flandzik

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 18 Października 2011, 16:59:35 »
Takie wlasnie dobieralismy z dzieciakami umiejetnosci. Faktycznie zwalilem z tym budynkiem kiedy tracilem jednostki nie odzyskalem ich.


IP: Zapisane
VanDeRem

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 22

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 18 Października 2011, 17:13:37 »
Ja wybudowałem wszystkie budynki do 100%. Zaraz po walce mogłem odkupić za 10% wszystkie jednostki. Budowałem dopiero w 2 zamku przy pomocy marketu.


IP: Zapisane
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 18 Października 2011, 17:20:47 »
1. Wykonując zadania poboczne dostajesz w nagrodę dodatkowe jednostki.
2. Taki temat już jest.


IP: Zapisane
mikan1946

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 18 Października 2011, 19:31:08 »
czy jednostki jakimi dysponujemy na począku 2 misji są zależne od przejścia 1 misji??? mam na myśli 23 szkielety,46 ghuli i 9 duchów??? bo z taką armia maksymalnie po dołączeniu po drodze szkieletów i ghuli dochodzę do Kiryła z którym i tak nie dam rady wygrać


IP: Zapisane
Flandzik

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 18 Października 2011, 19:37:01 »
Pierwsza misja poszla gladko i po mojej mysli :)


IP: Zapisane
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 18 Października 2011, 19:40:58 »
A wykonywałeś zadania poboczne? Za nie dostajesz dodatkowe jednostki np. pięć Tkaczek Przeznaczenia.

Nie wydaje mi się, żeby jednostki z którymi zaczynamy misję były zależne od naszej armii z poprzedniej misji. Ja pierwszą skończyłem mając całkiem sporą armię, a w drugiej i tak zacząłem z garstką truposzy.


IP: Zapisane
mikan1946

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 18 Października 2011, 21:48:01 »
Z pobocznych to jedynie tą z 15 kryształami za które dostałem marne 10 duchów i ghuli. Spróbuje zrobić reszte i zobaczymy co z tego będzie :huh: Dzięki za info :)


IP: Zapisane
VanDeRem

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 22

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 18 Października 2011, 23:37:23 »
Ta nad drugą to nie już tak łatwo, szanuj jednostki oj szanuj ;>


IP: Zapisane
julka-4

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 19 Października 2011, 16:14:24 »
Hej.Jak mam pokonac żywiołaki ciemności?Mam tylko 40 duchów a one jakby ich nie dotykały? :/


IP: Zapisane
123454321

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 19 Października 2011, 16:35:06 »
ghule, szkielety, wampiry, lamasu, tkaczki przeznaczenia w ludzkiej postaci -  jednostki nekropolii,które mogą zaatakować żywiołaki ciemności

Możesz też przywołać żywiołaki: wiatru, ziemi, wody, etc oprócz ciemności ale to raczej ujdzie na łatwym, kiedy przeciwników będzie 15 :D

Inaczej się nie da


IP: Zapisane
peter1998r

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 20 Października 2011, 13:15:31 »
Witam. Mam problem z pokonaniem Inkwizytora w Kampani - Frakcja Nekropolia . To jest już po wyjściu na powierzchnię z podziemi, podbiciu pierwszego zamku i przejściu przez podziemia do dalszej części mapki, gdzie on właśnie jest. Mam bardzo wysoki poziom zagrożenia, a gdy przeczekuje tury żeby mieć więcej woja to on ma jeszcze więcej :/

Wie ktoś jak go pokonać ? Proszę o pomoc

Pozdrawiam




IP: Zapisane
Grzybo

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 13

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 20 Października 2011, 14:56:12 »
A zanim poszedłeś na "jego" tereny zbierałeś wojsko ? Tzn.czy czekałeś nie wiem dwa-trzy tygodnie ? Bo jak tak to praktycznie już masz pograne. Bo ty masz tylko jedno miasto a on ma ogólnie 3  miasta i chyba ze 3 czy 4 forty i ma przyrost stworzeń 3 razy większy od cb. Dodam jeszcze , że ma on gryfy , które są już 4 poziomem w frakcji przystań do tego wszystkie jego jednostki mogą być ulepszone a twoje nie. Ja bym Ci doradzał tak : Wczytaj jakiś poprzedni save lub ewentualnie zacznij misje od nowa i od razu jak podbijesz pierwszy zamek poczekaj z tydzień i leć na jego tereny. Zbuduj portale w miastach i przyjmij misję dodatkową od takich szkieletów co stoją przy drugim mieście i jak ją wykonasz bd miał ulepszone szkielety. Potem idź od miasta na południe i zajmij jego fort a na wschód od tego fortu zajmij jego drugie miasto. A potem już łatwo leci. Pamiętaj żebyś korzystał z umiejętności leczenia która posiadasz ty (tj.Anastazja) i duchy. Staraj się najbardziej ghule leczyć żeby ich jak najmniej tracić i używaj najlepiej zaklęcia "Kamienna Skóra". Powinno pomóc. A i radzę Ci oszczędzać armie bo na końcu misji czeka Cie bardzo nie miła niespodzianka (nie będe spoilerował mogę Ci potem powiedzieć jak wyrazisz zgodę :) ) Pozdrawiam Grzybo.

PS: Ulepszone Duchy czyli Zjawy znajdują się przy forcie który jest na wschód od drugiego miasta . Wystarczy przejść przez granicę.


IP: Zapisane
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 20 Października 2011, 16:09:33 »
Grzybo są tylko trzy poziomy jednostek ;). Podstawowe, elitarne i legendarne. Gryfy są jednostkami elitarnymi Przystani, czyli jednostkami drugiego poziomu. 

Peter1998r musisz działać szybko i staraj się nie tracić jednostek.


IP: Zapisane
Grzybo

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 13

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 20 Października 2011, 19:37:30 »
Szakal wiem  ;) tylko mi chodziło o to , że gryfy są poziomem 4 bo np. kusznik to poziom 1 ale ok


IP: Zapisane
ptys z kremem

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 20 Października 2011, 20:13:59 »
na czwartej mapie po zdobyciu zamku i fortu na górze przejmuję kopalnie, ale nie dają mi one zasobów. Czy komuś przydarzyło sie coś takiego? Czy to po prostu jakiś błąd przy uruchomieniu. Trochę ciężko grać taką dużą mapę z jedną kopalnią każdego surowca..... :-/


« Ostatnia zmiana: 20 Października 2011, 20:16:52 wysłane przez ptys z kremem » IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 12    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry