Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
MIsja 3 - Przedświetlny świt (Czytany 2766 razy)
langus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 11


Zobacz profil
« : 04 Grudnia 2011, 12:45:26 »
Witam wszystkich. Jestem nowy na forum ale nie nowy w świecie herosów. Właśnie skończyłem 3 misje nekropoli na hardzie i chciałbym się paroma radami podzielić:
  • Na początku trzeba unikać wejścia na terytorium Ludmiły, aby nie dostać misji pobocznej Mściwy Watażka. Wtedy mamy jednego wroga mniej i można się skupić na wykonaniu misji Ukochany (terytoria w podziemiach). Po pokonaniu demonów będziemy już na tyle duży mieli przyrost, że Orków z misji Ludmiły rozniesiemy w pył. Terytorium Ludmiły znajduje się na południowy zachód od pierwszego fortu którego napotkamy na drodze
  • Gdy już wszystkie terytoria będą nasze i zostanie do pokonania tylko Miranda, warto ją na razie zostawić w spokoju, i głównym bohaterem poodwiedzać miejsca podwyższające na stale statystyki. Miranda nie lubi opuszczać swego zamku więc nie będzie nam odbijać zamków. Można przeczekać też parę tyg aby zebrać z miast trochę jednostek i mieć przewagę liczebną na czas ostatniej walki
  • Ostatnia walka: ja się skupiłem na blokowaniu Tkaczek Losu, aby zdalnie nie zdejmowała mi jednostek. Na początek zatrzymanie czasu, później stawiałem obok na przemian żywiołaki cienia i ognia (żywiołak ognia nie atakował tylko cały czas się bronił). Gdy mi się skończyły skrole z żywiołakami ognia, na polu bitwy została tylko Tkaczka, na którą rzuciłem całe wojsko

Mam nadzieję że komuś pomogłem ;]


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry