Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wątek 6 : kampania czy parodia? (Czytany 4567 razy)
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« : 28 Lutego 2009, 21:48:33 »
I znów chce poruszyć starą jadke trzeciej odsłony heroesa , jako doświadczony już i stary wyjadacz zupełnie nie pamiętałem tej kampanii ,może dlatego żę jechałem na cheatach czy byłem za młody?  :huh: Nie ważne przejdźmy do sedna. Po przejściu wszystkich 5 wątków poprzednich odpaliłem ostatni z nadzieją ujrzenia jakieś super ciekawej fabuły , ale czym dłużej grałem w wątek z Christianem tym bardziej rozumiałem że został zrobiony za bardzo humorystycznie , ciągłe wzmianki o pijakach , markowych trunkach , i jakiś śmierdzących tubylcach , nie raz doprowadzały mnie do stanu kiedy nie mogłem powstrzymać się od śmiechu. Co do tego jestem takim graczem który chce zawsze wszystko wyczyścić i rozwalić co ma na drodze , ale 1 i 2 misji to był zupełny nonsens , misje na tych samych mapach i artefakty pochowane za jakiś krzakach , sporo czasu głowiłem się jak je wszystkie zebrać , ale nie udało mi się i musiałem przejść dalej co było dla mnie szokiem ( zawsze w 100 %  :( ) Do tego odrażająca fabuła, ucieczka od tubylców i kolejny zamieszki z piratami , no co prawda nie narzekałem już na to że coś opuszczę ale kolejna misja  dosyć monotonna , ratunkiem była jednak  ostatnia misja AB gdzie nieźle się ubawiłem utrzymując stolicę i odpierając ataki wrogów , nie będę się dłużej rozpisywał , ale jak dla mnie ostatnia kampania powinna być nieco bardziej ciekawa niż ta którą zaprezentowało nam 3do  :/ Czekam na wasze opinie... :)


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 28 Lutego 2009, 22:30:24 »
Nie przeszedłem kampanii, ale myślę, że trochę humoru, bardziej ludzki bohater i ucieczka od tej goniącej zewsząd epickości czy mhhhoku w kampaniach Heroesów to dobra rzecz. A i to, że nie chodzi w scenariuszu o wyrżnięcie wszystkiego wokół, tylko o trochę pogłówkowania.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 01 Marca 2009, 16:46:05 »
Ja jak najbardziej podzielam zdanie Cepka. Choć z drugiej strony humor jest potrzebny... Ale... no właśnie. W pierwszym epizodzie ratujemy świat przed Kreeganami; potem jesteśmy świadkami losów Adrienne, Mutare, Kilgora Dracona... wszyscy walczą o swoje marzenia, ojczyznę. A tu nagle wpada nam wątek perfumiarza, który zaprzyjaźnia się z tubylcami, a ci go robią non stop w bambuko :/
Dodatkowym zaskoczeniem było dla mnie, że nie było wątku 7 jak w RoE czy SoD.


IP: Zapisane
Hiroska22

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 4


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 20 Marca 2018, 16:00:16 »
Też jej nie przeszłam i nie mogę;/ Nie wiem, jak to zrobić, wkurza mnie już to trochę. Wszystko inne ogarnęłam, ale tej kampanii nie mogę. armageddon balde jest najgorszy na świecie ;/


IP: Zapisane
Hiroska22 :D
Sokolvip

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 21 Marca 2018, 00:05:58 »
Raz to przeszedłem i więcej nie zamierzam. Kampania Kilgora jest najbardziej upierdliwą w grze. Żadna inna nie jest tak denerwująca. Sztuczne utrudnianie poprzez utrzymywanie więcej niż jednego bohatera przy życiu, żadna inna kampania czegoś takiego nie ma a jak już to są to bohaterowie już z bardzo wysokimi poziomami których mamy już od kilku misji którzy sami potrafią o siebie zadbać. Kampania Christiana jest może trochę na siłę śmieszna ale jest całkiem prosta co jest lekkim orzeźwieniem po przechodzeniu reszty tego koszmaru jakim są niektóre misje w armagedonie.


IP: Zapisane
Vamel

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 12 Czerwca 2018, 14:01:38 »
Jak dla mnie całkiem ciekawa.
Robienie wszystkiego na jedno kopyto jest średnio ciekawe, a tak na koniec dostaliśmy trochę zabawy w innym stylu  ;D


IP: Zapisane
Kronoss

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 14 Czerwca 2018, 14:39:17 »
Ja też totalnie nie rozumiem po co został wypuszczony taki chłam. Co mi to napsuło nerwów to ohoho.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry