Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Drugie zakończenie Kampani (Czytany 6033 razy)
Razenroth

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 84


Zobacz profil
« : 27 Lipca 2009, 15:31:34 »
Mam do was pytanie, czy wy też nie grając w Kampanię Armagedons Blade nie mieliście niogdy ochoty, stanąć po stronie Eofolu i poprowadzić Kreegan do ostatecznego zwycięstwa. Moim zdaniem brakuje takiej opcji, po prostu chciałbym zobaczyć, jak Roland traci głowę, Katarzyna zostaje niewolnicą Lucyfera, zaś Gelu kończy jako kupka popiołu... moim zdaniem gra by wtedy wiele zyskała, a jakie jest wasze zdanie?


IP: Zapisane
Nie gram by grać, gram by wygrywać
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 28 Lipca 2009, 22:46:27 »
Jeśli chodzi o to co napisałeś, to gratulacje rozumowania >.<
Jeśli chodzi o to co tak naprawdę chciałeś napisać, to tak - nieliniowa fabuła była by dobra.
W H5 za pozytywne uważam grę po stronie Demonów, bo w pewnym sensie pomagamy złym.
Opcja ogólnie niezła, tylko żeby z głową ją zrobić.


IP: Zapisane
Razenroth

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 84


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 29 Lipca 2009, 13:46:32 »
Być moze masz rację, a ty jak widzisz zwycięstwo Eofol w AB? Bo ja chyba troche się zagalopowoałem ;D


IP: Zapisane
Nie gram by grać, gram by wygrywać
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 29 Lipca 2009, 13:50:05 »
Wiem, że to jest dział III ale jak by w V dali nie liniową fabułę to może nie była by tak zjechana... :P Tak w ogóle to tą V zrobili od niechcenia... szczególnie alternatywne ulepszenia i wygląd tych jednostek.


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 29 Lipca 2009, 17:21:59 »
No równie mogło być.
Po za tym przydałoby w Heroesach 3-5 się jeszcze kilka takich zakończeń np. Pomagamy Sandro zdobycie władzy a zamienić w nieumarłych Gelu, Gem, Crag Hacka i Yoga, prowadzimy Agraela(Realaga) jako sługę Urgasha i zabijamy Tieru, Stajemy po stronie Gavina Magnusa...pięknie.


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 29 Lipca 2009, 19:08:03 »
Punt widzenia zależy od punktu siedzenia. Gdybyś grał Archibaldem cały czas i jego ziomkami i oni by wygrali, to wtedy Roland byłby zły dla Ciebie. Jak grasz Rolandem to Archi jest zły. Więc ciężko powiedzieć co by było. Prawdo podobnie Ty byłbyś Sandro, i to Ciebie by ścigali (Gem, Gelu, GC i Yog) za zrobienie ich w balona... itd.

W H5 kampania mi się podobała właśnie, tylko szkoda że krótka taka i łatwa.


IP: Zapisane
Razenroth

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 84


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 30 Lipca 2009, 15:18:13 »
No nie wiem.. z jednej strony dość ciekawie by wyglądało ukazanie Kreegan jako rasy walczącej o przeżycie ale... nie przesadzajmy z tą szlachetnością.

Cytuj
Po za tym przydałoby w Heroesach 3-5 się jeszcze kilka takich zakończeń np. Pomagamy Sandro zdobycie władzy a zamienić w nieumarłych Gelu, Gem, Crag Hacka i Yoga, prowadzimy Agraela(Realaga) jako sługę Urgasha i zabijamy Tieru, Stajemy po stronie Gavina Magnusa...pięknie.
Jestem jak najbardziej za.. nawet nie wiecie jak mnie korci..


IP: Zapisane
Nie gram by grać, gram by wygrywać
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 30 Lipca 2009, 15:38:39 »
Mowa o moich ulubionych diabełkach?

Cóz. Gdyby król Lucyfer został posiadaczem Ostrza na pewno wynagrodziłby za to sowicie Xerona - ten wprawdzie i tak był słynny w całym Eeofolu ale moim zdaniem mógłby zostać nawet "namaszczony" przez Kreegana. Bądź też jakimś wysoko postawionym generałem...

Losy Katarzyny i Rolanda? Hmm. Rolanda na pewno by zabito. Xeron zabiłby osobiście Gelu mszcząc się w ten sposób za śmierć matki. Katarzyna mogłaby zostać niewolnicą (jak to określiłeś) ale to raczej mało prawdopodobna opcja. Erathia znikłaby z map. (Moim zdaniem).

A "poczciwy" sędzie Sleen zostałby zjedzony na śniadanie prze Xerona bądź Xexa :P


IP: Zapisane
Razenroth

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 84


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 31 Lipca 2009, 13:20:02 »
Po pierwsze: Xeron już był wysoko postawioną osobistościa w Eofol- wysłanie go w tak ważnej misji świadczy o jego pozycji, myślę że Xeron mógłby zostać następcą Lucyfera(a tak swoją drogą, czy Kreeganie nie żyją wiecznie- w sensie nie umierają ze starości?)

A co byście powiedzieli, gdy tak.. Roland np. przestraszył się i uciekł, co przyczyniło by się do klęśki Katarzyny i Gelu, to by była nowa, niespotykana koncepcja


IP: Zapisane
Nie gram by grać, gram by wygrywać
dark fufuu

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 28


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 31 Lipca 2009, 13:50:58 »
podczas finałowej bitwy miezy siłami  eufolu  i erathi z wrotami zywiolow xeronem dzieki pomocy sleeana  zdobywa mistyczny artefakt  kule zywiolow ktora spraia ze zywioly bd wlaczyc u jego boku itp... i juz inaczej sie robi  :)


IP: Zapisane
Spieszmy się kochać botów nie grających heroesa , za  szybko się nawracają...
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 08 Sierpnia 2009, 17:40:29 »
Nom, według mnie powinien być wybór stron. I ogólnie wybór. Np. po wygraniu Kreeganami i uwięzieniu Rolanda, powinno się decydować, czy zabić Rolanda, zrobić z niego niewolnika, itp.
W czwórce nie brać strony Magnusa, bo przecież on wszystkim odbiera wolę - powiedziałbym, grać samym Magnusem. Potem brać stronę Vogla lub Hundrica u barbarianów, Sir Wortona u ludzi, Harke'a u elfów, kreegan u nekromantów i grać Surazem, a w kampanii piratów wziąść stronę Swifta lub Girly'ego.
W piątce zaś zrobić tak, by np. dałoby się grać prawie ciągle nekromantami lub rycerzami. Na przykład grać wpierw Demonami i też zabić Nikolaja. Potem grając rycerzami przeszkodzić mu w zdobyciu Serca Gryfa i ucieczki od Godryka (choć uciekłby z mniejszością demonów). Potem jak Markal przybywa do Imperium, zdecydować: po wzięciu strony Markala wiadomo, co się dzieje. Po wygnaniu go ponownie razem z Godrykiem walczyć z rebeliantami a następnie z demonami i Markalem. I tak dalej...


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Razenroth

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 84


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 11 Sierpnia 2009, 12:12:35 »
Nie wiem czy to nie przesada. Heroes to nie Fallout 2 czy Oblivion. Biorać pod uwagę, iż kolejne części seri powstają dość wolno, to zrobienie gry z tak dużymi możliwościami decydowania o losie zajeło by minimum 2 razy więcej czasu. Co nie zmienia faku, że 2 dp 5 zakończeń mogło by być


IP: Zapisane
Nie gram by grać, gram by wygrywać
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 11 Sierpnia 2009, 12:47:54 »
Po pierwsze: Xeron już był wysoko postawioną osobistościa w Eofol- wysłanie go w tak ważnej misji świadczy o jego pozycji, myślę że Xeron mógłby zostać następcą Lucyfera(a tak swoją drogą, czy Kreeganie nie żyją wiecznie- w sensie nie umierają ze starości?)

Nieumarli żyją wiecznie - no chyba, że ktoś im "pomoże". Moim zdaniem Kreeganie umierają ale żyją o wiele więcej dłużej aniżeli zwykli ludzie....


IP: Zapisane
Razenroth

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 84


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 22 Sierpnia 2009, 19:55:53 »
Moim zdaniem Kreeganie mogą żyć po kilka tysięcy lat lub być czymś pokroju elfów Z Władcy Pierścieni- żyć tak długo aż nie zginie z przyczyn orężą, zarazy lub głodu. Zresztą wydaje mi się że w środowisku Kreegan wyznaczenie kogoś na swojego następcę oznaczało by naznaczenie go na swojego mordercę.


IP: Zapisane
Nie gram by grać, gram by wygrywać
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 23 Sierpnia 2009, 15:18:46 »
Możliwe. To kanibale, pamiętajmy jak Xeron chciał zjeść Sleena ;)


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry