Heroes V > Problemy Techniczne

Edytor map i Save HommV - problemy, porady

<< < (2/140) > >>

jareQ:
Zgadza się wszystkie save'y masz tutaj: http://www.homm5.info/h/5/inne_pliki.php ;)

Dyletant:
Radeon 9100 64mb, 512 mb ram ddr 333MHz, AMD Athlon 2800™+ 1,8GHz winXP pro sp2
Już kiedyś o to pytałem ale czy są realne szanse że gra zadziała, mam forsę i waham się "kupić czy nie". DEMO chodzi ale tylko przez kilka minut i ekran wyłącza się podobnie jak podczas wygaszania ekranu, słychać muzykę a tu ciemności. Może są patche do dema? Nawet po przestawieniu z 'bufora systemu' na 'programy' i ustawieniu na najniższą rozdzielczość sytuacja się powtarza.

NIEWAŻNE JUŻ ŚMIGAM NA HEROES 5. POPROSTU ORGAZM!!! :)

Martin:
Na tej czyli  oficjalnej stronie Heroes of Might and Magic V znajduje się spolszczenie do edytora map, wraz z dokumentacją. Nie sprawdzałem czy działa więc nie mogę udzielić informacji na ten temat. Ściągnąc zainstalować sprawdzić powiedzieć  ;)

konrad:
mam pytanko. czy w edytorze map losowych (w hammers of fate) można wybierać zamki? jeżeli tak, to jak.]

Martin:
Z poziomu gry tego nie moża zrobić. Mozna mapę wygenerować i przerobić w edytorze lub stworzyć włąsny szablon. Generator losowo dobiera jakis teren i zamek do niego. Swoją drogą twórcy mogli pomyslic nad opcją ich wyboru.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona