Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 14 15 16 [17] 18    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Skargi (Czytany 89285 razy)
Placek

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 9

Zobacz profil
« Odpowiedz #240 : 05 Grudnia 2011, 22:22:54 »
trzeba zdjac ci #


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #241 : 05 Grudnia 2011, 22:27:50 »
trzeba zdjac ci #

Twoja skarga zakończona pozytywnie. # zdjąłem sobie kilka minut temu.


IP: Zapisane
Agrael9996

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Twój pan i mentor.

Zobacz profil
« Odpowiedz #242 : 09 Marca 2012, 18:20:16 »
Ja bardzo się zawiodłem na czacie GG,jest bardzo niemiła obsługa i myślenie graniczące z głupotą (jeden z moderatorów zbanował mnie za multikonta,których nie stworzyłem,po prostu byłem na innym kompie gdzie od kilku lat miałem GG).

Już nigdy nie wejdę na ten czat,wszyscy są tam niedojrzali...


IP: Zapisane
Gdy rzucasz mi przed odnóża rękawicę, zastanów się czy nie roztopi się ona pod wpływem mojej aury.

Albowiem zwą mnie Agrael - jam zwykły żołnierz w wielkiej wojnie, a wojna wymaga poświęceń.
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #243 : 09 Marca 2012, 18:53:10 »
jeden z moderatorów zbanował mnie za multikonta,których nie stworzyłem,po prostu byłem na innym kompie gdzie od kilku lat miałem GG

Cytuj
* CzatGG: Informacje o użytkowniku: Agrael9996
Numer: 35375100
Poziom uprawnień (Staff): 0
Owner Level: 0
Otrzymane kicki: 4
Otrzymane bany: 3
Stan: Zbanowany

Cytuj
[09.03.2012 12:59]  <25881148> (25881148): to ja Agrael na drugim kompie ; )
[09.03.2012 13:01]  <25881148> (25881148): agrael9996

Jak widzimy - dwa różne numerki gg.

Cytuj
1.15. Zakaz korzystania z multikonta (jedna i ta sama osoba może wchodzić tylko z jednego numeru gg). (...)

Cytuj
Już nigdy nie wejdę na ten czat
trudno żebyś wszedł, skoro masz bana :)

Cytuj
Taki właśnie jest Agrael :)

Tyle w temacie, pozdrawiam.


« Ostatnia zmiana: 09 Marca 2012, 18:57:42 wysłane przez Shelv » IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #244 : 09 Marca 2012, 19:08:04 »
Aż mnie kusi, żeby zamknąć ten temat i oszczędzić Shelv'owi roboty. Dlaczego?
1. Osoby, które nie umieją trzymać nad sobą dyscypliny niech nie włażą na takie czaty, bo robią tylko nerwy swoją osobą.
2. Jak ktoś nie umie pohamować swoich paluszków przed pisaniem głupstw, to wylatuje z czatu i amen. Zero łaski.
3. 17 stron wątku zaśmiecony przez dzieci, które mają pretensje do całego świata, że komuś nawciskały.
Aż się nóż w kieszeni otwiera.
A Ty, Agraelu9996 licz się ze słowami, bo tutaj też możesz zostać zbanowany :)



IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #245 : 09 Marca 2012, 20:39:22 »
Ja bardzo się zawiodłem na czacie GG,jest bardzo niemiła obsługa i myślenie graniczące z głupotą (jeden z moderatorów zbanował mnie za multikonta,których nie stworzyłem,po prostu byłem na innym kompie gdzie od kilku lat miałem GG).

Już nigdy nie wejdę na ten czat,wszyscy są tam niedojrzali...
Niedojrzali? Wiesz, jak 11 latek może wiedzieć o dojrzałości lub jego braku...
Dołączam się do prośby, no chyba że Shelv lubi takie "kwiatki" wyrywać..


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #246 : 09 Marca 2012, 20:51:50 »
Nie tykać nic w moim dziale panowie! Temat ten mogę równie dobrze i ja zamknąć ale jakaś wolność słowa musi być choćby dlatego, że tutaj trzeba zgłaszać pewne sugestie dot. działania obsługi (np. jeśli jestem nieobecny przez dłuższy czas a logi nie działają). Nikomu to nie powinno przeszkadzać a pośmiać się można. Osobiście staram się traktować to poważnie ; ) Pozdrawiam.


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #247 : 30 Listopada 2012, 15:51:09 »
Ponieważ temat został założony z myślą o pokrzywdzonych na czacie, napiszę tu.

Dzisiaj (tzn. 30.11.2012r.) około godziny 15.00 zostałem zwyzywany przez użytkownika kicia1975. Mało tego - powodem, dla którego w/w mnie obrażała, był fakt, że napisałem o wierszu, najpewniej tekście jakiejś piosenki, iż jest "trochę zbyt wulgarny". Chwilkę po wysłaniu wiadomości otrzymałem odpowiedź "huj z tobą"... I tak dalej. Jeśli potrzeba screenów z archiwum - nie ma problemu, wrzucę.

Edit: Dzięki.


« Ostatnia zmiana: 01 Grudnia 2012, 10:05:53 wysłane przez Waverley » IP: Zapisane
KeTiP

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 18


Zobacz profil
« Odpowiedz #248 : 01 Grudnia 2012, 07:57:16 »
Nie potrzeba screenów. Wisiałem na czacie i widziałem przebieg tej rozmowy. Ten użytkownik z pewnością dostanie bana, już ja się o to postaram.


IP: Zapisane

WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #249 : 01 Grudnia 2012, 11:35:24 »
Niestety ostatnio śledzić rozmów nie mogłem ale dzięki za informacje. Delikwent został zbanowany na 7d.


IP: Zapisane
Voymir
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 51


Per Mortis Ad Gloria!

Zobacz profil
« Odpowiedz #250 : 08 Grudnia 2012, 11:57:14 »
"Zostałes/as zbanowany/a do dnia: 10.12.2012 22:38 z powodu: ucieczka nic ci nie da. Obraza użytkowników Tawerny oraz sianie propagandy. Zbanował Cię: #WhitePride"

Sianie propagandy? Jakiej propagandy, wyrażałem swoje poglądy na temat kk, już tego nie wolno w tym kraju? A to, że tak to przyjęliście to znaczy, że nie umiecie przyjąć na klatę cudzych poglądów tylko od razu reagujecie agresją i wulgaryzmami! I gdzie ta sławetna obraza? W wyrazie otumaniony? Jeśli to Cię obraziło to przepraszam, ale ciężko mi wyobrazić sobie gościa, który jest strasznie zraniony słowami "Nie, nie jesteś zły, tylko otumaniony... jak reszta". I dla Twojej wiadomości WhitePride - ani mi było w głowie uciekać, po prostu musiałem kończyć bo się z kimś umówiłem. Dlatego zakończyłem rozmowę na GG.

Poza tym pozwolę sobie doprecyzować swoje żale do kk - mam do nich żal, ba ja ich wręcz NIENAWIDZĘ! Za to, że kłamią nt. naszej historii, za to, że nawracali naszych przodków ogniem i mieczem, za to że skaptowali jednego z naszych władców - Mieszka I, który musiał za cenę chrystianizacji okupić bezpieczeństwo swojego narodu w przysżłości. Ale wierzę także, że Piast był nie tylko postacią legendarną, ale i historyczną i był naszym obrońcą, obrońcą naszej rodzimej wiary - wiary w Światowida, Peruna, Welesa, Trygława i innych bogów, ta wiara nie była gorsza od wiary katoli... tak, to słowo pasuje do wyznawców religii, którzy są katami nowego porządku, a wiesz dlaczego? Bo przez takich jak ty, krótkowzrocznych lemingów będziemy mieć NWO pełną gębą. Są na świecie ludzie, którzy chcą rządzić całym światem, a wy tego nie jesteście w stanie przyjąć do wiadomości z powodu przywiązania do wygodnego świata, tylko pozornie wygodnego, bo właściciele przybytku już przyszykowali kaganiec..., a jak zacznie być naprawdę źle i ludzie będą próbowali wyjść na ulice to ci sami właściciele nie cofną się przed niczym, żeby osiągnąć swoje mroczne cele...


IP: Zapisane
Audaces Fortuna Iuvat!
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #251 : 08 Grudnia 2012, 13:19:37 »
Pisałem ci dwa razy o co chodzi a ty dalej swoje. Chodzi o obrażanie religii chrześcijańskiej. Czytanie ze zrozumieniem się kłania i nie przekręcaj faktów. Temat zamknięty.


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #252 : 08 Grudnia 2012, 19:06:10 »
No więc znowu się poskarżę. Na użytkownika Gustav.

Mianowicie - po napisaniu na czacie "Dobry" otrzymałem odpowiedź o treści "wypierdalaj nie ma tu nikogo". Od Gustava, oczywiście.


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #253 : 09 Grudnia 2012, 21:03:46 »
No więc znowu się poskarżę. Na użytkownika Gustav.

Mianowicie - po napisaniu na czacie "Dobry" otrzymałem odpowiedź o treści "wypierdalaj nie ma tu nikogo". Od Gustava, oczywiście.

Gustav został zbanowany.


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #254 : 24 Stycznia 2013, 21:18:10 »
Użytkownik lulu, dzisiaj, przed chwilą dosłownie. Cóż się stało? "Za jajco masz w ryj"; "co kórwa ja" to takie próbki. WhitePride i Placek byli online, ale siedzieli cicho, więc piszę tutaj. W/w mają to na pewno w archiwum.


« Ostatnia zmiana: 24 Stycznia 2013, 21:25:06 wysłane przez Waverley » IP: Zapisane
Strony: 1 ... 14 15 16 [17] 18    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.104 sekund z 23 zapytaniami.
                              Do góry