Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 3 4 5 [6] 7    Do dołu Drukuj
Komentarze, pytania i problemy. (Czytany 41038 razy)
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #75 : 04 Lipca 2010, 08:18:13 »
Już jestem, przepraszam, ale zapomniałem uprzedzić, że wyjechałem na kilka dni.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #76 : 12 Lipca 2010, 23:03:22 »
Turniej się zatrzymał, czy co?


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #77 : 12 Lipca 2010, 23:17:53 »
Salem opóźnia, miał dać przebieg walki już z 3 dni temu.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #78 : 13 Sierpnia 2010, 23:08:56 »
Turniej dobiegł już oficjalnie do końca więc należy go podsumować.

Dziękujemy wszystkim, którzy czynnie wzięli udział w Turnieju. To właśnie wasza mała grupka dociągnęła go do końca. Mamy nadzieję, że wszyscy wyniosą ze swoich potyczek wnioski jak stać się jeszcze lepszym graczem co zaowocuje w przyszłości osiąganiem wysokich pozycji w kolejnych turniejach na polskiej, a może i światowej, scenie HoMM5. Jednak przede wszystkim wierzymy w to, iż z tego turnieju wszyscy najwięcej wynieśli frajdy ze współzawodnictwa i spędzenia kolejnych godzin przy ukochanej strategii.

Gratulujemy jeszcze raz Iuzowi, Sylathowi i Krajonowi za obstawienie miejsc na podium oraz wszystkim, którzy próbowali im to utrudnić- może szczęście wam dopisze następnym razem. Liczymy że w takim wypadku finaliści łatwo swoich pozycji nie oddadzą i będą ich bronić do ostatniego chłopa/chochlika/goblina, i ostatniego punktu many.

Z drugiej strony, wszyscy którzy odpadli w fazie grupowej ze względu na nie pojawianie się na forum i nie odpowiadanie na maile, za marnowanie czasu mojego i uczestników, zostają zbanowani z każdego kolejnego turnieju/konkursu organizowanego na Tawernie na tak długo jak będę miał tu cokolwiek do powiedzenia. Szczegółowego podsumowania już wam oszczędzę. Powiem tylko, że pokazało nam to pewne nowe rzeczy i sytuacje, i będziemy je mieli na uwadze przy ewentualnych przyszłych konkursach.

Największy wkład jest zazwyczaj najmniej zauważalny więc osobiście dziękuję jareQ'owi za zielone światło dla konkursu i organizowanie nagród oraz Martinowi za stałe szlifowanie strony technicznej. Również dziękuję wszystkim uczestnikom, z którymi był zawsze szybki i łatwy kontakt oraz przeklinam pozostałych mając nadzieje, że jednak kiedyś wrócą. Zawsze chętnie powiększę swoją armię...

Wszystkie screeny zostaną odpowiednio oprawione i umieszczone w naszej galerii. Z powtórkami jest trochę dłuższa historia ale będziemy próbować wrzucić je w zadowalającej jakości na YT.

Dział będzie jeszcze otwarty kilka dni zanim zostanie ostatecznie zarchiwizowany. To tyle. Teraz odejdźcie od komputerów, wyjdźcie na łąkę lub nad jezioro i szukajcie natchnienia na nową rasę do naszego konkursu. I wypatrujcie nowych informacji o M&M, konkursach, turniejach itepe itede itepe... ;]

Stay Heavy!

The Great LichMaster Luk


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #79 : 14 Sierpnia 2010, 07:25:02 »
Pytanie dotyczące nagrody. Co się stanie, jeśli nie odpiorę tej niespodzianki np. nikogo nie będzie w domu. Przyjdzie ktoś jeszcze raz z nią? Nie wiem, nigdy nie miałem z tym styczności.




IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #80 : 14 Sierpnia 2010, 08:08:29 »
Pytanie dotyczące nagrody. Co się stanie, jeśli nie odpiorę tej niespodzianki np. nikogo nie będzie w domu. Przyjdzie ktoś jeszcze raz z nią? Nie wiem, nigdy nie miałem z tym styczności.
Jak będzie wysyłana pocztą to masz odpowiednia procedurę. Zostanie na poczcie a Ty dostaniesz informację, ze możesz ją odebrać w ciągu tygodnia lub dwóch.


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #81 : 14 Sierpnia 2010, 13:13:50 »
Tak jest. To tak zwany "przekaz pocztowy" :P Pójdziesz z tą karteczką na pocztę, pokażesz ją pani/panu w okienku , podpiszesz parę dokumentów i nagroda for you :)


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #82 : 14 Sierpnia 2010, 13:52:31 »
Jeszcze można poprosić sąsiada/kę o odbiór i przetrzymanie nagrody na czas twej nieobecności (Oczywwiście, jeśli są godni zaufania).


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

lothar

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #83 : 23 Sierpnia 2010, 16:35:17 »
Mam pytanie: czy zorganizowany zostanie drugi turniej w przyszłości? Gdzie można przeczytać regulamin tych rozgrywek?


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #84 : 23 Sierpnia 2010, 16:57:31 »
Może tak, może nie. Jeśli będzie coś takiego w planach to na pewno regulamin będzie w widocznym miejscu a i sama informacja o turnieju będzie trudna do przeoczenia.


IP: Zapisane
Iuz
Mistrz Heroes V

*

Punkty uznania(?): 9
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« Odpowiedz #85 : 25 Sierpnia 2010, 15:43:12 »
Dziś dotarły nagrody


Uploaded with ImageShack.us
jeszcze raz dziękuje dla organizatorów, sponsorów i graczy.
Nie pozostaje nic innego jak oczekiwać kolejnego turnieju na tawernie :rolleyes:


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #86 : 25 Sierpnia 2010, 16:19:14 »
Ja dostałem dwie figurki drzewców. Niestety nie mam możliwości pokazania wam ich.


« Ostatnia zmiana: 26 Sierpnia 2010, 10:30:04 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 257


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #87 : 25 Sierpnia 2010, 22:40:48 »
Hmm dziwne, że dostaliście po dwie takie same figurki... Wedle informacji na kartonie od figurek każda miała być inna i nawet nie starałem się "namacać" co gdzie jest bo byłem pewien, że się nie powtórzą... Niestety przez opakowania nie było widać co gdzie jest. Ciekawe ile z nich jest jeszcze takich samych...


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #88 : 26 Sierpnia 2010, 00:22:43 »
No cóż, Iuz z sylathem mogą się wymienić jeszcze xD. Tak na serio, to na to wpływu juz nie mieliście za bardzo.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Krajon

**

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 22


Zobacz profil
« Odpowiedz #89 : 27 Sierpnia 2010, 21:26:07 »
A ja dostałem arcydiabła  ;D.


IP: Zapisane
III miejsce w I Turnieju Tawerny "Klucz do Zwycięstwa"  8)
Strony: 1 ... 3 4 5 [6] 7    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.105 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry