Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Rekrutacja (Czytany 9725 razy)
Jarson

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« : 17 Października 2008, 23:51:12 »
Witam, przebywam na obecnym czacie gg juz dluzszy czas,  chetnie wypelnie luki w nieobecnosciach administracji, uwazam ze moje zaangazowanie plus uczciwosc i swiecenie przykladem sprawia ze kicki nie beda potrzebne, gdyz z kazdym wystarczy tylko odpowiednio porozmawiac, by wiedzial ze czat to miejsce publiczne jak kazde inne, i nalezy sie w nim porozumiewac z okreslonymi zasadami moralnymi.

Czekam niecierpliwie na odpowiedz oną,
Jarson
gg: 8979352


« Ostatnia zmiana: 18 Października 2008, 18:07:47 wysłane przez Khaziu » IP: Zapisane
Lazor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 484


Szarach il Lazor

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 18 Października 2008, 09:01:12 »
Co do samej rekrutacji,musieli byście go pierw sprawdzić. Ale co do jednego to on ma rację. Po co od razu kickować? Słowne ostrzeżenie x2 nie pomagają? Dopiero kick...


IP: Zapisane
Grupa buntownicza
<PoW> czy za prawdę można dostać ostrzeżenie?
<pepe9donkey> zaprawdę,można

~Otaku
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 18 Października 2008, 09:30:00 »
Tak więc ja nie widzę potrzeby dobierania nowych operatorów albo innych z obsługi ponieważ wyrabiamy z robotą jak nam została powierzona, (nie jesteśmy tacy że siedzimy 24 godz na dobę każdy ma przecież swoje życie w realu(ale i tak decyzja należy do naszego ownera nie do mnie).


IP: Zapisane
Lazor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 484


Szarach il Lazor

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 18 Października 2008, 09:40:03 »
Tak sie składa że dopóki na czacie gg nie dostałem bana z powodu tego,że przez przypadek zaprosiłem czata na konferencje,to też mała aktywność była,inny się obrzucali mięsem,dopiero moje zachowanie(oczywiście przez przypadek,bo nie zdawałem sobie sprawy że te wiadomości dochodzą do czata) ruszyło operatora,czy kto tam był.


IP: Zapisane
Grupa buntownicza
<PoW> czy za prawdę można dostać ostrzeżenie?
<pepe9donkey> zaprawdę,można

~Otaku
Jarson

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 18 Października 2008, 13:08:59 »
nie zawsze jest wladza na tym czacie, i mysle ze radze sobie swietnie z doprowadzaniem ludzi do porzadku, i wcale nie posluguje sie przy tym agresja i wulgaryzmami ; ) jak uwazacie, ale mysle ze to bedzie krok do przodu, pzdr.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 18 Października 2008, 16:55:24 »
Widać dalej nie rozumiesz władza nie jest cały czas 24godz na dobę na czacie I ma prawo być nieobecna bo chyba ma też życie w realu.


IP: Zapisane
Deksiu

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 23

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 18 Października 2008, 17:11:21 »
kolega Jarson powinien sie cieszyc, ze jeszcze mu nikt bana nie dal za jego zachowanie na czacie a nie prosic o range
wiec tyle w temacie

btw niezle sie usmialem jak zobaczylem kto chce range :D


IP: Zapisane
Hetman

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 43

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 18 Października 2008, 17:27:22 »
Pozwólcie, że ja się wypowiem.

Jak wyżej kolega Deksiu powiedział, Jarson człowieku twoje zachowanie czasami mnie dobija...
Nie wspomnę już o tych kłótniach twoich na czacie. ;D
A odnośnie rangi to nie ode mnie zależy, ale dołożę swoje trzy grosze, Jarson, po obserwacji twojego zachowania to większy syf byś zrobił zamiast uspokoić xD
Zdziwiło mnie w ogóle, że taki temat założyłeś, heh.   :huh:
Na koniec coś Ci powiem; ciesz się chłopie, że nikt Ci jeszcze bana nie dał.


« Ostatnia zmiana: 18 Października 2008, 17:31:08 wysłane przez Hetman » IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 18 Października 2008, 18:19:19 »
Co do kolegi Jarsona to sie zgadzam iż jego zachowanie jest nie właściwe na czacie a już na pewno nie skłania do przyznania mu rangi.

Administratorzy:
#jareQ   
Owner: 1
Stanowisko: Owner Dyrektor
#Kubofonista   
Owner: 1
Stanowisko: Owner Dyrektor
#Martin   
Owner: 1
Stanowisko: Owner Dyrektor


Obsługa:
~Khaz   
Staff: 20
Stanowisko: Dyktator Operator
~DjMati   
Staff: 20
Stanowisko: Dyktator Operator

@Deksiu   
Staff: 15
Stanowisko: Operator
@Devil   
Staff: 15
Stanowisko: Operator
@Ania   
Staff: 15
Stanowisko: Operator
@Smith   
Staff: 15
Stanowisko: Operator
@Loczek   
Staff: 15
Stanowisko: Operator


%Hetman   
Staff: 10
Stanowisko: Half Operator
%Fast   
Staff: 10
Stanowisko: Half Operator


+Cepek   
Staff: 5
Stanowisko: Voice
+Tosiek   
Staff: 5
Stanowisko: Voice
+Melman   
Staff: 5
Stanowisko: Voice


Administracja - Ownerzy to nie ma dyskusji.
Operatorzy Dyktatorzy też sprawdzają sie w roli
Operatorzy - Każdy z nich jest dobry, to nie ulega wątpliwości. Aczkolwiek jest mała skaza na metalu. Chodzi mi o Anie. Jej aktywność na czacie jest sporadyczna a od dłuższego czasu nie ma jej wcale (możliwe że wchodzi wieczorem ale nie wiem).
Halfoperatorzy % - Hetman robi to co do niego należy, aczkolwiek Fast jest mało aktywny i tu proponowałbym nadanie mu Voica +
Voice - Żaden z Voiców nie wykazuje żadnej aktywności na czacie. Tośka i Melmana nie ma a Cepek... sam nie wiem.

Krótko mówiąc. Tosiek, Melman, Cepek powinni stracić stanowisko za brak aktywności. Co do Ani to ją oceni jareQ gdyż pełni ona wysokie stanowisko i nie można jej dać degrada do zera. Fasta proponowałbym przenieść na stanowisko voice gdyż czasem jest na czacie ale nie aż tak żeby pilnował porządku. Gdy jest to i nicka nawet da...

Jeśli przełożeni ale głównie jareQ by sie zgodzili z moimi słowami wyżej to proponował bym aby jakaś osoba ale tylko jedna bo więcej nie trzeba dołączyła do nas. Sam nie mam mocnego kandydata ale wiem na pewno iż musi być to osoba wykazująca się dużą aktywnością i która jest regularnie na czacie. Swoim zachowaniem musi dawać przykład.

Na zakończenie dodam iż Operator dyktator DjMati oraz Halfoperator Hetman powinni dostać ostrzeżenie gdyż ciągle sie kłucą tj. Jeden prowokuje (w tym wypadku matiego) np. Matica etc. zaś drugi sie odgryza.

To tyle z mojej strony. Dziękuje za uwagę oraz prosze o rozpatrzenie posta. Pozdro.


IP: Zapisane
Lazor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 484


Szarach il Lazor

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 18 Października 2008, 18:44:23 »
Mogę voice/half-operatorem być? Jestem kulturalny,umiał bym zadbać o czat,i bym nie wlepiał od razu bana,jak to się być może zdarzało,kick x3 wiem  ;> Chyba że pierw musicie bacznie mnie poobserwować,to jestem na czacie gg pod nickiem takim jak tutaj ^^


IP: Zapisane
Grupa buntownicza
<PoW> czy za prawdę można dostać ostrzeżenie?
<pepe9donkey> zaprawdę,można

~Otaku
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 18 Października 2008, 19:20:37 »
Nie mozesz nim zostać bo nie spełniasz wyżej wymienionych warunków a tak poza tym to jeszcze sie jareQ nie wypowiedział. Martin od czata nie jest toteż on raczej sie nie orientuje.


IP: Zapisane
Sinah

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 18


Dude, seriously

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 18 Października 2008, 19:22:03 »
To zabawne, jak niektórzy bardzo pragną być równiejsi od innych... Władza kusi, oj, kusi.



IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 18 Października 2008, 19:24:19 »
Jak na razie nie spełniasz warunków kolego Lazor, khaziu pominąłeś chyba Matysa jak się nie mylę a co do oceny to wszystko jest wypisane od A do Z.


IP: Zapisane
Lazor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 484


Szarach il Lazor

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 18 Października 2008, 20:10:12 »
To zabawne, jak niektórzy bardzo pragną być równiejsi od innych... Władza kusi, oj, kusi.


FIXED

To zabawne,jak niektórzy muszą napisać takiego posta,aby się popisać publicznie... Oj oj.

A teraz na serio. Po prostu chciałem pomóc,jeśli się nie zgodzicie,a właściwie już sie nie zgodziliście,to nic.


IP: Zapisane
Grupa buntownicza
<PoW> czy za prawdę można dostać ostrzeżenie?
<pepe9donkey> zaprawdę,można

~Otaku
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 18 Października 2008, 22:33:36 »
Kolega matys nie ma uprawnień na czacie. ma on jedynie moderatora w owym dziale iż na starym czacie miał # przy nicku.


IP: Zapisane
Strony: [1] 2    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry