Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 27 28 29 [30] 31    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Rozwiązania sprzętowe - czy gra pójdzie mi na moim sprzęcie (Czytany 141230 razy)
Erian

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Magic is most powerful weapon...

Zobacz profil
« Odpowiedz #435 : 23 Lipca 2010, 15:18:25 »
Powinien spokojnie pójść, u mojej mamy na dużo gorszym sprzęcie laptopowym dawał sobie radę. Wiec ja na Twoim miejscu bym już biegł do sklepu ;)


IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #436 : 23 Lipca 2010, 20:21:02 »
Spokojna głowa  u mojej siostry sprawdzałem i wszystko chodzi ok na jeszcze gorszym sprzęcie niż tu piszecie tylko że na 1280x1024 na wysokich bez zaciachów


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
groldominika

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #437 : 23 Lipca 2010, 20:42:26 »
Spokojna głowa  u mojej siostry sprawdzałem i wszystko chodzi ok na jeszcze gorszym sprzęcie niż tu piszecie tylko że na 1280x1024 na wysokich bez zaciachów

To w takim razie lecę jutro do sklepu po Herosów :D Pocieszyliście mnie Panowie, czyli mam szansę zagrać z piękną bajkową grafiką  :P


IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #438 : 23 Lipca 2010, 20:44:20 »
Nie ma za co ;)


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
grgi566

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #439 : 28 Lipca 2010, 17:22:35 »
hej , mam taki problem że po uruchomieniu  heroes 5 dzikie hordypokazuje mi się:
Instrukcja spod "0x00a552ab" odwołuje się do pamięci pod adresem 0x410f44d.Pamięć nie może być written.


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #440 : 28 Lipca 2010, 17:41:53 »
Uh... :) chyba też takie coś kiedyś miałem... ^_^ resternij kompa, wyczyść płytkę - mi zadziałało... ;)


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
grgi566

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #441 : 29 Lipca 2010, 11:42:49 »
Resetowałem kompa tyle razy :-\..., a płytke też czyściłem , a na kompie siostry było wszystko ok.


IP: Zapisane
groldominika

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #442 : 10 Sierpnia 2010, 22:35:06 »
To znowu ja  ;D Mam pytanie. Zakupiłam kolekcję Heroes V. Przeszłam kampanię w zwykłej Heroes V oraz Kuźnia przeznaczenia. Zabieram się za dzikie Hordy a tu zdziwienie ogromne. Dwie poprzednie części chodziły mi na full detalach a Dzikie Hordy nawet na średnich i minimalnych zacinają to samo z menu gry. Dla czego tak jest?


IP: Zapisane
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #443 : 10 Sierpnia 2010, 22:40:34 »
Z menu gry to i ja mam problemy. Ale mapa przygód to dziwne, zazwyczaj tnie się mi przez 2-3 sekundy lub mniej i już bez przycinania. Może złą optymalizację do Hord ubi zrobiło? Sam nie wiem...

@Down
Życzę miłej nocy i miłej gry ;)


« Ostatnia zmiana: 10 Sierpnia 2010, 23:25:53 wysłane przez Bandaro » IP: Zapisane
groldominika

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #444 : 10 Sierpnia 2010, 22:51:30 »
Dzięki za SZYBKĄ odpowiedź. Jest to na prawdę zastanawiające. Wiem że gram na laptopie i pisze nawet na pudełku że karty graficzne laptopów nie są obsługiwane ale jak dotąd z żadną grą nie mam problemów a Dzikie Hordy przecież są na takin samym silniku jak poprzednie części. No nic jakoś może to przeboleje ewentualnie spróbuję od nowa system zainstalować.

A teraz do rzeczy. Heroes V jest wspaniałą grą! Już nie mogę doczekać się jak przejdę kampanię i zacznę tworzyć mamy. Ta gra dzięki edytorowi map nigdy się nie znudzi :)

Wiadomość doklejona: [time]10 Sierpień 2010, 23:12:42[/time]
No więc wnoszę małą poprawkę. Gra chodzi ładnie nie wiem coś muliło przez jakiś czas. Natomiast menu faktycznie przycina, lecz to najmniejszy problem w tej chwili. No nic idę na nockę z Dzikimi Hordami. Pozdrawiam.


« Ostatnia zmiana: 10 Sierpnia 2010, 23:13:15 wysłane przez groldominika » IP: Zapisane
Rakshasa

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 71


Zobacz profil
« Odpowiedz #445 : 15 Sierpnia 2010, 01:55:43 »
U mnie też przycina menu, ale znalazłem rozwiązanie dawno temu.

Moźe zabrzmi to naiwnie, lecz ściągnij moda, który podmienia menu na przelot po jakimś mieście ;) Wybierz ulubione miasto i ciesz się z oglądania go na poczatku. Pożegnasz się wtedy z zacinaniem sie menu ;)


IP: Zapisane
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #446 : 15 Sierpnia 2010, 15:15:47 »
A racja Rakshasa.... Też go kiedyś ściągnąłem i nie przycinało, nie zwróciłem na to uwagi bo wolałem stare menu.

@Down
Pogratulować sprzętu ;) Ale i tak karta lepsza od mojej.


« Ostatnia zmiana: 15 Sierpnia 2010, 19:37:39 wysłane przez Bandaro » IP: Zapisane
bos778

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 13

Zobacz profil
« Odpowiedz #447 : 15 Sierpnia 2010, 19:16:02 »
Ja mam procesor AMD DURON 1.1 GHz KArte graficzną ATI RADEON 9800 258mb 512 RAM i mi chodzi na minimalnych prawie bez zacinki (chyba że mam jeszcze jakiś program włączony) ;D


IP: Zapisane
quizold

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #448 : 30 Marca 2011, 12:49:12 »
Witam!

Mam problem z gra HoMAMV, mianowicie, gra po wlaczeniu jakiejkolwiek opcji czy to kampania, czy gra hot set wylacza mi sie, albo jak wchodze do zamku albo jak rozpoczynam bitwe. Czasem po minucie, czasem po 10 wychodzi mi do windowsa z komunikatem, ze program przestal dzialac... Oto specyfikacja mojego laptopa:

Procesor Typ : Dwurdzeniowy procesor Intel® Pentium® T3200
Częstotliwość taktowania : 2.00 GHz
Zewnętrzna częstotliwość taktowania : 667 MHz
Pamięć podręczna drugiego poziomu : 1 MB
System operacyjny
Oryginalny Windows Vista® Home Premium Edition (preinstalowany z funkcją odzyskiwania dysku twardego firmy Toshiba)

Pamięć systemowa Standardowa : 3 072 (2 048 + 1 024) MB
Możliwość rozszerzenia do : 4,096 MB
Technologia : DDR2 RAM (800 MHz)
Hard disk Pojemność : 160 GB
Certyfikat : S.M.A.R.T.
Stacja dysków DVD Super Multi (Double Layer) Zgodność : CD-ROM, CD-R, CD-RW, DVD-ROM, DVD-R, DVD-R (DL), DVD-RW, DVD+R, DVD+R (DL), DVD+RW, DVD-RAM
Maksymalna szybkość : odczyt: 24-krotna (CD-ROM), 8-krotna (DVD-ROM); zapis: 24-krotna (CD-R), 4-krotna (CD-RW), 10-krotna (HS CD-RW), 24-krotna (US CD-RW), 8-krotna (DVD-R), 6-krotna DVD-R (Double Layer), 6-krotna (DVD-RW), 8-krotna (DVD+R), 6-krotna DVD+R (Double Layer), 8-krotna (DVD+RW), 5-krotna (DVD-RAM)
Typ : Stacja dysków DVD Super Multi (Double Layer)
Ekran Rozmiar : 15.4 "
Typ : Wyświetlacz TFT WXGA Toshiba TruBrite® o wysokiej jasności
Rozdzielczość wewnętrzna : 1 280 x 800
Karta graficzna Producent : Intel®
Typ : Mobile Intel® GMA 4500M
Ilość pamięci : Do 1 340 MB całkowitej dostępnej pamięci graficznej z 3 GB pamięci systemowej
Typ pamięci : Wspólna
Wewnętrzne tryby wideo
Maks. parametry zewnętrznych trybów wideo Maks. rozdzielczość : 2 048 x 1 536
Maks. częstotliwość odświeżania : 85 Hz
Rozdzielczość bez przeplotu przy maks. częstotliwości odświeżania : 1 600 x 1 200
Interfejsy 1 x wejście zasilające (prąd stały)
itd...
reszty informacji nie pisze bo jest to chyba zbedne.

wie ktos moze co mam na to poradzic???
P.S.dodam, ze kolega ma bardzo podobny sprzet (a karte graficzna identyczna) i mu dzialaja HoMAMV-Dziekie Hordy.

Wiadomość doklejona: 02 Kwietnia 2011, 08:48:30
Witam ponownie!

Jest mi ktos w stanie poradzic cos w zwiazku z ostatnim moim postem???

Pozdrawiam!


« Ostatnia zmiana: 02 Kwietnia 2011, 08:48:30 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #449 : 01 Kwietnia 2011, 20:13:29 »
Reinstalnij Heroesy, zdefragmentuj dysk, albo i sformatuj. Poza tym jaki system ma kolega? Możliwe że to wina Visty, zanim nie zmieniłem systemu na laptopie miałem podobne problemy.


« Ostatnia zmiana: 01 Kwietnia 2011, 20:17:44 wysłane przez Bandaro » IP: Zapisane
Strony: 1 ... 27 28 29 [30] 31    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry