Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Mapa Elysium (Czytany 2183 razy)
Nheero

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« : 10 Maja 2017, 19:32:08 »
Witam, mam problem z rozgrywką na mapie Elysium, a właściwie brakiem tejże rozgrywki :) Gdy chcę stworzyć nową grę, przy końcu wczytywania zsotaję wywalony do pulpitu, tylko raz udało mi się uruchomić mapę, ale po paru sekundach również dostałem CTD. Czy ktoś może sprawdzić działanie tejże mapy z Waszej strony? Przepraszam, jeśli post jest w złym dziale.


IP: Zapisane
Kartofel123

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 42


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 11 Maja 2017, 19:22:20 »
A z jakiej strony pobrales mape? jakiejs oficjalnej? mozliwe ze cos w mapie jest nie tak zrobione i to powoduje crasha. Zeby sprecyzowac co mam na mysli to  ja mialem crasha poniewaz w edytorze zamienilem mozliwosc rekrutowania zbrojnych w koszarach w zamku przystan na smoki xd i zapomnialem zmienic poziom istoty z 7 na 3 przez co mialem crasha. Sproboj odpalic na innym kompie lub by ktos inny to przetestowal na swoim kompie jesli tez jest crash to oznacza ze cos jest nie tak z mapą.


IP: Zapisane
Nheero

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 13 Maja 2017, 15:34:04 »
Z Waszej strony. Przecież tak napisałem.

http://mapy.tawerna.biz/szukaj?s=Elysium

Sprobuj ja uruchomic

Po zainstalowaniu MMH 5.5 działa w 64 bitach, z tym że teraz nazwy wszystkich zamków zostały określone jako Undefined :/


« Ostatnia zmiana: 13 Maja 2017, 16:06:57 wysłane przez Nheero » IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry