Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 44 45 46 [47]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Edytor map i Save HommV - problemy, porady (Czytany 250715 razy)
michalega123

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 29

Zobacz profil
« Odpowiedz #690 : 06 Kwietnia 2016, 14:10:04 »
Dzięki


IP: Zapisane
Kartofel123

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 42


Zobacz profil
« Odpowiedz #691 : 07 Kwietnia 2016, 22:31:24 »
Ja tez dziekuje za pomoc blagam moze ktos pomoc? w poradniku nic nie ma o tym


IP: Zapisane
michalega123

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 29

Zobacz profil
« Odpowiedz #692 : 15 Kwietnia 2016, 21:33:30 »
Jak zmienić wodę na ziemię?

Można przenieść ten temat

Edit: Proszę zakładać tematy w odpowiednich działach. /Sylú


« Ostatnia zmiana: 15 Kwietnia 2016, 21:44:42 wysłane przez Sylú » IP: Zapisane
J'Bergo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 196


Без счастья жизнь это мука

Zobacz profil
« Odpowiedz #693 : 25 Sierpnia 2016, 14:37:28 »
Zależy jaką wodę. Jeśli tę przeźroczystą z palety "terraforming" to przeciągnij po niej, używając opcji "raise". Jeżeli tej błękitnej z "terra skin" to wykorzystaj "eraser", jest u spodu okienka.


IP: Zapisane
Klikanie w J'Bergo na SB nic nie da  ;>
Kartofel123

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 42


Zobacz profil
« Odpowiedz #694 : 01 Maja 2017, 00:53:02 »
Hej i tak mi chyba nie odpowie nikt ale czy jest to mozliwe by zmienic jednostce miasto? np zeby tanczerz ostrzy mial miasto przystan a nie sylwan


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #695 : 03 Maja 2017, 21:32:46 »
Nie da się bez grzebania w bardzo głębokich ustawieniach gry. Poza tym, musiałbyś tego tancerza czymś wtedy zastąpić w sylvanie.


IP: Zapisane
SZYM3K

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #696 : 24 Lipca 2017, 16:41:20 »
Witam,
Mam problem mianowicie gdy chcę dodać na mapie jakikolwiek skrypt zawsze mój edytor wyłącza się ktoś wie jak to rozwiązać.  :)


IP: Zapisane
Specter

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #697 : 24 Września 2018, 15:31:50 »
Witam, mam problem z edytorem NCF. Mianowicie po postawieniu dowolnego bohatera ze scenariuszu lub podstawowego edytor się zacina i po chwili wyłącza. Dzieje się tak na każdej mapie, nawet wygenerowanej na nowo. Mam kilka modów, ale wątpię, żeby ze sobą kolidowały. Próbowałem ponownej instalacji NCF i H5. Problem ustąpił jedynie wtedy, gdy pobrałem od znajomego jego H5(już zmodowaną z edytorem). Liczę na waszą pomoc w rozwiązaniu problemu. Pisałem już to na forach i pytałem się kilku ,,bardziej znanym'' osobom. Ale jak dotąd nikt nie znalazł rozwiązania.

Wiadomość doklejona: 24 Września 2018, 18:32:43
Problem rozwiązany


« Ostatnia zmiana: 24 Września 2018, 18:32:43 wysłane przez Specter » IP: Zapisane
Fosten Drakenhof 69

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #698 : 05 Kwietnia 2020, 15:27:42 »
 Witam mam problem z edytorem map. Nie może mi się żadna mapa załadować. Proszę o pomoc.


IP: Zapisane
MrSnooker98

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #699 : 13 Września 2021, 15:12:00 »
Witam, to mój pierwszy post,
mianowicie mam problem z mapą, którą tworzę w edytorze map, dokładniej pojawia się komunikat załączony w screenie (dodatkowo załączę mapę zapakowaną w zip), poświęciłem mnóstwo czasu aby stworzyć tą mapę i szkoda by było zaczynać wszystko od nowa. Nadmienię, że mapa jeszcze wczoraj odpalała się normalnie, zarówno w edytorze jak i grze. Gra jest oryginalna w wersji 3.1 Nic w niej nie grzebałem, próbowałem reinstalować, odpalać na innym komputerze z grą i innym systemem (mam win 10, próbowałem na win7), odpalać przez edytor, jak i bezpośrednio klikając w ikonkę z różnych lokalizacji jak i folderu Maps, oraz szukać rozwiązania na inetrnecie, niestety nic nie znalazłem i nic nie pomaga. Można jakoś ją odzyskać/naprawić/przywrócić by znowu działała? Jeżeli trzeba jeszcze jakiś informacji dajcie znać. Z góry dzięki ^^


« Ostatnia zmiana: 13 Września 2021, 15:14:48 wysłane przez MrSnooker98 » IP: Zapisane
Strony: 1 ... 44 45 46 [47]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry