Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja Czwarta. (Czytany 20224 razy)
Miya

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 15 Listopada 2011, 21:29:35 »
Aha, czyli nic nie robić i zdobywać sobie miasta dalej? Dzięki. :)


IP: Zapisane
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 16 Listopada 2011, 06:31:58 »
To nie jest bug. Po prostu owe spotkanie Sveltany z Antonem ma miejsce dopiero po bitwie, a nie wcześniej. Z tego co wiem ona nas nie atakuje, za to my możemy ją zaatakować i zająć jej miasto. Nie ma to żadnego wpływu na fabułę.


IP: Zapisane
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 22 Listopada 2011, 17:42:06 »
Już druga kampania zakończona. Ahribban był trudniejszy niż Królowa Roju. Końcówka była niezła. Antoś podrywa Cesarzową i musi się tłumaczyć przed Anastazją ;D.


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
JackWolfsong

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 193

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 18 Grudnia 2011, 21:56:37 »
Nom, kampania nie najgorsza, jednak wciąż jestem zdania, że walki z bossami powinny odbywać się w określonym formacie armii, żeby nie farmić przez 2 miechy by potem boss padł na 1 cios.

Ale ja nie narzekać przyszedłem, a zapytać czy Wy również nie dostaliście na użytek Rodu broni, którą otrzymujemy w tej misji? Prezentowała się fajnie, lecz grając Spowiednikiem a) nie miałem okazji jej przetestować b) nie miałem otem okazji przetestować jej w ogóle gdyż po prostu nie zapisała mi się w Rodzie. Ocb?


IP: Zapisane
Dawny nick: Rozk*rwiciel
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 18 Grudnia 2011, 22:31:34 »
Bronie, które dostajemy z questów (te kupione w grze i zebrane na mapie zapisują się normalnie) znikają po misji. W jednej z kulek w kampanii sanktuarium (niestety już po kampanii przystani więc dwa miecze mi uciekły) jest sposób na zapisanie takowych.
Kiedy dostaniesz już broń i nie masz akurat odpowiedniego bohatera (miecz - mocy, kostur - magii) to zapisujesz misję w tym momencie. Wychodzisz do menu głównego, włączasz jakąkolwiek kampanię z bohaterem o odpowiedniej klasie, zakładasz mu daną broń, zapisujesz grę i wychodzisz do menu głównego. Wtedy powinno zapisać. Jeśli masz bohatera pasującego do broni to po prostu zakładasz takową, zapisujesz i wychodzisz do głównego menu. Oczywiście później po sprawdzeniu czy broń jest w spisie broni rodowych wracasz już do normalnej gry :)
U mnie zadziałało to dla takich broni jak Souldrinker i Skillsword of the Kirin.

Co do Sveltany to nie jest bug. Po prostu jak już podbijemy więcej miast to nekromanci nas wspomagają i zdobywają główną siedzibę demonów. Dzięki temu mamy już spokój gdyż zamiast 4 bohaterów po mapie biega wtedy jeden. A to, że nic nie można zrobić to po prostu dlatego, że Anton ma najpierw pokonać księcia nienawiści a dopiero później rozmawiać z ciotką ;)


« Ostatnia zmiana: 18 Grudnia 2011, 22:37:05 wysłane przez Miker » IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Archidrago

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 23

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 28 Grudnia 2011, 23:19:49 »
Słuchajcie, mam problem, nie mogę wyleczyć po obrażeniach świetlistych Agaj, próbuję Westalkami użyć czaru leczenie i nic - pisze , że uleczy 0.
Wydawało mi się, że po użyciu żaru światłości, życie traci też Agaja i potem to życie sie odnawia a jednak się nie odnowiło po walce. Proszę o pomoc w temacie.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 28 Grudnia 2011, 23:27:38 »
Jest to pewnie kolejny błąd, który ma parę osób ( aczkolwiek niewykluczone, że to tylko błąd jednorazowy {sama w tej misji miałam bitwę, która za każdym razem zacinała się w tym samym momencie})- sama nie próbowałam zdolności tej jednostki. Tak czy  siak wydaje się, że nie ma innej rady- wczytać przed bitwą i rozegrać ją jeszcze raz. Lepiej nie używaj w tej bitwie tej zdolności, w innej powinno być dobrze.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Travis
(Hydromax)

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 194


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 29 Grudnia 2011, 10:07:33 »
@Archidaro.
A z kim walczysz.? Bo jeżeli toczymy bitwę z feniksami, to obrażenia przez nie zadane są nie do uleczenia.. A umiejętność Ajglaji, która oślepia przeciwników nam również zabiera pewną część życia i jej również nie można wyleczyć. ;)


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 29 Grudnia 2011, 12:45:39 »
Chodzi zapewne o umiejętność Blazing Glory. Istoty, które giną po użyciu umiejętności powinny wrócić po bitwie, niestety w patchu 1.2 zbugowało się to i jednostki giną bezpowrotnie.
Zapewne w patchu 1.3 naprawią to i będzie znowu wszystko cacy. Na razie polecam nie używać tej umiejętności.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Thalgo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 24

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 14 Stycznia 2012, 22:45:23 »
Witam,

Czy ktoś przechodząc "trójkę" w trybie "niski", ze znalezioną  Łzą posiada ją także w ostaniej misji?
W którymś z wcześniejszych wpisów komuś to zadziałało - u mnie nie...
Tak się tu mówi o "opłacalności" jej znalezienia w poprzedniej misji a wychodzi, że wysiłek się po prostu nieopłacał...
Acha, bo może to ma znaczenie - w trzeciej misji osiągnąłem maks Drogi Łez...

Pozdrawiam
Thalgo



IP: Zapisane
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 15 Stycznia 2012, 08:16:39 »
Łza Ashy nie przechodzi do następnej misji, przynajmniej mi się to nie zdarzyło. Przechodzi jedynie ten dysk który złożyliśmy by ją znaleźć. Użycie tego dysku przywołuje na pole bitwy feniksy.


IP: Zapisane
Thalgo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 24

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 15 Stycznia 2012, 12:32:28 »
Łza Ashy nie przechodzi do następnej misji, przynajmniej mi się to nie zdarzyło. Przechodzi jedynie ten dysk który złożyliśmy by ją znaleźć. Użycie tego dysku przywołuje na pole bitwy feniksy.

Oooops... No to wsio rawno :-) Dopiero poznaję H6 i walczę "na automat" dlatego czytając o tych feniksach zastanawiałem się skąd je wziąść :-)
Muszę sobie włączyć jakąś walkę, co by zobaczyć jak to działa...

Pozdrawiam
Thalgonis


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 15 Stycznia 2012, 21:24:10 »
Walcząc na automat to się nigdy nie nauczysz. Mam pytanie, czy ktoś nie wybudował budynku łzy Ashy w 3 misji? Jeśli tak, to czy w takim wypadku łza nieprzeszłaby do kolejnej misji?


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 15 Stycznia 2012, 22:56:40 »
Nie wiem. Ale raczej nie, bo Łzę i tak otrzymuje się w czwartej misji po pokonaniu Jezebeth, a że można wybudować ją w kapitolu, to dwóch Łez nie da się mieć.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Thalgo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 24

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 17 Stycznia 2012, 08:00:48 »
Nie wiem. Ale raczej nie, bo Łzę i tak otrzymuje się w czwartej misji po pokonaniu Jezebeth, a że można wybudować ją w kapitolu, to dwóch Łez nie da się mieć.

Jak w czwartej jak udalo mi sie zbudowac w trzeciej? Dlatego pytalem o to przenoszenie do kolejnej misji...

Pozdrawiam
Thalgonis


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry