Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2    Do dołu Drukuj
Dlaczego licznik nie nalicza mi postów? (Czytany 22495 razy)
Grawl

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 18

Zobacz profil WWW
« : 02 Maja 2007, 10:06:53 »
Witam mam taki problem:
napisałem kilka postów a ciągle pisze że napisałem jeden.
Dlaczego tak jest???

/Zmieniłem nazwę tematu
jareQ



« Ostatnia zmiana: 02 Maja 2007, 10:53:05 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
smith

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 404


Natural Born Killer

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 02 Maja 2007, 10:19:31 »
Ponieważ licznik postów został zatrzymany w Hyde Parku w Dziale ogólnym. Posty liczone są we wszystkich pozostałych działach.
Dobrze że założyłeś ten temat, nowi użytkownicy będą już wiedzieli.
Zamykam


« Ostatnia zmiana: 02 Maja 2007, 10:41:48 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane



:* dla żony Klusi :) żeby się jej nie nudziło kiedy mnie nie ma :)
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 16 Maja 2007, 23:09:51 »
Chwilowo otworzę temat, bo mam pytanko - czy jest lepiej gdy nie są liczone posty tych działach czy gorzej. Może macie jakieś inne pomysły w tym temacie?


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 17 Maja 2007, 07:57:15 »
ja tak jak mówiłem najlepiej byłoby schować licznik tylko do profilów :P chociaż mnie tam posty rybka więc tak naprawdę to może być jak jest.


IP: Zapisane
smith

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 404


Natural Born Killer

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 17 Maja 2007, 08:10:08 »
Mi nie przeszkadza to, że licznika nie ma w tamtych tematach, ale wolałbym żeby to znieść. :P


IP: Zapisane



:* dla żony Klusi :) żeby się jej nie nudziło kiedy mnie nie ma :)
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 17 Maja 2007, 11:28:24 »
Pytam dlatego bo od niedawna siedze na http://www.guildwars.pl/forum/ i widzę że tam nie ma czegos takiego jak liczba postów. Mozna zakładać rózne tematy byle w odpowiednich działach. Co prawda sprawdza się to najwyżej średnio, ale mozna i tu to spróbować. Chcociaz nie wiem czy Jareq się zgodzi na coraz inne roszady /lol/


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 17 Maja 2007, 11:56:13 »
Właśnie wszedłem na to forum i są tam naliczane posty userów po prostu nie widać ich przy wypowiedziach (są na stronie profilu po kliknięciu w nick). Nie uważam tego za coś dobrego.
Martin a propos Twojego pytania odnośnie wyłączenia licznika w tamtym dziale już była o tym rozmowa (w wolnym temacie i jej chyba nie widziałeś). Napisałem wtedy, że można by go z powrotem włączyć i jest możliwość zainstalowania moda, który zliczałby jedynie posty, które zawierają w sobie minimalną ustawioną ilość znaków. Chociaż patrząc na tą możliwość to też nie jest do końca dobra ponieważ odpowiadając czasem do pełnej wypowiedzi wystarczy kilka słów i nie ma wtedy potrzeby bezsensownego rozpisywania się. Nie znam tego moda, ale jeśli dałoby się zrobić tak, że mógłby działać tylko w wybranych działach (w co wątpię) np. w HydeParku byłoby chyba lepszym rozwiązaniem.


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 17 Maja 2007, 15:41:56 »
Może zostać tak jak jest w tematach związanych z heroesem są naliczane a w innych nie bo są to dyskusje na temat innych rzeczy i dobrze. :P


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 17 Maja 2007, 18:38:33 »
Sam nie wiem...Z jednej strony nie ma nabijania postów i spamu, ale jakoś tak ilośc postów to takie zasłużenie dla strony.Widac, że ta osoba zasłużyła się dla strony i ma długi staż.Myślę, że powinno zostac jak było.Nikt nie narzekał, dopiero po wyłączeniu zaczęły się dyskusje i każdy mówi, że on tak chciał zawsze i w ogóle.Nie sądze, żeby Tawerna była forum spamerów i innych nabijaczy.Kto chce to pisze i nie ma przymusu.Nie każdy musi lubic Heroes, żeby poczuc się dobrze na tym forum.

Ogólnie jestem za likwidacją modów i nie-naliczania w Hyde Parku.Ale wierze w Jareqa, który na pewno dobrze zrobi.
To by było na tyle.Stosunek do sprawy mam raczej obojętny i czy leżę, czy stoje i tak jest mi dobrze. xD


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 17 Maja 2007, 18:42:17 »
"lepiej siedzieć niż stać i lepiej leżeć niż siedzieć ale dopiero zaznasz spokoju gdy umrzesz" :P

liczba postów właśnie niekoniecznie odzwierciedla oddanie czy przyłożenie  się do strony od tego wg mnie są rangi i to tez można by(ło) znaleźć wyjątki...


IP: Zapisane
Ziomxp

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 10 Czerwca 2007, 13:36:59 »
Muszę przyznać że różnica między postami napisanymi a naliczonymi mnie także zastanawiała.....  /w00t/


IP: Zapisane
Kapitan Jack Sparrow

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 413


"...Pewnego dnia, pewnego dnia pękło niebo..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 10 Czerwca 2007, 22:03:33 »
No to ja pisze wiecej postow w hyde park, ale mi nic nie przeszkadza (tym bardzej ze to malo wazne). Troche  /blushing/  bo codziennie jestem na forum a postow malo, ale to nie wazne. Czytam posty innych i jest spoko. Lepiej jak tak zostanie. Wazne ze jest zawsze zabawa!
PS. Luk ma racje  ;)


« Ostatnia zmiana: 10 Czerwca 2007, 22:04:47 wysłane przez Kapitan Sparrow » IP: Zapisane
Pięćdziesięcioro chłopa przy skrzyni umarlaka.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.
Pojawił się czart i skończył za resztę.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.




Żywa Legenda:
http://www.ksu.of.pl/

Czekam na:
2008-07-26 - USTRZYKI DOLNE.   KONCERT JUBILEUSZOWY NA XXX-LECIE KSU.
Joker

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 337


Lege Artis

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 30 Lipca 2007, 16:58:41 »
Cytuj
Pytam dlatego bo od niedawna siedze na http://www.guildwars.pl/forum/ i widzę że tam nie ma czegos takiego jak liczba postów. Mozna zakładać rózne tematy byle w odpowiednich działach. Co prawda sprawdza się to najwyżej średnio, ale mozna i tu to spróbować. Chcociaz nie wiem czy Jareq się zgodzi na coraz inne roszady /lol/
[snapback]4719[/snapback]

Można byłoby zrobić coś takiego (widziałem na innych forach) że naliczanie postów jest ale rangę każdy sam sobie wybiera tak jak np. avarta, można wybrać z istniejących na forum lub samemu wymyślić!


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 30 Lipca 2007, 17:55:37 »
[/quote]

Można byłoby zrobić coś takiego (widziałem na innych forach) że naliczanie postów jest ale rangę każdy sam sobie wybiera tak jak np. avarta, można wybrać z istniejących na forum lub samemu wymyślić!
[snapback]9568[/snapback]
[/quote]

Odpada. Musiałbym zmieniac każdemu rangę indywidualnie w panelu. System rang raczej się nie zmieni, mozna tylko dodać  wiecej stopni i zmienić nazwy, bo te są już stare.


IP: Zapisane
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 31 Lipca 2007, 12:34:47 »
W sumie to nazwy rang można zmienić, ale ten pomysł z rangą dla każdego nie jest ciekawy. :/


IP: Zapisane
Strony: [1] 2    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry