Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Numer gg czatu (Czytany 4836 razy)
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« : 18 Września 2009, 22:11:33 »
hmmm... mam problem  :-\ : ogólnie to korzystam ze skypa ale postanowiłem , że ściągnę gg żeby zobaczyć jak wygląda ten czat.... wszytko poszło sprawnie , ale jak wpisałem / join i wyskoczyło mi :huh: : ,,W obecnej chwili mamy włączone zabezpieczenie aktywacyjne. Do Twojego numeru GG nie jest przypisany żaden nick, wiec zakładamy ze jesteś nowy. Wejdź na http://czatgg.tawerna.biz/aktywuj.php?numer=2676557 a Twój numer zostanie aktywowany. Przepraszamy za utrudnienia." :huh: . O co biega? nigdy na czacie się nie rejestrowałem a wyskoczyło mi takie coś   :niepewny: .


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 257


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 18 Września 2009, 23:03:05 »
Cytuj
Pomyślnie aktywowano numer: 2676557
Możesz już wejść na CzatGG :)

Po zmianie domeny był problem. Już jest ok. Dzięki za zgłoszenie.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.022 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry