Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Gra o tron w heroes 5? (Czytany 11881 razy)
Kartofel123

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 42


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 09 Kwietnia 2016, 12:28:18 »
Chciałem was poinformować że trwają prace nad kampanią misja 1 prawie gotowa jeszcze tylko scenki dialogowe blagam może ktoś pomóc? W scence nie widać postaci widać tylko takie jak by niebo i drzewa :(  robilem wszystko z kamerami  tak jak było w poradniku

Wiadomość doklejona: [time]10 Lipiec 2016, 11:05:09[/time]
Informuje iz wczoraj skonczylem misje 1 :) jeszcze tylko 4 misje :( Nie udostepnie misji 1 teraz :( wybaczcie chcialbym zrobic wszystkie misje sklejic  je w kampanie i dopiero udostepnic. Jesli ktos jest nie cierpliwy i chcialby zobaczyc misje 1 to niech pisze do mnie na pw.

Wiadomość doklejona: [time]10 Lipiec 2016, 11:05:03[/time]
Ktoś jest wciąż zainteresowany? Nie długo skończę misje 3 proszę o pomoc :( http://www.tawerna.biz/forum/index.php/topic,10457.0.html

Wiadomość doklejona: [time]10 Lipiec 2016, 11:04:53[/time]
Witajcie, chciałbym uploadnac misje ktore dotychczas zrobiłem.Nie ktorym moze wydawac sie to smieszne ze minelo tyle miesiecy a ja dopiero zrobilem 3 misje.Nie jestem nerdem, nie edytuje czesto i nie mam czasu.Nie wiem czy zdolam zrobic misje 4, nie mam pojecia co moze w niej byc i tak mi sie odechcialo ze :( mam nadzieje na jakies sugestie od was. Misje sa w wersji beta, zglaszac wszystkie bugi i pisac sugestie.Chcialbym tez dodac ze nie jestem dobry w tworzeniu map :( ale staralem sie zrobic te misje najlepiej jak potrafilem. The war to come to misja pierwsza, garden of bones druga, flooded north trzecia.A i jeszcze jedno, misje beda polaczone w kampanie gdy zrobie kolejne mapy. Link do map http://www.filedropper.com/gameofthrones_2  Mapy sa dla dzikich hord!                     
Czy chcialby ktos wspolpracowac ze mna?


« Ostatnia zmiana: 13 Czerwca 2017, 18:54:05 wysłane przez Kartofel123 » IP: Zapisane
michalega123

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 29

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 23 Października 2016, 21:06:38 »
Czy mod nadal jest tworzony czy upadł?


IP: Zapisane
Kartofel123

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 42


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 11 Czerwca 2017, 19:55:24 »
O to link do wersji beta https://files.fm/u/v2ruwe8c  plik z kampania wypakujcie do usercampanings w folderze gdzie macie heroes 5 zainstalowane, reszte map do folderu maps.Odpalcie gre wybierzcie kampania gracza i mozecie grac :).Mapy troche kuleja ale jakos nie jestem w nastroju edytowac dalej, moze to sie zmieni za pare tygodni.Jest to wersja beta moze zaweirac troche bugow.Polecam miec wersje gry 3.1


« Ostatnia zmiana: 13 Czerwca 2017, 18:52:05 wysłane przez Kartofel123 » IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 11 Czerwca 2017, 21:08:23 »
Może jakieś screeny chociaż zachęcające? Osobiście nie mam h5 na dysku, a nie chce w ciemno instalować, myślę, że kilka takich osób sie jeszcze znajdzie.


IP: Zapisane
Kartofel123

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 42


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 12 Czerwca 2017, 12:06:58 »
Może jakieś screeny chociaż zachęcające? Osobiście nie mam h5 na dysku, a nie chce w ciemno instalować, myślę, że kilka takich osób sie jeszcze znajdzie.
Mógłbym tylko chciałbym dodać że ta kampania nie jest modem który wprowadza nowe jednostki,modele.Jest co najwyżej trochę nowych obrazków,zmian w mechanizmie gry i zmienionych .


« Ostatnia zmiana: 13 Czerwca 2017, 18:50:36 wysłane przez Kartofel123 » IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : 12 Czerwca 2017, 21:21:25 »
Zdjęcia z mapki / scenariusza chociaż możesz dodać. Skoro to ma być projekt moderski, musisz go jakoś tutaj utrzymać - bo przejrzałem pliki Twojego projektu i za wiele modów to to nie ma :P

P.S. Zdajesz sobie sprawę, że zmiany, które wprowadzasz w obrębie jednej mapki mogą mieć wpływ na całą grę?


IP: Zapisane
Kartofel123

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 42


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 13 Czerwca 2017, 07:19:54 »
Zdjęcia z mapki / scenariusza chociaż możesz dodać. Skoro to ma być projekt moderski, musisz go jakoś tutaj utrzymać - bo przejrzałem pliki Twojego projektu i za wiele modów to to nie ma :P

P.S. Zdajesz sobie sprawę, że zmiany, które wprowadzasz w obrębie jednej mapki mogą mieć wpływ na całą grę?
zdj będą dziś po południu, wczoraj nie miałem czasu.Tak wiem o tych zmianach że działa to na całą grę.I tak do końca nwm co to robi w tym dziale, pierw jak stworzyłem ten temat chciałem podyskutować z innymi.Nie myślałem by odrazu stworzyć mapy.Modow zawansowanych takich które zmieniają wygląd jednostki na nowy (chodzi mi o modele tworzone przez graczy) czy też które tworzą kompletnie nowe jednostki albo zmieniają grafikę gry nie potrafię robić.Stracilem trochę wene by to edytować może za jakiś czas znowu ją zyskam.Fajnie by było jak by ktoś zechciał nad tym projektem współpracować lub się tym zajął xd.

Wiadomość doklejona: 13 Czerwca 2017, 19:09:59
Screeny dokleilem do moich wczesniejszych watkow jesli ktos nie zauwazyl.Znalazlem poważny bug w misji 3 (flooded north) i juz go  naprawilem go.Link do najnowszej wersji kampanii https://files.fm/u/4b9zajk7#_  Jesli ktos nie wie jaka jest dokladna fabula kampani to prosze przeczytac pierwszy moj post w tym temacie.Mniej wiecej to opisalem jak planowalem tworzenie tej kampanii.


« Ostatnia zmiana: 13 Czerwca 2017, 19:09:59 wysłane przez Kartofel123 » IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #22 : 13 Czerwca 2017, 20:55:21 »
Widzę są nawet scenki ;)

Ciekawie to się prezentuje jak na razie - jest tutaj potencjał ;)


IP: Zapisane
Kartofel123

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 42


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 13 Czerwca 2017, 21:22:04 »
Te scenki trochę przypominają kino  nieme  ;D z XX wieku gdyż z początku nie ustawiłem muzyki żadnej i nie ogarnialem animacji


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 14 Czerwca 2017, 14:54:43 »
Ja jednak pokusiłbym się chociaż o jakieś drobne zmiany np. Heraldykę, ale w sumie wtedy jednostki nie byłyby uniwersalne hmm. No nie wiem, gdyby to była po prostu mapka xl-ka to bym zrozumiał ale jednak w kampanii wolałbym bardziej poczuć klimat :)


IP: Zapisane
Kartofel123

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 42


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 15 Czerwca 2017, 23:52:54 »
Ja jednak pokusiłbym się chociaż o jakieś drobne zmiany np. Heraldykę, ale w sumie wtedy jednostki nie byłyby uniwersalne hmm. No nie wiem, gdyby to była po prostu mapka xl-ka to bym zrozumiał ale jednak w kampanii wolałbym bardziej poczuć klimat :)
Moze za jakis czas.Jak narazie wiele musze sie nauczyc.Nie potrafie teksturowac zainstalowales h5? Grasz w ogogle te misje.Fajnie by bylo gdyby ktos to wszystko przetestowal i opisal z jego perspektywy jakie zmiany mozna by bylo wprowadzic.


IP: Zapisane
Kartofel123

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 42


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 18 Czerwca 2017, 19:29:51 »
Mogłbym prosic o choc jedna opinie na temat kampanii? doniosly mnie sluchy ze jednej osobie nie dziala to w ogogle chcialbym wiedziec czy jest wiecej takich osob echh jak widze taki kompletny brak zainteresowania nie chce mi sie nawet pracowac nad ta mapa dalej :(


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 18 Czerwca 2017, 21:12:22 »
Ja tak jak powiedziałem, nie mam zamiaru instalowac heroes 5 dla zwykłej kampanii, gdyby coś zmieniała, dodawała chociaż jakieś audio, zmieniała trochę tekstury, dodała nowe jednostki, to tak. Więc nie poddawaj się, jak będzie progres to na pewno sprawdzę.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 18 Czerwca 2017, 21:17:48 »
Przecież masz avatary zmienione.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Kartofel123

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 42


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 18 Czerwca 2017, 23:10:08 »
Przecież masz avatary zmienione.
XD dobre, co do audio to mogę dodać ta muzykę z intro serialu gra o tron tylko trzeba na własną rękę sb podmienić to w plikach h5 i to na całą grę będzie oddzialywac


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry