Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Homm5: Wiedźmy i Demony <Sanktuarium Mod> (Czytany 38871 razy)
sylan

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 528


:D:D;D

Zobacz profil
« : 08 Października 2011, 11:57:11 »
Idąc za ciosem postanowiłem stworzyć następną rasę znaną wszystkim bardzo dobrze z mmh6, mowa tu oczywiście o Sanctuary :P

Mod zapewne będzie powstawał dość długo, głównie z powodu braku czasu, dlatego jeśli ktoś chce może pomóc. Sam zajmę się ogólnym wyglądem graficznym.

Jak do tej pory mam kilka jednostek, mam nadzieję, że są ok, ponieważ ze względu na brak odpowiednich modeli (większość nie pasuje do ogona ż.ognia i na odwrót) wyglądają tak, a nie inaczej 8)

1. Syreny, czyli to co nam w H5 zabrakło;P


2. Kappy, zapewne będą podobne do tych z Uzurpatora, bo całkiem przyzwoicie tam wyszły ;>

3. Meduzy, czyli Perłowe Kapłanki z H6


4. Nagi Strzelcy, coś na wzór meduz z H3, jednak z prostymi włosami ;)


5. Żywiołaki Źródeł- taki misz masz dwóch duszków z H6


6. Kenshi- co tu dużo mówić trochę przytył xD




« Ostatnia zmiana: 09 Października 2011, 17:02:36 wysłane przez sylan » IP: Zapisane
Mroczny Aaron

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 08 Października 2011, 13:26:17 »
Fajnie, że tworzone są nowe miasta ;).
A, którą frakcję zastąpią? Krasnale?
Ogólnie jednostki fajne zajmij się krinem i popraw meduzy i z jednostkami będzie git.
Pozdrawiam Aaron ;)


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 08 Października 2011, 13:41:25 »
Widać, że lubisz tworzyć mody. Na razie jednostki trzeba dopracować, zwłaszcza meduzy. A Kenshi wyszły najładniej, trochę grube ale ładne :)


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 08 Października 2011, 15:09:58 »
Co do meduz- jest już taki model:
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=27354

Może nie widać węży tak bardzo, ale to jest o 100% lepsze niż te Helgi jakie stworzyłeś.
Co do syren, żeby tak lewitująco nie wyglądały, to może dodasz im efekt żywiołaka wody, albo zmorę przerobić na wodnego konia (złoty kolor, ozdoby morskie) i zrobić z nich jednostkę wyższego poziomu, np: piątego.

Reszta jak najbardziej w porządku, zwłaszcza kenshi, bo wyszedł bardziej umięśniony niż w szóstce.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Mantykor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 435


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 08 Października 2011, 15:46:12 »
Jednostki epickie! Najbardziej podobają mi się łuczniczki - świetne wykorzystanie różnych modeli. Kenshi też są genialnie zrobieni.

Trochę tylko powtarzalne te ulepszenia - poza kenshimi nie odróżnisz który to ulepszony a który nie, a według mnie tak powinno być z ulepszeniami, że od razu widać.


IP: Zapisane
Widmax

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 214


Twój multi ;p

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 08 Października 2011, 16:39:14 »
Jednostki są ładne, podobne do tych z Heroes VI. Najbardziej mi się podobają Kensei i Żywiołaki Źródeł.

PS. A w 7 poziomie to mógłby być Kirin zrobiony na połączeniu modeli smoka z hydrą.


IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 08 Października 2011, 17:42:43 »
radzę zapisać meduzy na jakieś ćwiczenia, bo za grube. jak dasz link do modeli to trochę wygładze.


IP: Zapisane
Dragwen

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 14


Książę Ciemności

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 08 Października 2011, 19:01:42 »
błagam, zastąp krasnoludy. w sumie do tej dziury wlać wodę , pozmieniać troche budynki i będzie ;)


IP: Zapisane
Jeśli twoje dziecko dostaje same szóstki z matematyki, to wiedz, że coś się dzieje
Fauch

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 42

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 08 Października 2011, 23:25:33 »
shooter naga? Myślałem o tym, ale musieliby 4 ramiona. 2 kusze i 2 miecze. shooter, podwójne ataku, nie wręcz kary


IP: Zapisane
Idarion

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 126


Amicus stultorum similis efficietur

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 09 Października 2011, 12:09:28 »
O, sanktuarium w HV : D
Kenshi najlepiej wyglądają, zaraz po nich "Nagi Strzelcy". Świetnie to wszystko wygląda, trzymam ogólnie kciuki. Ale właśnie - powinni być bardziej różnorodni. Zbyt jednolicie wyglądają np. Strzelcy. Tylko zmiana kolorku ;/


IP: Zapisane
sylan

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 528


:D:D;D

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 09 Października 2011, 16:25:01 »
Ładnie to tak dyskryminować puszystych :/

No cóż...



IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 09 Października 2011, 16:42:24 »
No już lepiej- puszystych tu nie dyskryminujemy, ale wygląd jednostek też się liczy. Zawsze możesz zrobić grubą bohaterkę (xD). Skrzydełka u syren są dziwne, jak dla mnie za małe. Jak z sukkuba ściągasz to może skrzydła również?


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Travis
(Hydromax)

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 194


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 09 Października 2011, 16:58:34 »
Uważam, że sam pomysł jest dobry, lecz.
- Te jednostki za mało się różnią, kolory to za mało.
- Dlaczego syreny latają.?
- Pierwszy(nieulepszony) kenshi lepiej gdyby miał jedną parę rąk.
- Jakie miasto zostanie zastąpione.? (najlepiej byłoby zastąpić fortecę[zalać to wodą i wszystko pod wodą by było, fajny efekt.],albo inferno.)

EDIT.
O nie, nikt nie powiedział, że nie lubimy krasnali, po prostu to by fajnie wyglądało.
Jak dla mnie to one są mocarne. więc zrobisz jak będziesz uważać..
To po prostu przykład. ;)


« Ostatnia zmiana: 09 Października 2011, 17:21:57 wysłane przez Nagun » IP: Zapisane
sylan

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 528


:D:D;D

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 09 Października 2011, 17:09:52 »
No co do jednostek to chyba pisałem wyżej, że to wstępne modele, więc jak macie jakieś propozycje co dodać do alternatyw ulepszeń to cały czas możecie pisać;P

A mod może zastępować Fortece jak tak jej nie lubicie xD

Co do skrzydełek zawsze mogę zwiększyć, ale skrzydełka z sukkuba raczej tu nie pasują bo dziwnie by to wyglądało (syrena, która połamała sobie skrzydła i ma do góry nogami;P)

Kenshiemu lepiej zostawić dwie pary, bo jak wstawię model rakashy rani to będzie miał popsutą animacje ataku (modele będą się od siebie "odklejać").


IP: Zapisane
Mantykor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 435


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 09 Października 2011, 20:00:44 »
No to tak:
1. Syreny: może by tak podstawce odjąć jedną broń (nie wiem czy nie wyglądałoby to dziwnie bo to chyba na podstawie krwawych sióstr które posługują się dwiema broniami i jedną ręką by machały bez potrzeby... no ale pomysłu lepszego nie mam. No może dać po prostu inną broń, jeśli podołasz różnym ulepszeniom)
2. Kapłanki: tutaj możnaby dać nieco bardziej odmienne bronie i pokombinować coś z kolorystyką i usuwaniem niektórych dekoracji u podstawki/danego ulepszenia).
3. Łuczniczki... jakoś ciężko skojarzyć czy ta niebieska czy zielona jest lepsza, może jedną z nich na jakiś odmienny kolor przemalować. W ogóle możnaby zrobić je z różnych modeli elfów, tak myślę. Zawsze różnią się łukiem i dekoracjami.
4. Żywiołaki: no tutaj to jest masakra ale myślę że wystarczy przemalować :) Na przykład na skrajnie biało (żywiołak/pani mrozu/zimy czy coś takiego), albo na morsko... A i można pokombinować z dodawaniem większej ilości efektów przypominających wodę albo jakieś poświaty od innych istot. A może nawet motyle od nimf?
5. Kenshi: tutaj mam tylko taką sugestię że rakszasa rani i kszatrija różnią się od siebie rodzajem broni, więc do jednego z ulepszeń kenshiego możnaby użyć innego modelu... Ale ogólnie to w ostateczności może zostać, bo tutaj ulepszenia różnią się od podstawki sztandarem a od siebie kolorystycznie więc generalnie jest ok.
6. No pominąłem kappy ale to wiadomo.
7. A jaki będzie 7 poziom? ;] Kiriny?


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry