Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4 5    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Might & Magic Heroes III HD Edition (Czytany 28469 razy)
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 08 Stycznia 2015, 11:20:52 »
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=89702
HUE HUE



IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 08 Stycznia 2015, 11:54:34 »
Nie no, co jak co, ale Ubisoft uczył się budowania zaufania u odbiorców od najlepszych. ;)

Nie dość, że wypuszczają w obecnych czasach pozbawioną bugów i miliona płatnych DLC Assassin's Creed Unity, to teraz jeszcze prezentują wymagania ogromnie unowocześnionej wizualnie HoMM 3... i są one tylko minimalnie większe od oryginalnej gry pochodzącej z ubiegłego wieku.

Co prawda Ubisoft nie planuje robić dodatków, bo "nie ma do nich dostępu". Proszę nie wytykać, że projekt VCMII to grupa fanów, którzy odtwarzają kod na własną rękę, bez zaplecza programistów i bycia właścicielami marki. Włodarze korporacji Ubisoft nie mają ogromu wolnego czasu i nie mieszkają w piwnicy mamusi. :>

I nie zapominajmy, że cena wywoławcza za tą 15-letnią grę to jedyne 50 złotych bez grosza!
Powątpiewałem wcześniej w Ubisoft, ale teraz definitywnie uważam ich za lepszą i bardziej otwartą na klienta firmę niż Blizzard.


... Tia, sarcasm level is OVER 9000!!!



IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 504


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 08 Stycznia 2015, 16:51:01 »
Oto wspomniane wyżej wymagania:

Minimalne wymagania sprzętowe:

    Procesor: Core2 Duo E4400 @ 2.0 GHz lub Athlon64 X2 3800+ @ 2.0 GHz
    Karta grafiki: GeForce 8800GT lub Radeon HD2900 (256MB VRAM lub więcej z Shader Model 4.0)
    DirectX: 10
    Pamięć: 2 GB RAM,
    System operacyjny: Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 8.1 (wersja 32- lub 64-bitowa)

Zalecane wymagania sprzętowe:


    Procesor: Core2 Duo E6600 @ 2.4 GHz lub Athlon64 X2 5600+ @ 2.8 Ghz
    Karta grafiki: GeForce 9800GT lub AMD Radeon HD3870 (512MB VRAM z Shader Model 5.0)
    DirectX: 10
    Pamięć: 3 GB RAM,
    System operacyjny: Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 8.1 (wersja 32- lub 64-bitowa)


IMO to jakiś żart. Rozumiem wyższe wymagania, nawet stosunkowo wyższe, ale coś takiego? Ile imponujących wizualnie gier ma mniejsze od remake'u HD poczciwej H3 z 99'? Myślę, że pójdzie mi luzem na lapku (i to na wysokich, bo jak zobaczę nawet jakieś małe przycięcie, to gra ląduje w koszu). Na stacjonarnym może być gorzej, niby konfiguracja ok, ale brak wsparcia dla XP może być problemem.


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 08 Stycznia 2015, 17:35:35 »
IMO to jakiś żart. Rozumiem wyższe wymagania, nawet stosunkowo wyższe, ale coś takiego? Ile imponujących wizualnie gier ma mniejsze od remake'u HD poczciwej H3 z 99'? Myślę, że pójdzie mi luzem na lapku (i to na wysokich, bo jak zobaczę nawet jakieś małe przycięcie, to gra ląduje w koszu). Na stacjonarnym może być gorzej, niby konfiguracja ok, ale brak wsparcia dla XP może być problemem.
Popieram :D

Czuję, że przy tych wymaganiach mój biedny laptop zachłyśnie się i to nieraz ;D

Mam nadzieję, że te "wymagania" są tak samo zawyżone jak przy Simsach 4.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 08 Stycznia 2015, 17:47:26 »
Wiecie co? Mnie to już nie dziwi przecie to już analogia do Beamdog które zabrało się za kultową grę Bioware'u jaką jest Baldur's Gate tworząc tzw. Enhanced Edtion. A teraz spójrzcie na minimalne wymagania do 1 i 2 takie pi razy drzwi:
Cytuj
    System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
    Procesor: 1 GHz
    RAM: 512 MB RAM
    HDD: 2 GB
    Karta graficzna: GeForce 2 lub odpowiednik (kompatybilna z OpenGL 2.0); układy Intela NIE SĄ wspierane
    Karta dźwiękowa: standardowa
Gra rok mlodsza względem Hirka 3 bodajże ale wymagania niektórych elementach to ctrl+c i potem v tego co pokazał Grow tylko nie mogę wygrzebać tych optymalnych ale to będzie to samo co napisałem wyżej ;P

Long live Ubisoft! ;x


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 504


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 25 Stycznia 2015, 10:39:30 »
Premiera w przyszłym tygodniu - szybko to zleciało. Na http://www.cdaction.pl/ można przeczytać parę artykułów dot. H3. Ktoś zamierza kupić, ograć? Co prawda mam sesję, a 29 stycznia egzamin, ale obczaić podrasowane H3 trzeba.


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 25 Stycznia 2015, 11:35:17 »
Co prawda mam sesję, a 29 stycznia egzamin, ale obczaić podrasowane H3 trzeba.
Witam w klubie. Niech żyje nasz wspólny Ukochany Uniwerek ;D
Także odliczam dni. Co do artykułu, to przemknął mi ostatnio na Facebooku. Notki o frakcjach są dość ciekawe :) Bardzo spodobało się mi ostatnie zdanie: "Trochę szkoda, że to ciekawe uniwersum skonało wraz z nadejściem czwartej części sagi, dzieciaki wychowane w latach 90 spędziły w Enroth setki godzin i zapewne nie miałyby nic przeciwko przepędzeniu kolejnych setek. Z drugiej strony - odświeżenie trzecich Herosów stwarza całkiem niezłą okazję, by wrócić na stare śmieci."

I tak właśnie należy traktować HoMM III HD Edition.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 25 Stycznia 2015, 12:47:46 »
Taa widać pisał to dinozaur który wielbi wielką trójeczkę i nie patrzy na kilka aspektów które miał miejsce w tamtym czasie:
- Twórcy musieli się zmierzyć z legendą którą stworzyli czyli analogicznym było stworzenie H4,
- Problemy finansowe które miały miejsce jeszcze przed wydaniem H4.

A tak przy okazji daje fotki zamków i Teraz znajdźcie różnice z waszymi wersjami Heroska 3 ;D


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 25 Stycznia 2015, 15:21:21 »
Tytany, że też tych doświadczonych tłumaczy nie gryzło to w oczy ._.



IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 25 Stycznia 2015, 15:59:03 »
Loczuś nic przecież nowego nie znalazł, to jest "przecudny" pierwszy przekład Odrodzenia Erathii na język Słowackiego. Tak to wyglądało ongiś, teraz Ubisoft robi odświeżenie jedynie podstawowej wersji gry, więc poszli na pełną nostalgię. x]


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 504


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 28 Stycznia 2015, 19:36:55 »
Jest już recka na gry-online: http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=10242.

Zmieszali reedycję z błotem, co zresztą było do przewidzenia :P Ja tam nie oczekiwałem cudów, a poprawionej grafiki i funkcji społecznościowych. W recenzji jest napisane, że różnicę widać, co mnie cieszy. Premiera jutro, nie wiem, czy będę miał czas się tym teraz zająć, a nie 'dopiero' za parę dni. Jak ktoś kupi, niech napisze wrażenia.


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #41 : 29 Stycznia 2015, 21:39:07 »
Różnicę graficzną widać i to bardzo, gram na 1920x1080 i faktycznie stwory nagle mają oczy, zęby, szczegóły. A tak to stare dobre hirołsy przeniesione kropka w kropkę. Nawet błędy przy zapisywaniu gry przenieśli, więc wszystkie save'y nadal polecam dublować, żeby potem się nie zdziwić.

Można pograć, dlaczego nie będę przecież tłumaczył, przejść sobie na spokojnie kampanie a potem... kupić H3Complete z goga ;p Albo kupić ją od razu, szkoda tych 60zł na same RoE moim zdaniem.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 29 Stycznia 2015, 22:20:46 »
Można pograć, dlaczego nie będę przecież tłumaczył, przejść sobie na spokojnie kampanie a potem... kupić H3Complete z goga ;p Albo kupić ją od razu, szkoda tych 60zł na same RoE moim zdaniem.

Sądzisz że dużo obecnej tu populacji nie posiada Kompletki, albo zestawu dodatków ;> ? Patrząc na to kto tu został (Roczniki około '90-96) to na 99% już mają...


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #43 : 30 Stycznia 2015, 00:13:25 »
Sądzę, że lepiej kupić drugi raz Complete niż H3HD.


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 504


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 30 Stycznia 2015, 00:22:37 »
Sądzę, że lepiej kupić drugi raz Complete niż H3HD.
Czy ja wiem? Pamiętaj, że dla wielu osób (jeśli nie dla porządnej większości...) H3 to głównie dowolne gry, a kampanie to jakiś drętwy relikt. Co takiej osobie z dodatków? Trochę map i niezbyt udane Wrota Żywiołów. H3HD daje zaś rozdzielczość (ok, to można zrobić modem), poprawione modele, funkcje społecznościowe, "acziwki", nowe serwery, czyli łatwiejszy sposób na znalezienie partnera do gry.

Też nie oparłem się pokusie i przetestowałem H3HD - na chwilę obecną sprowadziło się do 20-minutowej sesji na małej mapce z łatwym botem, ale wrażenia jak najbardziej pozytywne. Różnicę serio widać, gra wygląda lepiej - no może z wyjątkiem anioła z menu, który zrobił się jakiś plastikowy :P

Tak, czy owak - 50zł za odnowioną wersję gry wszechczasów, chyba dobry interes. Oczywiście znajdą się też tacy, którzy na sam wyraz Ubisoft zaczynają pryskać jadem w każdą stronę, ale co poradzić. Bardzo się cieszę, że przynajmniej tutaj można znaleźć osobę, która nie jest ślepa i nie wypisuje bredni, że nic się nie zmieniło, żadnej różnicy nie widać, bo to po prostu kłamstwa.


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry