Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Hv Dzikie Hordy Gog.pl (Czytany 1992 razy)
BlueMoth

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6

Zobacz profil
« : 05 Kwietnia 2020, 19:03:31 »
Rozwiązałem, jeden problem, ale mam inny.

Przy wczytawaniu gry, okno ładowania dochodzi do końca i bez żadnego komunikatu wyłącza mi gre, nie jestem wstanie grać z użyciem seva.

Czasem dzieje się to gdy puszczam ture.

Mam wersjez Goga.

Mam radeona 5700 XT.
Reyzena 5 3600X
16 GM Ramu 3200 Hyper X

Edit:

Sprawdziłem właśnie i mam to samo na Laptopie, wiec sprzetowe to nie jest.

Wersja Windowsa 10 Pro 2004 kopilacja 19041.153


« Ostatnia zmiana: 06 Kwietnia 2020, 00:57:04 wysłane przez BlueMoth » IP: Zapisane
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 06 Kwietnia 2020, 23:39:30 »
Hejka,
Spróbuj spatchować grę do wersji 3.1.
Link do niego znajdziesz TUTAJ, a wersję w gogu przenieś na 3.0.

Możliwe że ich wersje nie działają jak należy.
Link jest w stu procentach darmowy.

A i jeszcze jedno ważne info. Nie próbuj po tym wczytywać zapisów z poprzednich gier, bo po zmianie patcha mogą mieć prawo się nie włączyć.

Możesz też zawsze popróbować z tym modem to odpalić. Można zawsze grać po włączeniu tego moda w całkowicie standardową Vanillę (wystarczy odznaczyć parę opcji przed włączeniem rozgrywki, ale może krzaczyć błędy w grach online).

Daj znać czy działa.
Pozdro


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
BlueMoth

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 07 Kwietnia 2020, 11:23:27 »
Niestety nie chce się udać, Bo nie znajduje podstawowej wersji gry. Jakieś pomysły ? Bo na Gogu odrazu chce instalować 3.1.1

Edit 2:
Zainstalowałem starą wersje i nie pomogło
Edit:
O to z EventMsc Log przy wyrzuceniu błędu:
Nazwa aplikacji powodującej błąd: H5_Game.exe, wersja: 3.1.2.98, sygnatura czasowa: 0x48469f9f
Nazwa modułu powodującego błąd: H5_Game.exe, wersja: 3.1.2.98, sygnatura czasowa: 0x48469f9f
Kod wyjątku: 0xc0000005
Przesunięcie błędu: 0x0006c1f2
Identyfikator procesu powodującego błąd: 0x3408
Godzina uruchomienia aplikacji powodującej błąd: 0x01d60cf56a51d759
Ścieżka aplikacji powodującej błąd: C:\Program Files (x86)\GOG Galaxy\Games\Heroes of Might and Magic V - Tribes of the East\bin\H5_Game.exe
Ścieżka modułu powodującego błąd: C:\Program Files (x86)\GOG Galaxy\Games\Heroes of Might and Magic V - Tribes of the East\bin\H5_Game.exe
Identyfikator raportu: 28816c92-6c76-4662-9a48-61e12011ac8e
Pełna nazwa pakietu powodującego błąd:
Identyfikator aplikacji względem pakietu powodującego błąd:

Wiadomość doklejona: 07 Kwietnia 2020, 22:27:35
Sprawdziłem 3 różne dostępne wersje gry na Gogu.
Sprawdziłem tego Moda.
Nie pomogło


« Ostatnia zmiana: 07 Kwietnia 2020, 22:27:35 wysłane przez BlueMoth » IP: Zapisane
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 08 Kwietnia 2020, 00:34:11 »
1.
Pytanie:
W jaki sposób odpalasz grę? Przez Launchera, czy przez H5_Game.exe? Jak nie próbowałeś wcześniej odpalić gry w ten sposób to spróbuj, możliwe że po prostu launcher ma jakieś problemy egzystencjalne. :p

2.
Jeśli masz taką możliwość przeinstaluj całego goga, razem z grą do innego dysku lub do innego folderu niż Program Files.

3.
Pytanie też, czy tylko z Hirkami masz ten problem. Bo wrzuciłem ten twój kod błędu w googla i wyskoczyło, że on występować może równie dobrze w każdej grze, nie tylko w hirkach.
Gdzieś wyczytałem, że winowajcą może być sterownik do karty graficznej. Ile w tym prawdy - nie wiem, ale jak powyższe opcje nie pomogą, to zainteresowałbym się tematem.



Tak na marginesie wstawię swoje doświadczenie, z trochę innym błędem, ale może akurat tu znajdziesz rozwiązanie do swojego problemu:
Miałem kiedyś problem z kodem błędu Błąd:0xc000012f. Na tej stronie znalazłem zarówno rozwiązanie problemów jak i wszystkie potrzebne pliki. Kod błędu masz 0xc0000005, więc niewykluczone, że frameworki możesz również mieć źle wgrane.
Może problem nie ten sam, ale wpływał na funkcjonowanie każdej gry u mnie.




IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
BlueMoth

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 08 Kwietnia 2020, 12:07:42 »
Okazuję się że to wyrzuca tylko przy mapkach generowanych, na Tych co są od samego początku nie wyrzuca takiego błędu.

Może inaczej, może po prostu nie chce wywalić błędu jak sprawdzałem ale pół godziny i nic a na generowanej w moment.

W dodatku chyba rozmiar ma znaczenie


IP: Zapisane
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 08 Kwietnia 2020, 16:46:00 »
RMG w powyższym modzie działa bardzo losowo, toteż nie nastawiałbym się na granie na nim w mapy losowe, chociaż to dziwne, że za każdym razem wywala błąd.

W dodatku nie odpowiedziałeś na pytania które zadałem wyżej, więc nie wiem w jaki sposób mogę dalej pomóc.


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
BlueMoth

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 09 Kwietnia 2020, 12:17:30 »
Tak tylko z Heroesami to zauważyłem.
Nie gram za dużo, teraz epidemia i z dziewczyną po pracy gramy w H5.

Ten błąd i z modem i bez Modu wywala, praktycznie tylko na Generowanych mapach.

Dodatkowo  - wczoraj zamiast na Największej dostępnej graliśmy na Ten 3 w rankingu wielkości i o dziwo, wywaliło, tylko 2 razy i udało się nagle Zapis wgrać, a w przypadku największej mapy wywala i nie da się już nic z tym zrobić.



IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry