Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: czy działa wam himachi?  (Głosowanie skończone: 18 Grudnia 2009, 08:23:17)
działa - 5 (62.5%)
jakoś działa - 1 (12.5%)
tak średnio - 0 (0%)
kiepsko działa - 0 (0%)
nie działa - 2 (25%)
Głosów w sumie: 8

Strony: 1 ... 20 21 22 [23]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
LAN i UBI.COM - porady,konfiguracja, problemy (Czytany 148372 razy)
jendrus6

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 12

Zobacz profil
« Odpowiedz #330 : 13 Listopada 2010, 20:53:54 »
Czy Wy macie te same oprogramowania Windows?? Niestety Hamachi ma często problem jak są inne oprogramowania


IP: Zapisane
Maszi

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #331 : 13 Listopada 2010, 20:54:19 »
Ja polecam program gameranger jest o wiele lepszy niż hamachi ;) łatwy w obsłudze ;) jakbyś miał problemy to pisz do mnie śmiało :)


IP: Zapisane
http://www.lordswm.com/?rid=629080
                                                     \   
                                                       > heroes online polecam ;)
                                                      /
http://www.heroeswm.ru/?rid=3966263
Adriannos

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #332 : 14 Listopada 2010, 22:29:31 »
O założyłeś temat. No właśnie nie działają nam dwóm. Ktoś może ma jeszcze jakiś pomysł?


IP: Zapisane
WildRider

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 25


Biały Anioł

Zobacz profil
« Odpowiedz #333 : 17 Listopada 2010, 13:47:16 »
Witam wszystkich. Otóż mam problem i wyskakuje mi coś takiego ... Mam oryginalną grę. Za 60 zł w Media. Dostałem Instrukcje ale poradnika mi nie dali -.-. Co mam zrobić? Klucz jest 100% oryginalny? Nawet jak wpisze cokolwiek to samo mi wyskakuje... Help!


IP: Zapisane


Jakiś problem? Pisz na gadu :)
Ganja-lff
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 68

Zobacz profil
« Odpowiedz #334 : 18 Listopada 2010, 10:08:33 »
   Witam.

   O ile nie zdarza się to permanentnie od dłuższego czasu, jest to wina ubi. Oby, wtedy przeminie niczym nielubiana pora roku.

                                                                                                                                                                            Pozdrawiam

                                                                                                                         

Wiadomość doklejona: 18 Listopada 2010, 10:10:56
    Luz, bardzo ładnie rzecz przedstawiłeś, gratule dla Ciebie - strona formalna expercko.

                                                                                                                                                                                   Pozdrawiam


« Ostatnia zmiana: 18 Listopada 2010, 10:10:56 wysłane przez Ganja-lff » IP: Zapisane
dwukropekde

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #335 : 08 Grudnia 2010, 22:55:06 »
Witam serdecznie,
Ostatnio rozpocząłem gre z kolegą w trybie 2v2 (jestesmy sojusznikami)
i zastanawiamy sie, czy mozna ogladac walke jaka aktualnie kolega rozgrywa? bo to troche rytujace tak czekac:)
pozdrawiam


IP: Zapisane
SebastianHommVI

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 138


Gość od edytora...specjalizacja (skrypty) .

Zobacz profil
« Odpowiedz #336 : 09 Grudnia 2010, 15:10:03 »
nie jest to możliwe no chyba że gracie w trybie hotseat na jednym kompie :D w innym wypadku jest to nie możliwe.


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us
YOYO1971

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #337 : 25 Lutego 2011, 18:11:19 »
sory ze od razu z grubej rury a to mój pierwszy post.
Zacząłem na nowo sobie grać w herosów i stwierdziłem że może warto spróbować w sieci. Lecz niestety same utrudnienia ubisoft robi.
Mam oryginała oczywiście bez Hord i Kuźni, zainstalowałem wszystkie patche tak jak radzono w tym temacie, wyłączyłem zapore i dalej nic, wyskakuje Błąd 0.7.0
Przetrzepałem wątek i nie znalazłem odpowiedzi i juz nie wiem co robić, a nie kupuje sie gry oryginalnej po to zeby sobie nie pograć w sieci, juz chyba prosciej by bylo na piracie...
Internet chyba nie za wolny bo 50mb
Pozdrawiam i prosze o jakieś rady. nawet na gg 2620333 jak sie kumuś chce :)

jedynie znalazlem cos o forward port:
http://forums.steampowered.com/forums/archive/index.php/t-1201125.html
ale odblokowałem wszystkie porty na routerze ktore znalazlem i dalej nic...

z ubi.com dostalem taka odpowiedz:
Cytuj
Witam Pana,

Dziękuję bardzo za skontaktowanie się z działem pomocy technicznej Ubisoft odnośnie gry Heroes of Might and Magic V .
Aby przesłać do nas odpowiedź proszę kliknąć na opcję „Zaktualizuj stronę pytanie”, która znajduje się u dołu strony internetowej (Proszę nie wysyłać nowego zapytania).

Problem jest wywołany poprzez usterkę na naszym serwerze - obecnie jest on sprawdzany i wktórce powinien być naprawiony.

Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Jeśli ma Pan więcej pytań proszę dać nam znać.

Pozdrawiam,
Katarzyna
Pomoc Techniczna Ubisoft



« Ostatnia zmiana: 26 Lutego 2011, 12:17:55 wysłane przez YOYO1971 » IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 257


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #338 : 26 Lutego 2011, 14:25:39 »
Więc sprawa jasna. Ubi odpisało Ci że mają problemy z serwerami. Osobiście mogę potwierdzić ów problem (nawet w dzikich hordach - po prostu trzeba próbować połączyć się kilka razy aż "załapie"), który jest już sporo czasu nienaprawiany.
Poza tym jeśli chodzi o podstawkę to raczej sobie z nikim nie pograsz ponieważ większość graczy gra w wersje 3.0 czyli Dzikie Hordy, więc jeśli chcesz zagrać w sieci poprzez ubi.com polecam zakup drugiego dodatku, który to znacznie usprawnia grę chociażby o możliwość równoczesnych tur.
Pozdrawiam

Wiadomość doklejona: 15 Września 2014, 20:37:00
Witam wszystkich. Otóż mam problem i wyskakuje mi coś takiego ... Mam oryginalną grę. Za 60 zł w Media. Dostałem Instrukcje ale poradnika mi nie dali -.-. Co mam zrobić? Klucz jest 100% oryginalny? Nawet jak wpisze cokolwiek to samo mi wyskakuje... Help!
Próbuj kilka razy, aż "załapie" - są jakieś problemy z serwerami.


« Ostatnia zmiana: 15 Września 2014, 20:37:00 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
pablozzabek

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #339 : 08 Stycznia 2015, 14:15:03 »
Witam serdecznie,
Mam problem z grą przez ubi.com - HoMM 5 Dzikie Hordy. Wiem, że gra już ma lat kilka i większość problemów jest już rozwiązana jednak ja przez sieć nie grałem a teraz zapragnąłem :0
Problem polega z grą przez ubi.com. Cała rejestracja, hasła, założenie konta - ok. Problem wyskakuje podczas próby założenia gry - wyskakuje wtedy komunikat - Host odwołał grę. Dodam tylko, że próbowałem grać przez sieć z kolegami - wszyscy mają taki sam komunikat. Wersje mamy te same 3.1. Dodam tylko, że czasem spotykamy się pograć u mnie - wtedy problemu nie ma - wszyscy podłączają się na ubi i gramy bezproblemowo. Problem się robi jak każdy chce grać z własnego miejsca zamieszkania. Dzięki za pomoc.
Pozdrawiam


IP: Zapisane
penczol

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #340 : 10 Lutego 2015, 20:55:14 »
Witam. Starałem się przejrzeć dogłębnie to forum jak i inne jednak nigdzie nie znalazłem rozwiązania mojego problemu. Mianowicie:

Posiadam oryginalną wersję gry Heroes V Złota Edycja.
Gra zainstalowana na systemie Windows 8.1
Heroes V: v1.60
Heroes V Kuźnia Przeznaczenia: v2.1
Heroes V Dzikie Hordy: v3.1

Gra działa bez zarzutów jednak problem występuje przy próbie gry multiplayer w trybie sieci lokalnej. Na wstępie zaznaczę, że sieć skonfigurowana jest poprawnie, jestem w stanie zobaczyć listę gier, kto je tworzy itd. Przy próbie dołączenia do gry otrzymuję komunikat: "błąd 0.11.0" natomiast przy próbie stworzenia gry komunikat brzmi: "Nie można zapisać stanu gry: Nie istnieje już plik o takiej nazwie". Po którymkolwiek z komunikatów powracam do menu wyszukiwania gier. Próbowałem już wszystkiego co przyszło mi do głowy czyli nadawanie praw administratora wszystkim plikom .exe w grze, odinstalowanie gry z ręcznym usunięciem folderu Profiles, wyłączenie wszystkich antywirusów i firewalli (łącznie z zaporą windows). Nic nie przyniosło rezultatu, problem występuje w każdej części gry więc raczej wykluczam problem z jej wersją. Dodam, że znajomy posiada identyczną wersję gry w tym samym wydaniu i na windows 7 nie ma takiego problemu. Może bez problemu tworzyć grę lub się do niej dołączać. Czy ktoś miał styczność z takim problemem? Z góry dzięki za wszelką pomoc..


« Ostatnia zmiana: 10 Lutego 2015, 21:31:50 wysłane przez penczol » IP: Zapisane
Grendel

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #341 : 04 Maja 2015, 17:17:12 »
Witam, mam problem podczas prób gry online. Chcę grać przez ubi.com, rejestracja i wejście na kanał przebiega bez problemów,natomiast gdy tylko tworzę grę i mój kolega próbuje się podłączyć do gry mi wyskakuje komunikat, że dołącza się do gry i zaraz się odłącza, a jemu, że opuściłem grę... W drugą stronę to samo, wersje gry mamy najnowsze,a zapory były wyłączone. Pozdrawiam i dzięki za pomoc.


IP: Zapisane
Arantir99

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 8

Zobacz profil
« Odpowiedz #342 : 23 Stycznia 2016, 18:21:47 »
Witam.

Gramy z kolegą sieć lokalną wszystko śmiga pięknie ale do czasu kiedy któryś z nas musi kończyć i nie dogrywamy. Wtedy zapisuje ten co stworzył (normalne) przynajmniej zawsze ja tworze poczekalnie. Kiedy chcemy na następny raz włączyć grę wczytać stan to ja nie mam żadnego zapisu, a nawet sprawdzałem czy się zapisało. Proszę o pomoc.

A i ten u kolegi jest ten save. Tylko u mnie nie ma. >:(


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 20 21 22 [23]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry