Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie:
Głosów w sumie: 40

Strony: [1] 2 3 4 ... 16    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Jak oceniasz poszczególną cześć Heroesów? (Czytany 78701 razy)
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« : 20 Czerwca 2006, 14:31:29 »
Według mnie gra jest cud miód i jest nawet lepsza od Trójki a czemu?
-piękne jednostki
-świetna muza(mam ją na mp3 plejerze)
-super grafa
i najważniejsze
-GRYWALNOŚć,MIODNOŚć,ZŁOŻONOŚć i ogólna ŚWIETNOŚć gry. /clap/  /clap/  /clap/


IP: Zapisane
Brawurek

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 9

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 20 Czerwca 2006, 16:09:52 »
Jak narazie gra dostaje 7,5 na 10. Ale ta ocena może się podnieść  ^_^ Poczekam aż wyjdą te wszystkie edytorki i generatory map loowych. Brakuje mi także jakiegoś zamku barbarzyńców.. wiecie Behemoty, Cyklopy, Orkowie.. troszke aż zbyt bajkowo jest  ;) No i albo jestem jakiś ślepy albo nie potrafiłem karawan znaleść.. a obiecane było żę nie znikną.. bardzo wygodna to była opcja... dlatego jak narazie wstrzymuje sie z oceną końcową.. jak dla mnie gra jeszcze nie jest skączona...


IP: Zapisane
"Bo tam gdzie kwiat mo?e na nowo zakwitn??, tam pewnego dnia wyro?nie ich milion..."
Pacior

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 20 Czerwca 2006, 20:23:44 »
Krótko mówiąc Cud miód jednostki, grafa. muza, grywalność poprostu miodzio prawdopodobnie cale wakacje w domu przed kompem.


IP: Zapisane
Kaktus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 17


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 21 Czerwca 2006, 08:44:22 »
Gram w Homm od pierwszej czesci.Pamietam czasy gdy z kumplami zawalalismy kilka nocek pod rzad laczac sie kompami i wymiatajac w heroesa III .Ale to bylo kiedys.
Teraz jest cos lepszego-Heroes V..Moim zdaniem najlepsza odslona tej serii.Mysle ze niedlugo zaczna pojawiac sie nowe mapki i bedzie suuper.
pozdrawiam.


IP: Zapisane
Doswiadczenie rosnie proporcjonalnie do zrujnowanego sprzetu :D
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 257


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 21 Czerwca 2006, 12:29:03 »
Cytuj
Mysle ze niedlugo zaczna pojawiac sie nowe mapki i bedzie suuper.
heh nowe mapki już by były zapewne o ile był by dostępny edytor, na który przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać  :]


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 21 Czerwca 2006, 13:34:46 »
Dałem cud miód. Może nie wszystko jest zrobione idealnie ale w stosunku do ]I[ gra jest lepsza i co najważniejsze przywróciła dobre imię Hirołsom


IP: Zapisane
Aidden

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 17


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 21 Czerwca 2006, 14:57:33 »
dalem najwyzsza note... cale szczescie ze podeszli pod 3 czesc a nie pod zupelnie nieudana 4...


« Ostatnia zmiana: 21 Czerwca 2006, 14:57:56 wysłane przez Aidden » IP: Zapisane
Brawurek

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 9

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 22 Czerwca 2006, 15:00:58 »
Wooo nio to sie wybiłem z tą oceną  /unsure/  Ale jak dla mnie liczba scenariuszy do grania w necie i hotseats jest koszmarnie mała.. wiem wiem.. będzie edytor dodatki itp.. Ale moim zdaniem edytor powinien być od razu dostępny... nowe mapy by postawały jak grzyby po deszczu... a tak to mamy te pare mapek  :/ Pewnie powiecie że jest jeszcze kampania... ale jakoś nie bawi mnie gra z kompem.. wole prawdziwych przeciwników


IP: Zapisane
"Bo tam gdzie kwiat mo?e na nowo zakwitn??, tam pewnego dnia wyro?nie ich milion..."
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 23 Czerwca 2006, 14:03:19 »
Ale tu chodzi o grywalność a nie o mapki.Jak dla mnie to starczą do lipca.
Też kampani nie przechodzę.Gr ajest wyśmienita a edytor będzie więc nie trzeba się martwić.


IP: Zapisane
Kristof

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 7


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 23 Czerwca 2006, 23:54:01 »
Gierka totalnie wmiata, ale brakuje mi paru rzeczy :
-brak edytorka, albo generatora map losowych,
-gdzie jest zamek barbarzyńców (był od zawsze) /thumbdown/
-mało pojedyńczych map,
Jednak jestem pewien, że dodatek to skoryguje  /clap/


IP: Zapisane
Sarnir

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 27 Czerwca 2006, 13:37:39 »
Ja dalem kiepskie bo tak jest gralem we wszystkie czesci heroesow, niepamietam ile gralem w I i II ale dosc dlugo , w III gralem bardzo dlugo, lecz w IV najwiecej.
IV byla by najlepsza gdyby byla mozliwosc ulepszana jednostek, co do walczacych bohaterow to tez byl fajny nowy pomysla przedewszystkim taki ze w bitwie moglo brac udzial kilku bohaterow. Co do V gralem w to 3 dni i zaczelo mi sie powoli nudzic po tygodniu juz wogule niemoglem na to patrzec spodziewalem sie gry na cale wakacje a juz na sam poczatek wakacji wrocilem do IV.
V ma kilka fajnych + ale wiecej ma Minosów

+ /thumbsup/ fajna grafa map, ulepszanie jednostek, fajne wnętrze zamków, nowe ciekawe umiejętności, lista potworów w kolejce do ataku w trakcie bitwy.

- /thumbdown/ slaba grywalnośc, chocbym widzial dodatek do III, malo map, niema edytora map, brak zamku barbarzynców, malo czarów, poczesci bajkowa japonska grafa potworów, bohater kobieta która wyglada jak facet, niema mozliwosci rozdzielania jednostek, malo artefaktow niektore wogule niedzialaja (np. helm krasnoludzkiego króla czy jakos tak)sakiewke ze zlotem zaklada jako plaszcz, miecz w kiejsce tarczy ( brakuje tylko tego zeby kajdany wojny dać na nogi  ;) ) zawadzajaca baista (np. gdy puscimy czar oslepienie) gdzie sa stare fajne jednostki ( meduzy,beholdery,krasnale,infryty,przerazy,smocze golemy,jadowite pomioty wiwerny i wiele wiecej......... wroga armia zawsze wie gdzie jestes ( dotyczy sie kazdej czesci) z cala pewnasci jest wiecej bledow ale niemialem okazji ich jeszcze spotkac i niebede mial  <_<


IP: Zapisane
evil^pincz

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : 27 Czerwca 2006, 16:28:12 »
Po prostu stary dobry H3 w lepszej grafie z trybem ghost ^^ Szkoda tylko, że nie ma Twierdzy (bez behemotów to lipa, ale na dodatki można pcozekać xD). Duuuuuuuuuuuuuży plus za design jednostek (czarci lord... 30x bardziej przydatniejszy niż ten z H3) noi oczywiście za sam tryb Ghost. Ale jeszcze nie mówmy hop, bo teraz będzie zapewne gradobicie dodatków :)  

9/10


IP: Zapisane
Lisu

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 47

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 27 Czerwca 2006, 16:46:10 »
Sarnir, niektóre błędy które wypisałeś wynikają po prostu z twojego lenistwa i zbyt wielkiego przyciągnięcia do H3 i 2D, a nie które są bez sensu.

Cytuj
poczesci bajkowa japonska grafa potworów

Japońska grafika ? ;|

Cytuj
bohater kobieta która wyglada jak facet

O ile mnie pamięć nie myli,w H3 też tak było =]

Cytuj
kajdany wojny dać na nogi

Czy na nogach czy nie, i tak mimo wszystko da się uciec. Myśle że tu chodzi bardziej o brak możliwości wyciągnięcia, broni. Co do rozmieszczenia artefaktów to jednak wolałbym ten z H3.

Cytuj
zawadzajaca balista

Trzeba się rozwijać i dojść do kontrolowania balisty.
Ale zgodze się, że po nagłym uderzeniu, nagłe odzyskanie wzroku jest irytujące.

Cytuj
niema mozliwosci rozdzielania jednostek

Taka możliwość... JEST
Wystarczy tylko dobrze poczytać to forum, lub Instrukcje do Gry.

Cytuj
slaba grywalnośc

Tu się akurat nie zgodze. Ja z chęcią gram.

Ale mimo wszystko dałem ocene "Dobre ale bez rewelacji". Fani HoMM, nie widzą chyba nic poza tą grą.


IP: Zapisane
<!--aimg--><!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->
enya

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 28


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 27 Czerwca 2006, 23:29:25 »
Oczywiście, że "Cud miód!" inczej być nie może ;) Bardzo mi się spodobała ta gra i w koncu mam czas pograć na spokojnie bo te ostatnie egzaminy mnie dobiły, ale już po więc czas na Heroes V :D


IP: Zapisane

Mówią, że kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na 2 części...
Jedna z nich trafia do kobiety, druga zaś do mężczyzny...
Natomiast całe życie polega na odnalezieniu drugiej połowy...
Połowy swojej własnej duszy. Połowy samego siebie!
mejdej

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 115


Inquisitor

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 25 Listopada 2006, 15:55:32 »
Również zaznaczyłem opcję "Cud miód" (lol). Gra jest świetna. Z każdą minutą przed nią spędzoną wciągam się coraz bardziej. Świetny klimat, ładna grafika i fajna fabuła. Gra potrafi porządnie wciągnąć. Moja własna ocena dla gry to 5+/6. Dlaczego nie 6? Nie wiem co to jest, ale czegoś mi zabrakło, co było w trójce...


IP: Zapisane

"Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje"
Edmund Burke
Strony: [1] 2 3 4 ... 16    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry