Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4] 5    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Jak wyobrażacie sobie Heroes 7 ? (Czytany 23026 razy)
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 18 Lutego 2014, 17:12:46 »
Ej Fenir Fenir, czytaj ze zrozumieniem. Grownock przyczepił się do tego, że Sojlex powiedział, że heroes 7 nie powstanie i chciał dać nam do zrozumienia, że coś może wie i są jeszcze jakieś nadzieje na Might and magic heroes 7...


IP: Zapisane
cypisek0905

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10


Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 18 Lutego 2014, 17:39:01 »
O tóż to,jak sobie wyobrażacie Heroes 7...Załóżmy,ze jednak wyjdzie i mogli byśmy mieć możliwośc zadecydoowania o tym jak by to mialo wszystko wyglądać.Bardzo chciał bym zobaczyć wasze pomysły jednostek,szkice,opis ras,jakieś nowości itd ;-p


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 18 Lutego 2014, 19:30:35 »
Nie wiem, do czego się w ogóle odnosisz, zacytowawszy Grownocka.

On powiedział, co go śmieszy, nie co lubi. W takim wypadku cytowanie nie ma najmniejszego sensu, więc możesz już usunąć ten komentarz i więcej nie pokazywać swojej nieumiejętności czytania ze zrozumieniem. Ode mnie tyle.

Pusio jak zawsze napuszony :)
Zjedz galalerkę i poluzuj portaski ;)

 
Ja myślę, że Heroes 7 będzie z dobrą grafiką, fajną muzyką i że znowu pojawi się większość ras znanych chociażby z Heroes III i Heroes V. Czekam z niecierpliwością na tę grę, czuję, że powstanie i będzie czaderska, łooo.

I w ogóle wiece, dżezi i czoko.


IP: Zapisane
Kurokuma
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 05 Lipca 2014, 10:17:18 »
   Zanim nastąpi HoMM VII musimy trochę poczekać. Nie myślę, że Ubisoft skończy na Lochu.
   W siódemce oczekuję jakiejś niespodzianki, bo szóstka to moim zdaniem nic innego jak rozwinięta piątka. Na pewno jakaś nowa tajemnicza rasa - nawet kilka. Więcej pomysłów na jednostki w podstawowych miastach. Miasta mają być epickie z muzyką w odpowiednim klimacie (np. Przystań - chórek głosów, taki średniowieczny klimat/ Sylwan - dzika melodia z odgłosami natury, uspokajająca/ Loch - tajemnicza, mroczna...).
   Ja oczekuję powrotu do czwórki, by bohater mógł znowu pobiegać bez obstawy, a jednostki bez bohatera.
   Kiedy będzie HoMM VII? Pożyjemy zobaczymy. Obstawiam rok 2018, bo Ubisofta czeka jeszcze masa pracy z dodatkami do szóstki.


IP: Zapisane

,,The Hobbit: The battle of the five armies'' is coming
Aktualności
Dyskusja
J'Bergo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 196


Без счастья жизнь это мука

Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 05 Lipca 2014, 11:14:11 »
Szóstka to raczej marna próba wskrzeszenia trójki, zamiast iść do przodu, odwołując się do dobrych stron poprzednich części, Ubisoft znowu kazał jednostkom chodzić.
Cytuj
Ja oczekuję powrotu do czwórki, by bohater mógł znowu pobiegać bez obstawy, a jednostki bez bohatera.
Sprawy kapitanów itp. itd. już tu omawialiśmy. Sam bohater chadzający po mapie, to chyba lekkie zaprzeczenie strategii.
Cytuj
Ja myślę, że Heroes 7 będzie z dobrą grafiką, fajną muzyką i że znowu pojawi się większość ras znanych chociażby z Heroes III i Heroes V. Czekam z niecierpliwością na tę grę, czuję, że powstanie i będzie czaderska, łooo. I w ogóle wiece, dżezi i czoko.
Un aijo  :D


IP: Zapisane
Klikanie w J'Bergo na SB nic nie da  ;>
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 05 Lipca 2014, 11:37:04 »
Mam być szczera? :P Jak dla mnie H VII to może w ogóle nie powstawać ;P
Seria dla mnie umarła w III części...no ale ostatnio przekonałam się do IV (tak, po wielu latach przejrzałam na oczy!) więc powiedzmy że, uznaję też IV.

Jedno jest pewne - siły zła będą walczyć z siłami dobra. Zastanawiam się tylko w jakiej otoczce. Kiczowato-romansidłowej jak w HV czy w gronie 'rodzinnym' jak w HVI? Oczekuję od Ubisoftu czegoś, co wyrwałoby mnie z kapci :P Porządnej, epickiej fabuły pełnej intryg i nieoczekiwanych zwrotów akcji a nie scenariuszy gotowych do przewidzenia ;P

Tak, myślicie sobie pewnie, że ciągle jaram się III. Bo tak jest. Mi nie przeszkadzają 'piksele'. Dla mnie naprawdę liczy się pomysł na grę i oryginalność. Mam wrażenie, że Ubisoft stara się jak najwięcej czerpać z III, ale jak dla mnie robi to w tandetny sposób. A to, co jest w ładnym opakowaniu najlepiej się sprzedaje.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 05 Lipca 2014, 12:30:19 »
Jak sobie wyobrażam.


Heroes VII będzie robiony pod multika. Będzie 6 zamków grywalnych, w tym 4 darmowe. 2 czyli loch i akademia będzie do odblokowania za realne pieniądze. Każdy zamek będzie miał domyślnych bohaterów, jednak za gotówkę będzie można dokupić ekstra herosów teoretycznie tak samo silnych. Za niewielkie doładowania będzie można sobie zwiększyć przyrosty surowców i złota z zamku na określony czas. Będzie można także kupować budynki i pieniądze wiadomo za co. Toteż to wszystko sprawi, że nowy m$m heroes będzie ciekawą, zbalansowaną grą, w której każdy będzie miał szansę wygrać, a liczyć będą się głównie umiejętności.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 05 Lipca 2014, 15:17:07 »
Sylu, Twoja wizja mnie przeraża i wręcz kojarzy się mi ze zmaszczeniem ze strony EA Simsów ;P


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : 05 Lipca 2014, 15:27:21 »
I to jest bardzo realna wizja H7. Ewentualnie zrobią co-op.
Heroes VII będzie robiony pod multika. Będzie 6 zamków grywalnych, w tym 4 darmowe.
Ty burżuju! Co Ty, chcesz dać tym niewdzięcznikom aż 2/3 zamki? Zredukujmy do 1/2. Oprócz tego damy paczkę z zamkami z poprzednich części, które nie weszły do naszej, oczywiście jako płatne dlc.
Za niewielkie doładowania będzie można sobie zwiększyć przyrosty surowców i złota z zamku na określony czas. Będzie można także kupować budynki i pieniądze wiadomo za co.
Widzę, iż czeka Cię światła przyszłość jako marketingowca Ubi.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : 05 Lipca 2014, 16:02:34 »
Przecie Ubi zawsze wszystko upchnie w DLC ;P Jakby nie patrząc jeśli na tegorocznym GamesComie nic nie powiedzą to możemy się spodziewać że przyszłym roku coś wystartuje. Jedno jest pewne na 100% - będzie nowy AC po Unity ;P

A odnośnie tematu to jedno chciałbym by był zamki tzw. klasyczne bo to co zabiło H6 to brak Lochu na początku, Sylvanu i Akademii oraz Fortecy, choć ten nowy z rasą Nag jest fajny ale sam wiecie ile było ctrl+c i v z modelami jednostek. Dlatego mam nadzieję że tak H7 nie spartolą.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : 05 Lipca 2014, 16:11:55 »
... Jeśli się za nie zabiorą.

A prawda jest taka, że gdyby zabrali się za to ludzie, którzy się na tym znają, albo wzieliby rusków, to H7 skończyłoby z 10-12 zamkami, modów jak mrówków, i jeszcze by tak zakręcili, że by te mody "zalegalizowali" jako DLC. Ale tu by trzeba trochę współpracy, i chęci odpowiedzi na oczekiwania fanów.

Wydaje mi się ze gdyby dali temu studiu co robiło 5, i dali konkretne wytyczne, w jakim klimacie miała być grafika, to by bez problemu ogarnęli, z mniejszą ilością usterek niż w 6. Ale to mnie strasznie denerwuje - robienie z gry offline, tudzież czasami z multi, gry wymagającej podłączenia do internetu. A taką tendencję mają ostatnio firmy, zwłaszcza Ubi.


« Ostatnia zmiana: 05 Lipca 2014, 16:28:24 wysłane przez Sojlex » IP: Zapisane
Hayven

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 316


Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : 05 Lipca 2014, 17:09:42 »
Tak, na przykład takie Might & Magic 10 - po co komu do tego Uplay? :D

I tak, chciałbym żeby Heroes 7 był tworzony przez Nival. W sumie to już Heroes 6 mógłby być. Przecież to studio jest rosyjskie i już się zna na rzeczy :D Modów do części piątej też jest niemało. Niestety, małe są na to szanse i już sam się boję, co to będzie. Kiedyś Heroesy były tworzone przez NWC i wszystko miało ręce i nogi, a teraz "każdy wuj na swój strój" i każda kolejna część jest zupełnie inna od poprzednich...

... a to nie tego chcą gracze! Jak (słusznie!) zauważył Acid Dragon, my CHCEMY ODGRZEWANYCH KOTLETÓW! No, może nie tyle odgrzewanych kotletów co nowych, ale zrobionych na podstawie starego, sprawdzonego przepisu, ale to szczegół ;)


IP: Zapisane

Kliknij, przeczytaj, skomentuj ;)
(wielkie podziękowania dla Sojlexa za projekt logo :))
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : 05 Lipca 2014, 17:19:47 »
Jak (słusznie!) zauważył Acid Dragon, my CHCEMY ODGRZEWANYCH KOTLETÓW! No, może nie tyle odgrzewanych kotletów co nowych, ale zrobionych na podstawie starego, sprawdzonego przepisu, ale to szczegół ;)
Zgadzam się!  ;)
Ale cóż...ja naprawdę mam wrażenie, że Ubi nie do końca liczy się z opiniami fanów. Widać to w komentarzach fanpage'a M&M na Facebbok'u ;)


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : 05 Lipca 2014, 17:27:00 »
Cytuj
Wysłany przez: Sojlex
 Ale to mnie strasznie denerwuje - robienie z gry offline, tudzież czasami z multi, gry wymagającej podłączenia do internetu. A taką tendencję mają ostatnio firmy, zwłaszcza Ubi.

Mimo, że Heroes 6 mi się podoba muszę się z tym zgodzić. To co zrobiło Ubi z Heroes 6 to znęcanie się nad starymi fanami. Heroes 1-5 nie potrzebowało internetu i wszystko było cacy. Heroes 6 musi się odpalać przez ten okropny Uplay  :/. Muszę odczekać od 5 do 10 minut żeby włączyć najnowszego Heroesa, a i tak czasami się zdarza, że gra mi wywala do menu głównego bo straciła połączenie z confluxem  >:(.

Co do tematu to wg. mnie w najnowszej części herosów powinni dalej pociągnąć wątek Sandra (nie lubię niedokończonych wątków) i tego w jakich okolicznościach i kiedy wziął Markala na ucznia, a także żeby wyjaśnili (jeśli jeszcze tego nie zrobili / jestem na pierwszej misji kampani Veina to nie wiem wszystkiego  ;)) dlaczego Raelag przystał do służby Kha-Beletha. Poza wątkami fabularnymi to chciałbym powrót frakcji Elfów i Krasnoludów. Tych ras mi najbardziej brakowało w tej części.


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : 05 Lipca 2014, 18:09:13 »


... a to nie tego chcą gracze! Jak (słusznie!) zauważył Acid Dragon, my CHCEMY ODGRZEWANYCH KOTLETÓW! No, może nie tyle odgrzewanych kotletów co nowych, ale zrobionych na podstawie starego, sprawdzonego przepisu, ale to szczegół ;)

Nie, to nie Acid Dragon to powiedział, on tylko oparł się o teorię pewnego youtubera, który jest założycielem kanału https://www.youtube.com/user/MatthewPatrick13, co zresztą sam powiedział. :D

A jeżeli chodzi o HVII to nie wiemy co będzie, ale miejmy nadzieję, że będzie dobrze zrobione.
HVI Ubisoftowi nie wyszło najgorzej, jest to miła dla oka gra, co prawda poszczególne miasta są zbyt jednolite kolorystycznie (armie zresztą też), ale da się w nią grać...
OK, dałoby się, gdyby była to gra należycie wykończona i pozbawiona badziewnego Uplay, które tylko uprzykrza życie wszystkim swoim użytkownikom...

A jeżeli chodzi o temat, to chcę, aby HVII było grą na poziomie graficznym podobnym do HVI, ponieważ nie wyglądało źle (ach... ta cudna animacja lotu gryfa, który wyglądał jakby miał zaraz przyryć dziobem o ziemię :rolleyes:). Należałoby usunąć drzewko umiejętności... to nie jest RPG, więc tutaj nie powinno być czegoś takiego. Odebrało to tej grze swego rodzaju urok, oczywiście moim zdaniem.
A co do fabuły i poszczególnych frakcji, to chciałbym powrotu elfów (obydwu elfich frakcji :P), krasnoludy są opcjonalne (nie lubię ich, a poza tym strasznie mnie nudzą :P).
Akcja mogła by się dziać w świecie zniszczonym przez demony, po tym jak Sereth zniszczyłby bramy Sheogh. Wszystkie frakcje i ludy walczyłyby o przeżycie, narodziłby się nowe sojusze i nowi wrogowie (poza demonami oczywiście) i tak ogólnie wizja postapokaliptycznego świata. :)


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.117 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry