Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Might and Magic X Legacy - pomocy (Czytany 8096 razy)
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« : 25 Stycznia 2014, 17:11:55 »
Czy ktoś z was gra w MM X Legacy?

Pytam się bo mam problem z jedną misją.

Otóż musze udać się w jedno miejsce na gryfie z zamku (którego dokładnego imienia nie pamiętam) no i nie wiem dlaczego ale opcja podróży jest niedostępna. Prawdopodobnie musze coś zrobić ale nie mam bladego pojęcia co musze zrobić.

POMOCY!!!


PS. Jeśli temat jest w złym dziale to przepraszam i prosze o przeniesienie ;P


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 26 Stycznia 2014, 16:41:51 »
Gra ktoś? Jakieś świeże, pierwsze wrażenia z gry? Niby gra ze świata Might and Magic, a nie słyszę tu wielkiego rozgłosu na jej temat... a fajnie by było cokolwiek usłyszeć.


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 26 Stycznia 2014, 16:50:27 »
Napisałbym coś sensownego i dotyczącego samej gry, ale widząc cenę i porównując ją z zawartością portfela...

W każdym razie, znalazłem pewien film na, kochanym i uwielbuanym przez wszytkich, youtube, który z lekka podsumuwuje grę:
http://www.youtube.com/watch?v=zkbAvTp6-ME


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 26 Stycznia 2014, 18:04:45 »
Patrzę po cenie w empiku i rzeczywiście drogo się cenią. To zaś nie wyjdzie im na dobre. Gra owszem jest w becie prezentowała się dobrze, jednak jako oldschoolowy rpg nie miała w sobie tyle klimatu by wymagać od kogoś takiej ceny. Zwłaszcza jeśli się patrzy na tak nieładne zagrania pokazujące cięcie po kosztach jak dosłownie zżynanie modeli z Heroesów, które obecnie dodatkowo już nie błyszczą to te ponad 90 zł to dużo. Jednak osobiście jestem ciekaw czy względem bety ją na tyle dopracowali by była jednak warta tej ceny. Na pewno żeby zabrać się za nagranie co dodałeś Hardas będę musiał kiedy indziej wygospodarować więcej czasu, więc ciężko mi wyciągnąć z niego opinię. Zaś inna sprawa, że naprawdę się dziwię, że panuje tu tak małe zainteresowanie tą grą, że to ja który nie zamierza kupić tej gry wcześniej niż za parę lat zakłada tu temat.


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 27 Stycznia 2014, 11:52:31 »
OMG 90 zł ? Dobrze, że żyje w uk i tu za grę zapłaciłem z 20 F

Ja nie umiem za bardzo opisywać gier ale mi sie gra fajnie i polecam każdemu.

Tylko ciągle nie wiem co mam zrobić by polecieć na tym pier. gryfie ;/


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
tryt

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 25

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 28 Stycznia 2014, 01:03:32 »
Cytuj
Otóż musze udać się w jedno miejsce na gryfie z zamku (którego dokładnego imienia nie pamiętam) no i nie wiem dlaczego ale opcja podróży jest niedostępna. Prawdopodobnie musze coś zrobić ale nie mam bladego pojęcia co musze zrobić
Niestety w tej grze kucyki nie są przystosowane do latania na gryfach. Musisz się najpierw pozbyć konika a dopiero później polecieć do kuźni żywiołów. Możesz to zrobić przed rozmowa, jak tez w trakcie rozmowy. Zwykłych najemników możesz mieć.

Cytuj
Gra ktoś? Jakieś świeże, pierwsze wrażenia z gry? Niby gra ze świata Might and Magic, a nie słyszę tu wielkiego rozgłosu na jej temat... a fajnie by było cokolwiek usłyszeć.
Ubisoft podobno traktuje tę grę jako eksperyment. Została zlecona małemu studio, które pracowało nad dlc do h6. Prawdopodobnie za dużo nie wydali na marketing.

Gra mi się bardzo podoba. Uwielbiam ten gatunek gier dlatego moja opinia jest mocno subiektywna :) Takich gier bardzo mało wychodzi i nawet jeśli ma pewne niedociągnięcia i elementy, które mogły by być lepiej zrobione to myślę, że warto sprawdzić. Jednak to jest gra specyficzna i przydało by się jakieś demo bo grafika i mechanika za bardzo nie zachęcają . Wielu osobom na pewno się nie spodoba. Poziom trudności jak na dzisiejsze standardy też jest dość wysoki, co sobie bardzo cenie.

Cytuj
Patrzę po cenie w empiku i rzeczywiście drogo się cenią. To zaś nie wyjdzie im na dobre. Gra owszem jest w becie prezentowała się dobrze, jednak jako oldschoolowy rpg nie miała w sobie tyle klimatu by wymagać od kogoś takiej ceny. Zwłaszcza jeśli się patrzy na tak nieładne zagrania pokazujące cięcie po kosztach jak dosłownie zżynanie modeli z Heroesów, które obecnie dodatkowo już nie błyszczą to te ponad 90 zł to dużo. Jednak osobiście jestem ciekaw czy względem bety ją na tyle dopracowali by była jednak warta tej ceny. Na pewno żeby zabrać się za nagranie co dodałeś Hardas będę musiał kiedy indziej wygospodarować więcej czasu, więc ciężko mi wyciągnąć z niego opinię. Zaś inna sprawa, że naprawdę się dziwię, że panuje tu tak małe zainteresowanie tą grą, że to ja który nie zamierza kupić tej gry wcześniej niż za parę lat zakłada tu temat.
Można już dostać za 69 zł. Podana przez ciebie cena dotyczy edycji delux. Przyspieszenie daty premiery na pewno odbiło się na jakości. Na pewno poprawiono 1 akt. Wcześniej po wyjściu z miasta co chwilę natrafiałeś na rozbójników a w okolicy latarni chodziły sobie kupki nag. Nie mówiąc już o widmach, które zostały przesunięte i zmieniono ich liczbę. Gdyby porównać przeciwników do innych elementów graficznych to nie wypadają tak słabo. Może i poszli na łatwiznę ale dla mnie to nie jest taka duża wada bo miło jest siekać pojedyncze stwory, które spotykało się w h6.

Przedstawiłem tutaj moją mocno subiektywną opinię. Może ona przedstawiać grę w zbyt dobrym świetle. Na pewno ma wiele niedociągnięć i elementów, które można było lepiej zrobić. Gra mnie bardzo wciągnęła i spędzam przy niej obecnie zbyt wiele czasu. Dlatego piszę to przez pryzmat grywalności :)


« Ostatnia zmiana: 28 Stycznia 2014, 01:05:50 wysłane przez tryt » IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 28 Stycznia 2014, 12:05:15 »
Kobyła odprawiona i nic to nie dało. Rozmawiałem ze wszystkimi w mieście i w zamku i nic ;/

A może ja mam coś z tym listem zrobić ? Tylko co? Naprawde próbowałem już wszystkiego :(


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
tryt

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 25

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 28 Stycznia 2014, 16:41:12 »
Spróbuj przyjąć ponownie konika i odprawić go w trakcie rozmowy :P Miałem dołączonego tylko zwiadowce.
Drugi raz gram bo za pierwszym razem źle rozwinąłem postacie. Nie miałem z tym żadnego problemu. Na pewno z wszystkimi pogadałeś? Może musisz najpierw przyjąć zadanie :P

Może spróbuj wejść do zamku i na pieszo dostań się na dach budynku :)
Za pierwszym razem musisz tam na pieszo się dostać i pogadać z takim gościem. Następnym razem wystarczy pogadać przed zamkiem.


« Ostatnia zmiana: 28 Stycznia 2014, 16:43:29 wysłane przez tryt » IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 30 Stycznia 2014, 08:46:55 »
Próbowałem wszystkiego i nic ale pomoc znalazłem na kwasowej grocie. Ktoś przeszperał forum ubi i oto rozwiązanie musicie usunąć  z pliku levidialog to : condition xsi:type="PrivilegeUnlockedCondition" privilegeID="1001" failState="DISABLED"

X:\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games\Might & MagicŸ X Legacy\Might and Magic X Legacy_Data\StreamingAssets\Dialog

Mi pomogło wam też powinno.

Albo podmieńcie plik ten: https://www.dropbox.com/s/wqmw39t09c6q87w/LevDialog.xml

PS czekam na punkty uznania XD


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry