Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 19    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misje (Czytany 106980 razy)
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 06 Grudnia 2006, 19:23:43 »
Cytuj
mam problemik  :( . wysylam Godryka do Alarona ale po drodze jest garnizon. przeciez armia w tym garnizonie jest nie do pokonania. i wlasnie zawisnalem w tym miejscu. nie mam w ogole pomyslu na jej pokonanie
[snapback]1964[/snapback]


Od tej bramy idz na południe w róg mapy i po pokonaniu obrońców spotkasz ta armie


IP: Zapisane
gropol

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 25

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : 07 Grudnia 2006, 15:28:37 »
Cytat: Martin,6.12.2006 o 20:33
Cytat: misiek1741,6.12.2006 o 10:02
mam problemik  :( . wysylam G
w prawym dolnym rogu mapy jest na lewo brama a za nia zamek wroga. a na prawo sama brama/ posterunek// i ta bramę zdobywasz i idziesz dalej do końca mapy aż pojawi się film.. ten posterunek jest b.słaby
PS.na pewnym poziomie trudnosci /nie pamietam jakim/ trzeba jednak zdobyc też tą brame na lewo- ale trzeba miec silną armie.
Godryka i Izabele zawsze trzeba wyszkolic na 24 poziom..to tyle na razie..
     wiem, jak przejdziesz ta  brame na prawo i dojdziesz do końca mapy a film sie nie pojawi to raczej trzebas zdobyc  ta brame na lewo
Tak jeat tylko na jednym poziomie trudnosci, na innych tej bramy nie da sie zdobyc...



« Ostatnia zmiana: 07 Grudnia 2006, 15:34:12 wysłane przez gropol » IP: Zapisane
Alaron

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 15 Grudnia 2006, 13:20:33 »
lza jest blisko zamku pod takimi jakby liscmi to pare krokow nizeja powinno byc ba ja nie korzystalem z obeliskow  /w00t/


IP: Zapisane
Alaron

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 15 Grudnia 2006, 13:25:59 »
to jest w lewym dolnym rogu i to jest nokolaj on bodajze jak normalny bohater bez innego wygladu [mi mogl wrogi bohater pojawil mi sie szedl on jest 20 lvl]


IP: Zapisane
Alaron

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 15 Grudnia 2006, 13:30:00 »
krypta jest nie daleko wieszcka bronia go gry ok50 bez ulepszenia


IP: Zapisane
kiela

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 17 Grudnia 2006, 18:46:53 »
Słuchajcie została mi walka z armią alarona i połączenie sił. tylko gdzie mam iść. Obok zamku mam jakiś zawalony most pewnie mam przez niego przejść ale nie wiem jak. Co mam zrobić. Brak mi pomysłów. HELP


IP: Zapisane
gropol

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 25

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #21 : 18 Grudnia 2006, 22:06:47 »
Cytuj
lza jest blisko zamku pod takimi jakby liscmi to pare krokow nizeja powinno byc ba ja nie korzystalem z obeliskow  /w00t/
[snapback]2076[/snapback]
łza jeat w roznych miejscach w zaleznosci na jakim sie poziomie gra- co do tematu to trzeba nałozyc tą mape wirtualną na rzeczywistą, po prostu trzeba poszukac na mapie takiego samego miejsca. dla szybszego szukania  w wybranym miejscu wydelegowałem wszystkich mych bohaterow -by zminimalizowac straty czasu..Pozd..


IP: Zapisane
gropol

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 25

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #22 : 18 Grudnia 2006, 22:13:07 »
Cytuj
Słuchajcie została mi walka z armią alarona i połączenie sił. tylko gdzie mam iść. Obok zamku mam jakiś zawalony most pewnie mam przez niego przejść ale nie wiem jak. Co mam zrobić. Brak mi pomysłów. HELP
[snapback]2114[/snapback]
radziłbym poczytać zadania.. cele..moim zdaniem :) musisz znalesc takie buty by nimi podrozowac po wodzie - przydadza sie one nie tylko do przejscia za tem most...


IP: Zapisane
gropol

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 25

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #23 : 18 Grudnia 2006, 22:22:05 »
Cytuj
to jest w lewym dolnym rogu i to jest nokolaj on bodajze jak normalny bohater bez innego wygladu [mi mogl wrogi bohater pojawil mi sie szedl on jest 20 lvl]
[snapback]2077[/snapback]
nikołaj , niedoszły maż Izabel pojawia po tym jak godryk przejdzie róg mapy , potem pojawia sie Agrael i juz nic nie mozna zrobic by zmienic scenariusz- ja nawet zabiłem Agraela by sprawdzic czy to cos zmieni, ale nie program to jest program..


IP: Zapisane
kiela

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 19 Grudnia 2006, 06:48:32 »
Cytuj
Cytuj
Słuchajcie została mi walka z armią alarona i połączenie sił. tylko gdzie mam iść. Obok zamku mam jakiś zawalony most pewnie mam przez niego przejść ale nie wiem jak. Co mam zrobić. Brak mi pomysłów. HELP
[snapback]2114[/snapback]
radziłbym poczytać zadania.. cele..moim zdaniem :) musisz znalesc takie buty by nimi podrozowac po wodzie - przydadza sie one nie tylko do przejscia za tem most...
[snapback]2125[/snapback]
no juz wiem. koniec tematu .
podro


IP: Zapisane
michciu

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 22 Grudnia 2006, 19:13:42 »
Ja mam problem następujący: po przeprowadzeniu Godryka przez całą planszę pojawił się Nikolai, mam mu przekazać wiadomość, tylko jak klikam na niego podwójnie to pojawia się oczywiście okienko wymiany. Z każdym zakończeniem tury pojawia się ten sam filmik, w poradniku do gierki (z desperacji i tam spojrzałem :)) i tam było napisane, że Nikolai będzie walczył z Agraelem, a on nic nie robi tylko stoi w miejscu, wi ktoś co zrobić? czy może to bug


IP: Zapisane
gropol

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 25

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #26 : 29 Grudnia 2006, 00:23:49 »
Cytuj
Ja mam problem następujący: po przeprowadzeniu Godryka przez całą planszę pojawił się Nikolai, mam mu przekazać wiadomość, tylko jak klikam na niego podwójnie to pojawia się oczywiście okienko wymiany. Z każdym zakończeniem tury pojawia się ten sam filmik, w poradniku do gierki (z desperacji i tam spojrzałem :)) i tam było napisane, że Nikolai będzie walczył z Agraelem, a on nic nie robi tylko stoi w miejscu, wi ktoś co zrobić? czy może to bug
[snapback]2161[/snapback]
wyslij Izabele do Nikolaja/ nie dojdzie bo wczesniej skonczy sie misja/ potem pojawia sie Agrael  i film . a BTW to ja pokonalem Agraela ale i tak to nic nie zmienilo.film i koniec misji
--------- a tak na marginesie to z postu nie wiadomo o co ci chodzi bo jesli konczysz misje i przechodzisz do drugiej to w czym problem?


« Ostatnia zmiana: 29 Grudnia 2006, 00:29:51 wysłane przez gropol » IP: Zapisane
Aegidius

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 29 Grudnia 2006, 12:50:09 »
Ja mam inny problem: nigdzie nie mogę znaleźć Izabeli.
Gdzie ona dokładnie jest bo ją pewnie przegapiłem?


IP: Zapisane
kosa64

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 30 Grudnia 2006, 07:40:55 »
Cytuj
Ja mam inny problem: nigdzie nie mogę znaleźć Izabeli.
Gdzie ona dokładnie jest bo ją pewnie przegapiłem?
[snapback]2409[/snapback]

Na północny wschód od Dunmoor są Pit Lordowie. Pokona jich i idź do więzienia po Isabel :).


IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #29 : 06 Marca 2007, 19:48:11 »
ale oryginal np. moze byc  bez poradnika np. jak kupi na allegro. ale mniejsza z tym. to wychodzi z logiki. po prostu... trzeba intuicyjnie niektore problemy rozwazywac


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 19    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.212 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry