Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 15 16 17 [18] 19    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misje (Czytany 107491 razy)
Eri82

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #255 : 15 Listopada 2008, 16:30:34 »
Tez nie moge znalezc tego ukrytego oddzialu demonow.rozwalilem wszystkich , Wladce demonow tez ,ale jak go zalatwilem to mialem jeszcze inne oddzialy do pokonania na mapie.Teraz mam pusto na mapie a dalej sie misja nie konczy


IP: Zapisane
Timothy

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 217


"...wszystko przemija..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #256 : 15 Listopada 2008, 17:33:25 »
Cytuj
Wladce demonow tez ,ale jak go zalatwilem to mialem jeszcze inne oddzialy do pokonania na mapie.Teraz mam pusto na mapie a dalej sie misja nie konczy

Odpowiedź jest prosta. Masz buga. Lord demonów powinien pojawić się tylko wtedy gdy wysłałeś już wszystkie inferniaki w niebyt. Mogę ci poradzić w tej sytuacji tylko restart misji.


IP: Zapisane
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6734/qqnv9.jpg[IMG]
Eri82

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #257 : 15 Listopada 2008, 20:01:16 »
Cytuj
Wladce demonow tez ,ale jak go zalatwilem to mialem jeszcze inne oddzialy do pokonania na mapie.Teraz mam pusto na mapie a dalej sie misja nie konczy

Odpowiedź jest prosta. Masz buga. Lord demonów powinien pojawić się tylko wtedy gdy wysłałeś już wszystkie inferniaki w niebyt. Mogę ci poradzić w tej sytuacji tylko restart misji.
Mam gre po angielsku ,te lordy to sa te "Inferno"? One strzelaja ogniem na odleglosc i wybuchaja te pociski ?


IP: Zapisane
Arkadius

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 12


Zobacz profil
« Odpowiedz #258 : 23 Listopada 2008, 16:48:02 »
Mój sposób na heroicu:
zaczynamy marsz przez mape odwrotnie do wskazówek zegara, zbieramy exp oraz zaklepujemy budynki werbunkowe itp. Narazie zostawiamy diabły, lordy i 3 głowe psy niedaleko diabłów w licznie ponad 100 - resztę terenu oczyszczamy. Po paru tygodniach najmujemy 2 bohatera który uzupełnia wojsko z jednostek werbunkowych.
Gdy będziemy mieli już sporo woja - minimum 1k chłopów, z 500 łuczników i z 300 wojów + trochę gryfów wracamy do psów, czarcich lordów i diabłów. Po pokonaniu ich mamy nowe zadanie - zbuduj budynki umożliwiające kreację czempionów - przed samym wybudowaniem 2 poziomu tego budynku znajduj się w zamku! + 2 bohater cały czas dostarcza Ci woja. I teraz tak; po wybudowaniu 2 lev kawalerii pojawia sie 3 misja pokonaj wrogiego bohatera - gdy masz ok 2kk ulepszonych chłopów, ponad 500 ulepszonych łuczników + ok 500 krzyżowców, trochę gryfów i czempionów walka będzie formalnością.

ps: nie przejmujcie się; że misja coś nie tak że tam coś się nie pojawi a znowu coś innego się nie zjawi itp - gra mimo wersji 1.60 jest nadal zbugowana - szkoda bo to  kawał legendy



« Ostatnia zmiana: 23 Listopada 2008, 16:51:48 wysłane przez Arkadius » IP: Zapisane
Gregoreo

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #259 : 22 Grudnia 2008, 14:57:18 »
moge prosic o pomoc???
w poradnku na stronie sa pokazane na mapie tereny na poludniowym-zachodzie
jak tam dotrzec???


IP: Zapisane
Timothy

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 217


"...wszystko przemija..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #260 : 23 Grudnia 2008, 18:22:35 »
Cytuj
w poradnku na stronie sa pokazane na mapie tereny na poludniowym-zachodzie
jak tam dotrzec???

Tam nie można dotrzeć. Te tereny widnieją na mapce przy poradniku, bo jego autor - Khaziu odwiedził kartografa, a ten odsłonił całą mapę.
Te tereny są tylko miejscem, gdzie znajduje się czołg, a tam nie można się dostać.


IP: Zapisane
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6734/qqnv9.jpg[IMG]
Gregoreo

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #261 : 27 Grudnia 2008, 13:49:32 »
no a gdzie jest ten kartograf co odslania glowna mape??


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #262 : 27 Grudnia 2008, 13:51:20 »
Na północ od zniszczonego mostu, chociaż mogę sie mylić.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Gregoreo

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #263 : 27 Grudnia 2008, 14:53:32 »
niestety nie


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #264 : 27 Grudnia 2008, 14:58:34 »
Przepraszam pomyliło mi się  chata jasnowidza na pewno  jest na południe od posterunku, który strzeże most.


« Ostatnia zmiana: 27 Grudnia 2008, 17:24:18 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Gregoreo

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #265 : 28 Grudnia 2008, 14:49:55 »
jaka chata?!
ja chce kartografa!!!


IP: Zapisane
Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #266 : 28 Grudnia 2008, 15:27:12 »
A po co ci ten Kartograf, koniecznie tu, tam i teraz, po za tym zwiedzanie mapki nie boli. Idź do jasnowidza, zejdź do podziemi, do krypty, idź do mościku, następnie zawędruj na drugi ląd(o ile zdobyłeś te butki). Idź dalej, i chyba drugi fajny filmik w podstawce, ci się wyskoczy. Brawo, jesteś w kolejnej misji.


IP: Zapisane
Gregoreo

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #267 : 28 Grudnia 2008, 17:34:09 »
ludzie!!!
ja ta mape przechodzilem sto razy
nie mam zadnych problemow
po prostu zainteresowalem sie jak zobaczyc cala mape
znam tylko jednego kartografa-w podziemiu wschodnim
gdzie ten drugi ktory odsloni lad
ps. jezeli ten koncowy filmik jest drugi(i rzeczywiscie jest drugi-na zapisie jest napisane "scena 2") to ktory jest pierwszy???


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #268 : 28 Grudnia 2008, 18:09:18 »
Na początku zapewne... bo mówisz o tym jak wpada w zasadzkę prawda?


IP: Zapisane
Gregoreo

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #269 : 29 Grudnia 2008, 11:32:07 »
tak tak wlasnie o tym mowie
co z tym kartografem???
wiem ze sobie myslicie"glupiec sie przyczepil do kartografa jakby lepszych zajec nie mial"" ale ja po prostu chce zobaczyc reszte mapy


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 15 16 17 [18] 19    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry