Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja V (Czytany 44830 razy)
WOJOWNIKH

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 27 Kwietnia 2011, 13:28:34 »
Nie muszą być archanioły.Wystarczy tylko sukkuby zablokować "czymś" (najlepiej krzyżowcami ,a jak się gra w kampanie w Dzikich to Gryfami bitewnymi) prze teleportować wyborowych(zmienionych z chłopków) i lecimy:).
W tej misji po prostu na heroiku trzeba dobrze zacząć - bo jak w mieście z zasobami pusto, to i wojsko mizerne >:(...Dlatego już Godrykiem polecam zająć rudę i tartak, i dopiero wtedy szybko uwolnienie i zdobywamy złoto...
Osobiście dobry jest też szał, ale ciężko go w jakimś mieście przystani  zdobyć nawet...


IP: Zapisane
lawojtek

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 64


Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 03 Maja 2011, 10:53:58 »
Ja mam natomiast inny problem, od kiedy mam wersje 1.6 Nikolaj nie chce przyjść, a posłałem po niego Godryka, nawet był filmik jak go posłałem, ale Nikolaj nie chce przyjść.Nie wiem dlaczego.Mam tylko przypuszczenie, zrobiłem bohatera w karczmie i wybiłem wszystkich (prócz Agraela i jakiegoś zwiadowce z małą armią który chodzi cały czas do dolnych części map gdzie są jednostki demonów rekrutowane i do zamków w kółko) bohaterów.Już godzinę tak czekam i klikam enter i nic :niepewny: 


IP: Zapisane
Im awesome!!!
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 03 Maja 2011, 14:36:36 »
Prawdopodobnie misja się zbuggowała więc reset jej pomoże lub re-instal gry.


IP: Zapisane
WOJOWNIKH

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 07 Maja 2011, 18:52:50 »
Ja mam natomiast inny problem, od kiedy mam wersje 1.6 Nikolaj nie chce przyjść, a posłałem po niego Godryka, nawet był filmik jak go posłałem, ale Nikolaj nie chce przyjść.Nie wiem dlaczego.Mam tylko przypuszczenie, zrobiłem bohatera w karczmie i wybiłem wszystkich (prócz Agraela i jakiegoś zwiadowce z małą armią który chodzi cały czas do dolnych części map gdzie są jednostki demonów rekrutowane i do zamków w kółko) bohaterów.Już godzinę tak czekam i klikam enter i nic :niepewny:
Polecam wrócić do 1.5 - na 1.6 jest dosyć sporo problemów; bugów(a przynajmniej ja miałem) - m.in. nie atakowali mi Dunmoor, Godryk stał, jak stał...


IP: Zapisane
tomash92

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 20 Listopada 2012, 21:21:35 »
Otóż mam podobny problem w tej misji ;/ . Bohaterowie czerwonego gracza nie przychodzą do mnie ;/ czekam w nieskończoność ? co robić ??

Mam edycję Empik'ową Exclusive razem z Kuźnią Przeznaczenia i Dzikimi Hordami versja 1.60

Czy jest możliwość zejścia z versjii 1.60 na 1.5 ? Jeżeli tak  to jak to zrobić ? ?


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 21 Listopada 2012, 06:21:43 »
Reinstalacja. U mnie też długo nie chcieli przychodzić ale w końcu przyleźli. Jedną postacią zwiedzałem druga broniła zamku...


IP: Zapisane
Hayven

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 316


Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 24 Listopada 2012, 09:57:56 »
Cóż, generalnie tak po prostu jest w wersji 1.6, skrypt chyba nawala. Bohaterowie Inferno atakują dopiero kiedy zabijemy Agraela, a ten w ostatnich wersjach nie chce się ruszyć ze swojego zamku. Jest to dobre o tyle, że również skrypt ze zwiększaniem wojsk w garnizonie Inferno nie rusza, dzięki czemu możemy wykończyć szczura w jego norze :D


IP: Zapisane

Kliknij, przeczytaj, skomentuj ;)
(wielkie podziękowania dla Sojlexa za projekt logo :))
zerkac1

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 8

Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 14 Lutego 2013, 10:58:33 »
Nie wiem jak wy ale zdobycie dunmmor i uwolnienie heleny trojanskiej z wiezienia obok jest dziecinnie proste. Teraz trzaskam mamone na wojsko i juz niezla batalka jest no i znowu uciulalem 500 tys zlotka na wojsko i odkrylem cala mape dzieki temu widac kiedy zbliza sie wrog :) Mam odkryta ta mape zagadke ale nie wiem gdzie łza i tak jest heh


IP: Zapisane
Hayven

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 316


Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : 14 Lutego 2013, 11:14:12 »
Łza może być albo przy Posterunku Wojskowym, albo przy Monolicie Wyjścia na wschodzie.

BTW ze względu na crash skryptu z Agraelem (patrz wyżej) misja jest dziecinnie prosta. Spróbuj ją przejść na Heroicznym na wersji 1.0, to pogadamy po trzecim berserkerskim ataku demonów...


IP: Zapisane

Kliknij, przeczytaj, skomentuj ;)
(wielkie podziękowania dla Sojlexa za projekt logo :))
zerkac1

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 8

Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : 16 Lutego 2013, 01:00:38 »
No wiesz...nie ma po co zgadywac gdzie lza skoro mapa pokazuje wyraznie gdzie jest :)  A co do lordow to wykanczam ich zanim dotra do zamku bo juz mi sie znudzilo czekanie az sami przyjda ... na poziomie o ktorym wspominasz zagram jak przejde cala.... teraz szukam w jakim folderze sa SAVE  gry bo jade i w domu i w pracy czyli podwójnie ide gre a juz mi sie nie chce. Ktos wie gdzie ?   Z gory wielkie dzieki


IP: Zapisane
Hayven

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 316


Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : 16 Lutego 2013, 10:41:30 »
Co do zgadywania - to nie zgadywanie, tylko dwa warianty. A co do lordów, to kiedy jeszcze skrypt działał, to Agrael szarżował na nas na przełomie pierwszego i drugiego tygodnia, a potem ciągle naparzali nas lordowie demonów, z dwu-, trzytygodniowymi armiami i o wysokim poziomie.

Nie wiem, czym to jest spowodowane - może AI jest "inteligentniejsze" i twórcy zapomnieli mu ustawić priorytet na zniszczenie Izabeli i zdobycie Dunmoor, w wyniku czego nie widzi ono sensu w załatwianiu nas i wystawianiu się na zagrożenie?  ;>

[offtop]Savy są w

Moje Dokumenty/My Games/Heroes of Might and Magic V/Profiles/NAZWA_PROFILU/Saves/
W tym folderze będą Save'y o nazwie takiej, jaką im nadałeś przy tworzeniu i rozszerzeniu .sav.[/offtop]

PS. Ciśniesz w Heroes w pracy? Tak po prostu?  :P


« Ostatnia zmiana: 16 Lutego 2013, 10:43:35 wysłane przez Hayven » IP: Zapisane

Kliknij, przeczytaj, skomentuj ;)
(wielkie podziękowania dla Sojlexa za projekt logo :))
krwawy kenny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : 16 Lutego 2013, 15:01:44 »

"Ja nie miałem  problemu  ale jedno mnie ciekawi czy można zająć zamek Inferno?????"
-
Jakbyś miał dużo armii z ok. 1000 archaniołów to być może ale wątpię że, można... ;D


IP: Zapisane
Hayven

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 316


Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : 16 Lutego 2013, 16:27:42 »
Da się. Trzeba poczekać z zabiciem Agraela, a wtedy w garnizonie nie zbiera się armia i da się ją pokonać dobrze rozwiniętym bohaterem (po zabiciu Agraela co tydzień do garnizonu dochodzi po kilkadziesiąt istot wysokiego poziomu).

Kiedy jeszcze Agrael szarżował na początku misji, najlepszym wyjściem był mrok i zabicie Impów innym bohaterem. Poza tym, w Dunmoor mieliśmy dostęp do Natychmiastowej Podróży, co znacznie ułatwiało sprawę, a na Placu Ćwiczeń nie było ograniczeń w treningu (kiedyś, jak się uparłem na czekanie, to uzbierałem 10.000 Strzelców Wyborowych dzięki przetrenowaniu Szeregowych) :D Tylko ci, co koniecznie musieli się wykazać, walczyli z garnizonem nawet po zdobyciu miasta ;) Teraz, w późniejszych wersjach, trzeba zaatakować garnizon jak najszybciej jeśli nie mamy magii Mroku/Szału, Oślepienia i Hipnozy w Gildii Magów/. Oto przykłady walk:

http://www.mediafire.com/download.php?2n7os6n6eqenz4z

(trzeba wkleić do lokalizacji takiej jak w moim poprzednim poście, z tym że ostatni folder to nie Saves tylko Replays)

Powtórki odtwarzamy z Opcje/Powtórki/Zapisane Bitwy/ w Heroes 5



« Ostatnia zmiana: 16 Lutego 2013, 16:30:25 wysłane przez Hayven » IP: Zapisane

Kliknij, przeczytaj, skomentuj ;)
(wielkie podziękowania dla Sojlexa za projekt logo :))
zerkac1

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 8

Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : 16 Lutego 2013, 21:07:05 »
Wielkie dzieki Hayven  za podpowiedz gdzie Save :)  I tak gram w pracy :D 
Co do łzy to za pierwszym razem mialem ja miedzy sanktuarium a polem (no polem takim od rolnikow)  a za drugim razem mialem duuuzo nizej. Na drodze kamiennej miedzy polem a wozem w ktorym kupuje sie artefakty. Sage Herosow kupowalem w tym miesiacu wiec chyba troszke sie zmienilo :D    Poza tym instalowanie na Win 7 jest okrutne. Wylaczylem wszytkie zabezpieczenia poza antywirem i firewalem i nie mam problemow z grami :)

A tak poza tym  w opisie misji " Podboj" musimy zdobyc miasta elfickie. Czemu autor opisu twierdzi ze nic nie mamy .... Ja po ubiciu pierwszego elfa co szykuje zemste mialem juz niezla armie bo wystarczajaco duzo mineralow mialem heh. Moze wersja gry robi swoje ?

A teraz mi sie przypomnialo.. o co chodzi z ta gra... Gralem pare dni i gralo sie bez spowolnien. po jakis 4 dniach czasem gdy jade po mapie wcina sie jakies takie spowolnienie w grze ... kurcze no..I na kompie i na laptopie tak samo eeech


« Ostatnia zmiana: 16 Lutego 2013, 21:15:24 wysłane przez zerkac1 » IP: Zapisane
Hayven

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 316


Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : 17 Lutego 2013, 14:29:43 »
A, a jeśli chcesz sobie cały profil razem ze stanem ukończenia kampanii przenieść, to skopiuj sobie cały profil


IP: Zapisane

Kliknij, przeczytaj, skomentuj ;)
(wielkie podziękowania dla Sojlexa za projekt logo :))
Strony: 1 2 3 [4]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry