Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes V - Tribes of the East - Poradnik do kampanii III "Na ratunek" (Czytany 37185 razy)
piotrekfire

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 28 Kwietnia 2011, 15:52:14 »
Ok, zabiłem tego bohatera Inferno, a mam pytanie co do wykonania misji "Oswobodź terenu wokół Talonguard" , tutaj chodzi o to, że mam wszystkie stworzenia pozabijać czy te miasta poniszczyć?


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #31 : 28 Kwietnia 2011, 15:57:22 »
Trzeba poniszczyć te miasta Inferno. Chodzi o te walki Wulfstanem, Freydą, Gotaiem i Ylayą.
Walki wszystkie były w miarę proste. Najłatwiejsza Ylayą (przynajmniej jak dla mnie i dla moich zdolności strategicznych xD)


IP: Zapisane
piotrekfire

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 30 Kwietnia 2011, 10:55:00 »
Dzięki za pomoc, wczoraj przeszedłem grę :) Nałatwiejsza walka to Gotaiem i Ylaya była xd Też bardzo ława z Biarą była, za pierwszym razem udało mi sie podbić :p Najwiecej się namęczyłem przy Freydzie i Wulfstanie >.<


IP: Zapisane
Nebirios7

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Zwycięstwo albo Śmierć

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 17 Marca 2012, 08:50:45 »
Po walce Wulfstanem nie mogę pokonać bohatera Inferno  :/ . Mam 24 Tytanów i prawie nietknięte jednostki od początku, a on 55 Czarcich Lordów i 120 Koszmarów, itd . Nie mogę go ominąć, ani jakoś pokonać >:(  . Proszę pomóżcie!


« Ostatnia zmiana: 17 Marca 2012, 08:55:47 wysłane przez Nebirios7 » IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 17 Marca 2012, 09:06:27 »
Opisz bardziej szczegóły. Jakie masz talenty i atrybuty. Który poziom, jakich czarów używasz. Na twój opis na razie jest tylko jedna odpowiedź- wpisz kod.

Ja np. nie mogłem wygrać Wulfstanem, bo źle go rozwinąłem w trzeciej misji, kiedy to nie za bardzo ogarniałem Fortecę i szczerze olewałem tę postać. Wczytałem więc od nowa misje trzecią i go rozwinąłem do max poziomu, założyłem artefakty krasnali i wygrałem bez problemu. Może ty źle rozwinąłeś Zehira. Na jakim poziomie grasz?


« Ostatnia zmiana: 17 Marca 2012, 09:09:53 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Nebirios7

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Zwycięstwo albo Śmierć

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 17 Marca 2012, 12:40:53 »
Zehir-poziom 29. Staty: At;8 Ob;7 Sc;19 W;28 (bez artefaktów) Talenty: Eksp. Rzemieślnik (Magiczne Zwierciadło), Eksp. Szczęście ( Odp. Na Magię), Eksp. T. Magiczny ( Reg. Many, Kapryśna Mana), Eksp. Oświecenie (Inteligencja, Uczony, Tajemne Podniesienie), Eksp Mag. Przywołania i Zniszczenia (Mistrz Przywołania, Woj. Ognia, Wygnanie) (Mistrz Lodu, Zimna Śmierć, Wysysanie Magii). Mam jeszcze 4/8 Potęgi Smoków, 3/4 I. Sar-Issusa  i Pancerz Oświecenia. Mam wszystkie czary Mag. Przywołania i Mag. Zniszcz. Gram na poziomie łatwym.

Już przeszedłem tę misję.


« Ostatnia zmiana: 24 Marca 2012, 18:09:52 wysłane przez Nebirios7 » IP: Zapisane
virtualprince

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 18 Kwietnia 2012, 15:55:59 »
witam :) mogłby mnie ktos naprowadzic gdzie w tej 2 misji wykopac te łzę ashy do rytuału bo utknałem kope od dwoch dni na tym terenie 9 ze screena i nic :-/jest tam taka zielona ziemia i fioletowa kostka ,moze jest jakis szczegół przy tej łzie...z góry dzieki za pomoc! :)


IP: Zapisane
Agrael9996

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Twój pan i mentor.

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 18 Kwietnia 2012, 17:26:19 »
witam :) mogłby mnie ktos naprowadzic gdzie w tej 2 misji wykopac te łzę ashy do rytuału bo utknałem kope od dwoch dni na tym terenie 9 ze screena i nic :-/jest tam taka zielona ziemia i fioletowa kostka ,moze jest jakis szczegół przy tej łzie...z góry dzieki za pomoc! :)

A kto powiedział,że ta łza ma i musi być w tym miejscu? Znajdź obeliski,a nie szukasz gotowca :d łza ashy jest generowana losowo,przynajmniej u mnie.


IP: Zapisane
Gdy rzucasz mi przed odnóża rękawicę, zastanów się czy nie roztopi się ona pod wpływem mojej aury.

Albowiem zwą mnie Agrael - jam zwykły żołnierz w wielkiej wojnie, a wojna wymaga poświęceń.
virtualprince

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 18 Kwietnia 2012, 17:32:56 »
chetnie tylko co to sa te obeliski??:-)to sa te skarby-kuferki?przy tym trzeba kopac?


IP: Zapisane
Agrael9996

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Twój pan i mentor.

Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 18 Kwietnia 2012, 17:38:33 »
Obeliski to są takie podłużne kamienie,które lekko świecą :p możesz zobaczyć w dziale ''Heroes V - Obiekty terenu'' w portalu. Na całej mapie są chyba 3,możesz na nie najechać i za każdy najechany obelisk odsłania ci się nowa część mapy,na której jest zaznaczona łza ;) znacznik łży ujrzysz jak odblokujesz całą mapę.

Wiadomość doklejona: 18 Kwietnia 2012, 17:53:24
i sorki za taką surowość na początku :P


« Ostatnia zmiana: 18 Kwietnia 2012, 17:53:24 wysłane przez Agrael9996 » IP: Zapisane
Gdy rzucasz mi przed odnóża rękawicę, zastanów się czy nie roztopi się ona pod wpływem mojej aury.

Albowiem zwą mnie Agrael - jam zwykły żołnierz w wielkiej wojnie, a wojna wymaga poświęceń.
virtualprince

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 18 Kwietnia 2012, 18:53:18 »
ok nie gniewam sie:) dzięki! dzięki! udało się;-) niech Asha błogosławi tawerne!:-)


IP: Zapisane
anett

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 16 Października 2012, 10:05:46 »
Hej mam pytanie dotyczące misji zerwanie zasłony odkryłam wszystkie obeliski wszystkie części układanki zniknęły a łzy ashy nie mam o co chodzi ? co mam jeszcze zrobić aby zdobyć ta  łzę dodam ze podziemie zwiedzilam tyle ile się dało i potwory wszystkie wybiłam


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 16 Października 2012, 13:06:16 »
Witaj.
Pierwsze pytanie jaką masz wersję DH? Bo jeśli 3.0 to gra prawdopodobnie zbugowała się Tobie. Zwykle pomaga reset misji lub ostatecznie Re-instal gry.
Hmm a nie widzisz w ogóle krzyżyka? Poza tym przypatrz się tej mapce a może skojarzysz miejsce gdzie jest zakopana Łza Ashy.


IP: Zapisane
anett

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 17 Października 2012, 08:23:20 »
mam wersje 3.1 gry a żadnego krzyżyka nie widzę u siebie a i nie kojarzę miejsca  gdzie ta łza jest inaczej już bym ją znalazła znalazłam już łzę dzięki za wskawówki


« Ostatnia zmiana: 17 Października 2012, 09:03:29 wysłane przez anett » IP: Zapisane
Jeddite

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 40


Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 09 Grudnia 2012, 12:16:12 »
Mam małe pytanko: czy ktoś zreuploaduje obrazki? Nie ma ich. Jeszcze mam problem z Kujin - wciskam spację na niej i nic! Próbuję zmienić kierunek jazdy - też nic. Mam DH 3.1.


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.1 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry