Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Taktyka w H6 (Czytany 5003 razy)
grzegorz77

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« : 25 Kwietnia 2017, 10:01:57 »
Witam wszystkich.Niedawno zakupiłem H6 a wcześniej namiętnie grałem w H3.Grając w H6 po prostu dostaje białej gorączki,gdy na poziomie średnim po chwili przybywa do mnie przeciwnik komputerowy z taką ekipom że wszystkie poradniki o czarach i rozbudowie można sobie w d... wsadzić,gdyż przewaga w jednostkach i poziomie herosa jest wręcz miażdżąca.Więc pytanie do was,jak wy poradziliście sobie z tym problemem?


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 25 Kwietnia 2017, 17:43:01 »
Komputer w H6 niestety strasznie oszukuje. Czasami pomoże jakaś wymyślna taktyka (ale bywa i tak, że Ty zaczynasz normalnie, on z gotowym bohaterem i armią jak na 20 levelu i dojeżdża Cię w 1 tygodniu).

Możesz zacząć misję jeszcze raz. Czasami pomaga i nagle komp zachowuje się normalnie.
Możesz też zmienić poziom trudności. Gra na trudnym potrafi być dużo prostsza. U mnie komp najgorszy był właśnie na średnim.

Ewentualnie nie umiesz w to grać. Ale po tym jakie akcje mi robiło H6, to sądzę, że jednak to nie tu leży problem.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Dimit

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 06 Czerwca 2017, 14:54:53 »
Miałem podobną sytuację, w VI czekanie działa na naszą niekorzyść, bo komputer zrobi sobie dużo większą armię. Dla mnie słabo grywalne to :/


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry