Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 3 4 5 [6]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja III (Czytany 33217 razy)
Brovan

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 30

Zobacz profil
« Odpowiedz #75 : 05 Kwietnia 2013, 21:14:14 »
Mam inne pytanie. Grając na normalu (tak, mam z tym kłopoty) w 1 miesiącu powinno się zdobyć tylko 2 miasta, czy pozostałe też szybko atakować? Jeśli zostawię je w spokoju, armie z nich mnie zjadą, a jak zaatakuje to zostanie mi się za mało wojska.
Przyjeło się tak ale czasami może coś nie wyjść, dlatego trzeba oszczędnie gracie Raelagiem i atakować wroga w polu, a nie w zamku. W późniejszych fazach z wrogiem można robić tak iż bunkrujesz się w zamku a inny bohater używa sztuczki wspomnianej przez moją osobę tak że wróg wraca na swój teren albo kaleczy się szturmując zamek.
Tak przy okazji gdy wróg oblega twoje miasto dobrze rozstawiaj jednostki tak by nie używał masówek i kontroluj pasek inicjatywy wroga bo łatwiej wyczaić kogo sprzątnąć by twoja jednostka mogła szybciej wykonać ruch tym samym wybijając kolejne cele.
Atakowanie wroga w polu nie zawsze jest dobrym pomysłem, wtedy w 90% przypadkach bohater przeciwnika ucieknie i możliwe jest, że znowu zostanie ponownie zrekrutowany, a kluczem do tej misji jest właśnie całkowite wyeleminowanie tych ponad 20-lvlowych bohaterów, po tym można już miasta przeciwnika zabierać praktycznie bez oporu.


IP: Zapisane
Berengar10

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #76 : 26 Listopada 2016, 14:05:33 »
Witam. Miał może z Was problem ze szczęściem w misji? Raelag ma je na najwyższym poziomie, jednak nie udziela się ono jednostkom (mają zerowe szczęście, bez względu na odwiedzone miejsca itd.). Ma ktoś jakiś pomysł? Jakby co dysponuję wersją 1.60.


IP: Zapisane
,,Life is change, chaos, and suffering shocker.
Death is peace, order, everlasting beauty.''
Strony: 1 ... 3 4 5 [6]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry