Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Czy opłaca się wymieniać gry? (Czytany 3771 razy)
Whis

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« : 04 Listopada 2016, 08:36:29 »
Czy opłaca się wymieniać gry? Dużo na ten temat słyszałem, moi znajomi się wymieniają i sobie chwalą. Sam mam sporo na wymianę więc mógłbym dostać pewnie nie jedną nową grę. Jeżeli się wymieniać to jak? Przez internet z innymi osobami czy może w sklepach stacjonarnych? U mnie w mieście jest sklep Arena Gry, który wymienia i skupuje gry nowe i używane. Myślicie, że to dobre rozwiązanie? Mają też sklep internetowy jakby coś.

Lepsze gry, które mam na wymianę GTA V, Fallout 4, Skyrim (digital), Wiedźmin 3 (bez dodatków), Forza Motorsport, Mad Max.


IP: Zapisane
Baronus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 07 Listopada 2016, 22:23:09 »
Jeśli chodzi o finanse to możesz porównać ceny.


IP: Zapisane
lukasz92867

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 26 Stycznia 2017, 12:53:50 »
Moim zdaniem to dobre rozwiązanie takie wymienianie się grami, bo zawsze taniej możesz kupić sobie inną grę, która Cie interesuję albo jak w moim wypadku firma https://guliwer.pl prowadzi wywóz śmieci w Krakowie w dobrych cenach wydałem. Ja też tak robię, bo po co przechodzić GTA V 20 razy :D


« Ostatnia zmiana: 25 Października 2023, 14:13:11 wysłane przez lukasz92867 » IP: Zapisane
tetrus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 27 Stycznia 2017, 15:39:43 »
Gry wymieniam od zawsze. Dziéki temu nie mam baøaganu w domu i zaoszczédziøem przez te wszystkie lata sporo kasy.


IP: Zapisane
wera1122



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 0

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 09 Lutego 2017, 12:31:08 »
zawsze te pare zlotych zaoszczedzisz http://wykonczenia-wnetrz.pro albo zdobedziesz tytuly ktore potrzebujesz przy wymianie


« Ostatnia zmiana: 07 Marca 2017, 12:11:47 wysłane przez wera1122 » IP: Zapisane
motylek30



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 0

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 23 Maja 2017, 12:12:12 »
oczywiscie z eoplaca sie wymieniac zawsze to ci taniej wyjdzie niz kupno nowych


IP: Zapisane
matrioszka-m

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 26 Czerwca 2019, 15:17:18 »
oczywiscie z eoplaca sie wymieniac zawsze to ci taniej wyjdzie niz kupno nowych

zdecydowanie o.O wole nawet dopłacić kawalek więcej za gre niż kupować nową i trzymać starą.


IP: Zapisane
AHOJ PRZYGODO!
tomus1



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 0

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 26 Lipca 2019, 14:07:52 »
Wymieniając się gierkami to i człowiek zaoszczędzi, i dla środowiska się przysłuży, bo mnie się konsumpcjonizm napędza. Tak sądzę ^^


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry