Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja III - Stary poradnik, wersja alternatywna. (Czytany 13031 razy)
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 18 Grudnia 2008, 18:28:36 »
Zatem macie już trzy poradniki. Dwa są na stronie głównej, oraz ten Cepka. Jeśli Cepek pozwoli, zamieszczę i ten na głównej.
Co do samego poradnika. Całkiem niezły, wypróbuję go jak będę grał bo jestem ciekawy ;D


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 18 Grudnia 2008, 20:30:40 »
Pewnie Khaziu pewnie dodawaj , masz moje pozwolenie ;D


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




s77

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 06 Stycznia 2009, 21:08:20 »
Trochę pograłem na tej planszy (poziom hard). I może komuś pomogą moje rady na poziomie heroic choc sam na tym poziomie nie grałem. Na początku wybieram nightmary. Mając taktykę dochodzą w pierwszej turze do przeciwnika. Początkowe walki można wygrac dzięki temu bez strat. Choc czasem pewnie trzeba będzie często sejwowac, ale na poziomie heroic chyba inaczej się nie da. Nie robiłbym rundy dookoła 3 w poradniku Cepka (chyba nic ciekawego tam nie ma). Kopalnie siarki i złota oczywiście bym zajął. I ruszył do góry na zamek pólnocno zachodni, mając cerbery i inne jednostki demonów w a z dolnego zamku elfów miałem tylko najsłabsze jednostki (nie pamiętam nazwy-grałem w ang. wersję). Podstawą są cerbery bo nie są kontratakowane, mając czar force phantom do klonowania z poprzedniej misji zdobędziemy drugi zamek jeszcze w drugim tygodniu i w nim budujemy na maksa. Chyba coś tam stawiałem w dolnym zamków elfów ale już do niego nie wróciłem więc wystarczy tam stawiac budynki do pieniędzy. Na koniec trzeciego tygodnia też miałem smoki w drugim zamku elfów. Też bo Gilraen też je ma. (Smoki koło czaru szał według mnie nie przyłączają się do niego). W zasadzie rusza on czwartego tygodnia. Tylko raz widziałem go wcześniej. Mając logistykę w trzecim tygodniu pokonałem druidów od celu pobocznego oraz archanioły na północy (dobry artefakt). Jako że przy drugim zamku jest rekrutacja entów jak przyjdzie gilrean będziemy mieli podobną jak nie większą ich liczbę od niego. Poza tym bardzo często smoki z jego zamku ma inny bohater, który nie ma nic ponadto. Można jeszcze zrobic z nim rundkę na zasadzie on dołem do naszego zamku to my górą, jak on górą to my dołem, jednostki w jego zamką są ulepszone a u nas pewnie takich nie bedzie. Po tym zabiegu powinniśmy miec bardzo dużą przewagę jednostek, jeśli uda nam się wykupic jednostki w obu zamkach. Koło unikornów po drodze jest laska czarów często z czarem phantom force jakby ktoś nie miał.


« Ostatnia zmiana: 06 Stycznia 2009, 21:11:02 wysłane przez s77 » IP: Zapisane
godryk123

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 27 Lutego 2009, 14:00:11 »
kazihu mam kłopot wielki jak pokonać gilraena już próbowałem go zniszczyć pomóż bo moja cierpliwość sie kończy :wsciekly: >:(


IP: Zapisane
DruidAlaron

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 69


Za Sylannę!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 17 Maja 2009, 13:11:08 »
dziwię się, że tyle się z tą misją borykaliście :huh:
ja ją przeszłem za pierwszym razem :P
ale najgłupsza jest misja 4 choć niewiem...


IP: Zapisane
Cliverek

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 22 Czerwca 2009, 18:31:25 »
Na Her. poziomie  można go przejść na parę sposobów...

1.Zbierać najpierw ogromne armię w inferno(jak już nie będzie rudy i nudzi nam się klikanie cały czas ENTER możemy zaatakować Gilraena i wtedy bez problemów go zniszczymy...potem zdobywamy zamek elfóf i umacniamy go...zbieramy dużo zasobów i pieniędzy i robimy Ogrom.Armię ...Wtedy  Gilraen i zamki nie mają szans

to taki zwięźle  napisany mini-mini poradnik bez mapy


IP: Zapisane
Gamzus_3

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 24


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 27 Czerwca 2009, 08:37:29 »
Dzieki Khaziu ,pomogłeś mi dla mnie z całej kampani była ta misja najtrudniejsza.jeszcze raz dzięki


IP: Zapisane
[img]http://img190.imageshack.us/i/sylwas.mp4/[img]
wole grafe od fabuły

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 13

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 12 Września 2009, 11:07:56 »
jestem nowicjuszem więc  gram na łatwym  mimo iz jkestem nowicjuszem misja byąl strasznie prosta  zebrałem jednostki w infero póxniej waliłem na miasta elfów na 1 pokazał sie jeden kolo załatwiłem go i prułem na reszte żywiołaki zabiły mi ze 30 chowanców odbiłem 2 zameczek  iszedłem dalej po drodze przywołąłem  sobie prae jednorożców i zaatakowałem 3 zamak gdzie był gilgaren  smmoki miałale w tym rzecz ze 2 był jescze jeden bohater co zmierzał do 2 zamku ale nie doszedł źródła druidów nie niszczyłem


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #23 : 12 Września 2009, 12:25:00 »
M... na poziomie łatwym to każdą misję można przejść z zamkniętymi oczami i z nikłą ilością wojska. Więc NIE MÓW mi że ta misja na poziomie ŁATWYM(!!!) była łatwa do przejścia bo to oczywiste!!!! :crazy: :crazy: :crazy: :!: :!: :!:.



Wiecie jak łatwo się pozbyć tych jednostek sylwanu co pojawiają się co tydzień i zagradzają drogę? Mają bardzo małą ilość wojsk?


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 12 Września 2009, 17:05:55 »
Pokonując Druidów ;P A ich ilość jest taka sama, jak każdego innego stworzenia które pojawia się na mapie na początku tygodnia.

Co do poradnika, stwierdzam że jest dziadowy mimo że ja go pisałem. Na komputerze mam 100x lepszy, ale dodam go jak skończę kampanię. Misja jest tak prosta, jak budowa cepa, tylko trzeba być spostrzegawczym ;]


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 13 Września 2009, 11:18:48 »
Dział zamknięty. Jest napisany nowy poradnik jeszcze lepszy od tego. Nie usunę go, bo może ktoś woli ten, więc komentarze i pytania proszę dawać do stosownego działu z Misją III. Dziękuję i Pozdrawiam. Khaz ;)


IP: Zapisane
Strony: 1 [2]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry