Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja I (Czytany 5570 razy)
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« : 03 Kwietnia 2009, 21:16:20 »


Cele:

    * Znajdź drogę do Sheogh
    * Agrael musi przeżyć
Oto Kampania Inferno. Tu wypróbujesz nabyte Umiejętności oraz wejdziesz w inny poziom rozgrywki – trudniejszy.

Zaczynasz na północnym zachodzie (2). Zdobądź buty lewitacji, następnie odwiedź chatkę wiedźmy i maszeruj na południe cały czas, zbaczając z głównej drogi w lewo. Gdy dojdziesz do (3) przyłącz do siebie jednostki interno. Pomocne są w tej misji sanktuaria – miejsca gdzie można schować się przed wrogim bohaterem (4,5,6). Aby zejść do podziemia musisz zdobyć klucz(7) i otworzyć nim klucznika (8). Podróżując po mapie trzeba uważać na Godryka i Rutgera. Próbowałem z nimi walczyć każdą armią, na różne sposoby i ani razu nie odniosłem zwycięstwa, więc starcie z nimi praktycznie kończy grę, toteż zapisuj często grę. Gdy znajdziesz się w podziemiach, zbieraj złoto i udaj się na północ, przyłączając po drodze demoniczne siedliska i ich mieszkańców. Teraz udaj się do (1) odwiedzając po drodze fort – ulepszysz jednostki. Wyjdź na powierzchnie i zmierz się z wysłańcem Władcy Demonów.


« Ostatnia zmiana: 13 Września 2009, 11:12:03 wysłane przez Khaziu » IP: Zapisane
Wlazio68
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 03 Kwietnia 2010, 16:35:28 »
Ja radze po prostu iść do klucznika potem pod ziemią jak zobaczysz jednostki to je atakuj (przyłączą się do ciebie) i dalej do schoduw, na góre i walcz z lordem demonów


IP: Zapisane
wilk111

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 73


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 03 Kwietnia 2010, 16:46:50 »
a ja raz pokonałem Rutgera ale został mi jeden sukkubus więc to tak jak bym przegrał  :/


IP: Zapisane
Aniolzla777

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 9

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 16 Kwietnia 2011, 10:29:18 »
kilka pytan
nr1 . gdzie sa te buty?
nr2. czy ta misja jest wykonalna? bo poprostu chyba nie... zalosny godryk jedzie za mna a rutger przedemna i nie mam gdize uciec... a jak jestem w sanktuarium to mnie pilnuja


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 16 Kwietnia 2011, 12:13:35 »
1.Buty są tam gdzie ci mnisi. Jak ich pokonasz tam pole gdzie są te buty.
2.Dalej masz to biegniesz i zbierasz po drodze jednostki. Idź wpierw na południe, potem na wschód, aż znajdzaiesz czerwony namiot, potem przejdziesz do telepoertu i najtrudniejsze masz za sobą


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Aniolzla777

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 9

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 22 Kwietnia 2011, 12:39:13 »
po 1 juz skonczylem a 2 to dopiero proscizna :P ale 3 jest trudna :(
po 2 to nie sa buty lewitacji o.0


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry