Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja III (Czytany 26072 razy)
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 24 Czerwca 2010, 14:11:35 »
Pfff... I to ma by twoja armia? :P Ja bym radził zwiększy ją tak... 10krotnie...  ;) Poza tym, jeśli uważasz, że zamek 4 jest bardzo dobrze uzbrojony, pójdź na 5... ^_^  Wtedy będziesz miał 2 zamki na jeden jego, i łatwiej ci będzie uzbiera armię... :)


« Ostatnia zmiana: 24 Czerwca 2010, 16:49:19 wysłane przez Pablossd » IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
rogal

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 24 Czerwca 2010, 16:26:40 »
Dobra wiem, że trzeba by ja powiększyć, ale jak będę powiększał to on też będzie powiększał...
I 3 to są smoki a nie zamek.


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 24 Czerwca 2010, 16:48:10 »
O sorry za tą trójkę, już poprawiam... :)

Ale tak w ogóle to gdzie widzisz problem? Przejmij dwa zamki, rekrutuj armię, a w końcu go przewyższysz... ;)


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Matheo11

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 44


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 06 Sierpnia 2010, 11:34:02 »
U mnie jest jeszcze cel zniszcz źródło magii druidów. O co chodzi?


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 06 Sierpnia 2010, 11:38:47 »
Cytuj
Khaziu:[...] Zdobywamy ostatni zamek (2) i udajemy się do druidów (6) których strzegą Enty, a następnie walczymy z samymi Druidami. Walka banalna. Po ich zrównaniu z ziemią pojawi się film z Agraelem na czele i Twym oczom ukarze się przecudowny komunikat: Misja Ukończona! Na zakończenie pragnę dodać, iż mój bohater miał 24 poziom, czyli maksymalny jak na tę misję.[...]

:P

Choć ja osobiście bym się wstrzymał z atakowaniem ostatniego zamku elfów, i przed tym od razu zaatakował - kiedy raz grałem, i zniszczyłem wszystkich wrogów, chciałem iść na druidów, ale mi zakończyło misję... :)


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Matheo11

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 44


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 06 Sierpnia 2010, 12:09:18 »
Ja mam o tyle lepiej w walce z druidami , że znalazłem artefakt chroniący przed błyskawicą.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 06 Sierpnia 2010, 15:03:55 »
No też mi się tak zrobiło. Szkoda, bo miałem ochotę zrobic z tych druidów sieczkę do nawożenia runa leśnego, ale prorytectwo misji spowodowało, że po ostatnim mieście zakończyło mi misję.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 06 Sierpnia 2010, 15:18:57 »
Trochę to głupie, ale wydaję mi się że w wersji 1.0 trzeba urżnąć też druidów żeby skończyć misję.
(pamiętam że ich urżnąłem oraz zdanie Agraela ''Czas na sianokosy'' choć zawsze rozwalałem najpierw miasta)


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 06 Sierpnia 2010, 15:29:07 »
My mamy późniejsze wersje, to rzecz ma się troszeczkę inaczej.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 06 Sierpnia 2010, 17:13:09 »
Mi wujek kupił Hereos 5 chyba niedługo po premierze na urodziny. Przeszedłem ją a później nie patchowałem, nie było po co.


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 07 Sierpnia 2010, 12:36:26 »
A ja wiem czy nie ... Patche zawierają w sobie mnóstwo poprawek w przeciwieństwie do pierwowzoru 1.0. Zagraj na przykład w ToE a potem idź pograj w podstawkę nie z patchowaną , trochę dziwnie się gra.


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 07 Sierpnia 2010, 14:29:36 »
Wiem o tym, w wersji 1.0 nie działa deszcz strzał jak pamiętam. Byłem zdziwiony aż dowiedziałem się że są patche, ale już sensu nie było żeby patchować grę jak się w nią nie gra. Teraz nawet nie gram w H5 i HoF bo ściągnąłem moda który zastępuje te 2 gry ;D W H5 już nie zagram, za dużo błędów i w ogóle, choć mod też święty nie jest. Znalazłem kolejny poważny błąd który zaraz opiszę.


IP: Zapisane
Ellie

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 30 Sierpnia 2010, 18:46:05 »
A ja przeszłam tę misję w nieco inny sposób. Jakoś wolę, kiedy Agrael dowodzi demonami, więc kupiłam dwóch bohaterów Inferno, którzy mu co tydzień dostarczali jednostki z zamku 1 (a potem też z posterunku wojskowego za bramą). W pierwszym zdobytym mieście (2) rekrutowałam bohatera Sylvan, którego rozwijałam równolegle z Agraelem. Wiadomo, poważniejsze pojedynki staczał Agrael, ale bohater Sylvan bawił się z nimfami i myśliwymi, których co tydzień miałam pod dostatkiem na traktach.
Właściwie ta taktyka całkiem nieźle się sprawdzała. A wykombinowałam to po pierwszym niepowodzeniu, kiedy Gilraen rozniósł mnie podczas swojej drugiej wizyty :)
Nauczona przykrym doświadczeniem, nie pozwoliłam już, żeby Agrael z demonami sobie nie poradził z Gilraenem. Zawsze miałam na wszelki wypadek elfickiego bohatera "na pożarcie" i poważne osłabienie armii Gilraena (wojna wymaga czasami poświęceń). Potem Agrael dobija resztki armii i posprzątane...

Co do druidów, to faktycznie lepiej je załatwić przed ruszeniem na ostatnie miasto. Jakby nie było, to tylko misja dodatkowa...


IP: Zapisane
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 30 Sierpnia 2010, 22:11:30 »
@Up
Mam pytanie, na jakim poziomie grasz? Na ciężkim/normalnym coś takiego, przynajmniej w moim przypadku, nie miało sensu. Bohater ''na pożarcie'' zadawał tak śmieszne, w porównaniu do kasy jakie wrzuciłem w błoto, straty że wolałem żeby Agrael dowodził elfami. Było to kiedyś, kiedy nie umiałem jeszcze grać za dobrze w HoMM, ale sądzę że i teraz łatwo by nie było wygrać z Gilraenem z taką armią, a przynajmniej z jego wszystkimi siłami.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 30 Sierpnia 2010, 22:14:51 »
@Up
Mam pytanie, na jakim poziomie grasz? Na ciężkim/normalnym coś takiego, przynajmniej w moim przypadku, nie miało sensu. Bohater ''na pożarcie'' zadawał tak śmieszne, w porównaniu do kasy jakie wrzuciłem w błoto, straty że wolałem żeby Agrael dowodził elfami. Było to kiedyś, kiedy nie umiałem jeszcze grać za dobrze w HoMM, ale sądzę że i teraz łatwo by nie było wygrać z Gilraenem z taką armią, a przynajmniej z jego wszystkimi siłami.
Ja grałem na normalnym, a trudno było i mi się nie udało!
Gilraen zajmował mnie ze spokojem, 12 zielonych smoków, ulubiony wróg: skubbus i imp.. kur! Zająłem jego 2 zamki ledwo, a ten już mnie ciachnął 3 bohaterami... :/


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Strony: 1 [2] 3 4    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry