Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja IV (Czytany 20656 razy)
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 24 Lutego 2011, 12:01:47 »
Po za tym bodajże tłum łuczników ich broni? Ja nie przypominam sobie o dwóch grupkach, pamiętam gdzie znajduje się jeden oddział.


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 24 Lutego 2011, 12:21:54 »
Ja pamiętam, że choć przeszłem to miałem spore problemy z wrogiem. Przede wszystkim miał on bohatera, który zbierał wojsko od wszyskich elfickich miast, początkowo był słaby ale nie mogłem go dogonić! Później ciężko było z nim wygrać bo zebrał naprawdę wielką armie. Ja zresztą nie mniejszą, jednak zbierając praktycznie większość wojska z miast chłopak miał nie mniejszą. Nie mogłem zająć miasta wroga na dłużej, co najwyżej na tyle by stracił tygodniowy przychód rozwalając straż. On zaś zaczął się nawet zapuszczać w głąb moich terenów ale uciekłem w tym czasie poszedłem skrótem, dotarłem do portu, zajełem i misję przeszedłem. Niestety obecnie wszystkie savy skasowane, więc jeśli zechce mi się podejmować tą żmudną robotę to czeka mnie męczenie się od początku ;D


IP: Zapisane
Gieras

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 24 Lutego 2011, 23:44:21 »
Siema ,mam taką małą prośbę czy mógł by  ktosi przysłać mi swój profil i sevy do gry heroes 5 mi na pocztę : mati6167@vp.pl wszytki dziękuje z góry  ;D


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 25 Lutego 2011, 15:28:04 »
Kolego a może wyjaśnisz nam swój problem, może będziemy w stanie pomóc tobie bez przesyłania save'ów?


IP: Zapisane
Gieras

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 26 Lutego 2011, 10:04:21 »
Po prostu robiłem format dysków i zapomniałem skopiować na pedrajwa sev-ów a doszedłem juz do czwartej kapani i dlatego proszę o profil do Heroes 5 :rolleyes:


IP: Zapisane
Brovan

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 30

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 26 Lutego 2011, 14:44:15 »
Nie mów hop nim nie przeskoczyć, jeśli myślisz, że samymi arcydiabłami pokonasz armie Sylwanu i Inferma- to się grubo mylisz.
Żartujesz sobie? W pierwsze 2 tygodnie zajmujesz wszystkie miasta (oprócz tego Erevel), przeciwnik nie ma żadnych szans, bo praktycznie nie posiada armii.


IP: Zapisane
Garoozis

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 13

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 18 Kwietnia 2011, 21:41:22 »
Ja tam dałem sobie spokój z misją smoków.Uznałem to za zbyt czasochłonne.Możecie mi nie wierzyć,ale ruszyłem na Erewel(bronione przez garnizony) z
252 chowańcami,330 rogatymi nadzorcami,208 cerberami,102 władczynie sukkubusów,92 zmorami,73 czarcimi lordami i 12 arcydiabłami.Armia była większa,ale odparłem dwóch wrogich herosów(mieli całkiem niezłe armie). 
Agrael miał 20 level, 20 ataku po 1 obrony i siły czarów i 10 wiedzy.
20 ataku dzięki artom. 




 



IP: Zapisane
pjusza97

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 21

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 12 Października 2011, 19:25:24 »
Witam!
Mam problem z tą misją otóż gdzieś tak na początku 2 miesiąca przychodzi do mnie bohater elfów z mniej więcej taką armią:
-200 Rusałek
-106 Wielkich Łowczych
-40 Wielkich Druidów
-4 Srebrne jednorożce
-2 Drzewce
-50 Myśliwych

Podczas gdy ja posiadam około:
-70 Chowańców
-120 Rogatych Nadzorców
-52 Cerbery
-12 Władczyń sukkubusów
-9 Piekielnych Rumaków
-5 Czartów

Za cholerę nie mogę sobie z nim dać rady, myśliwi i łowczy zazwyczaj niszczą mi czarty i sukkubusy, a potem to już moje jednostki giną, a to od czarów bohatera albo od kolejnych strzałów łowczych i druidów.

Mój Agrael ma 19lvl i posiada takie zdolności:
- Ekspercki Atak: Szał Bitewny, Taktyka
- Ekspercka Logistyka: Odkrywanie, Znajdowanie Drogi
- Eksperckie Szczęście
- Lepsze Oświecenie: Inteligencja
- Lepsza magia Zniszczenia

Proszę pomóżcie nie wiem czy źle rozwijałem bohatera, ale jeśli tak to powiedzcie jakie umiejętności powinien mieć.


IP: Zapisane
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 12 Października 2011, 22:56:38 »
Na początku misji daj sobie spokój z miastem demonów i jak najszybciej (w ciągu dwóch tygodni) zajmij trzy miasta elfów. Wtedy z elfami będziesz miał spokój. Zostaną demony, ale one nie wyjdą z podziemi.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 13 Października 2011, 08:12:29 »
Pierwsze to na jakim poziomie grasz? W zależności od poziomu trzeba przyjąć inną taktykę, jeżeli wyższy od normala to musisz zastosować to co kolega powiedział czyli zająć miasta Elfów(1 max 2) wtedy jest szansa że wydolisz z nimi na ostatnie miasto MIasto Sylvan i póxniej Demony a na końcu Erewel.


IP: Zapisane
pjusza97

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 21

Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 13 Października 2011, 15:02:36 »
Gram na poziomie normalnym.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 13 Października 2011, 15:37:08 »
To na normalu nie powinnieneś mieć problemów, szybka akcja zajmujesz zamek lub dwa Sylwanu a później idziesz po Inferno i tylko rozbudowujesz się i jazda na zielonego.


IP: Zapisane
pjusza97

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 21

Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 14 Października 2011, 09:55:56 »
Tylko jest taki problem, że te elfy cały czas od agraela uciekają, więc gdy dochodzę do drugiego zamku mam tak małą armię, że nie dam rady go zdobyć.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 14 Października 2011, 18:00:22 »
To powinien wystarczyć Ci jeden zdobyty zamek Sylvanu, po jego zdobyciu szybki wjazd na Demony i rozbudowa miasta+podbijanie okolicy.


IP: Zapisane
Tallos

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 30

Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 13 Sierpnia 2012, 18:09:11 »
Odkryłem ciekawą rzecz. Jeśli smoczycy cienia przekażemy co najmniej 500 łuczników, poza otwarciem drogi do Erewel otrzymamy także Ognisty język smoka.


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry