Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Nie mogę zapisać gry- Complete edition (Czytany 1920 razy)
elkojote

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« : 25 Listopada 2015, 21:03:28 »
Witam,
kupiłem HMM 6 complete edition zainstalowałem i nie mogę zapisać gry nie ma żadnego błędu, nawet jak po zapisaniu widać że coś się zrzuciło, ale jak chce wczytać to jest pusto w katalogach również nic się nie zapisuje, czy ktoś się spotkał z takim problemem?


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 26 Listopada 2015, 09:57:37 »
Zdarzało mi się to na mojej, zazwyczaj kiedy próbowałem grać offline. Jesteś pewien że nie wyskakuje żadne "odłączona wtyczka"?

Edit: Znalazłem teoretyczne rozwiązanie: (teoretyczne, gdyż H6 musiałem odinstalować, zmieniała mi laptopa w grill)
Cytuj
Step by step:
1. Click Windows Key
2. Select computer
3. Click Local Disk (C: )
4. Program Files (x86)
5. Ubisoft
6. Ubisoft Game Launcher
7. savegames
8. General Tab
9. Deselect the Read only box - then press apply - then press OK
10 Start game
11. Have joyous celebration to find saved games
12 Have my baby
13. Love me
14 Have a great day
15 :)

A jeśli językiem szekspirowskim waść nie operujesz:
Uruchom mój komputer, wejdź do folderu "ubisoft". W głównym katalogu do "ubisoft game launcher". Prawym przyciskiem myszy, w menu wejdź w opcję właściwości. Odznacz "tylko do odczytu", zastosuj, i hajda grać. Gra powinna być już w stanie modyfikować pliki w folderze z zapisami.


« Ostatnia zmiana: 26 Listopada 2015, 10:05:36 wysłane przez Sojlex » IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry