Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Rozwiązania sprzętowe - czy gra pójdzie na moim sprzęcie (Czytany 35375 razy)
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 14 Października 2012, 12:52:18 »
Witam.
Kolega niech zmniejszy detale, możliwe iż komputer nie ogarnia tych które sam sobie domyślnie załadował. Zwykle to pomaga i jeszcze zobaczy czy nie włączył Shadderów i innych fajerwerków do grafy.


IP: Zapisane
bartollo

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 11 Stycznia 2013, 22:26:34 »
Witam

Mianowicie parametry mojego kompa to:
procesor: Intel Core2 CPU 4300 @ 1.80 GHz (2CPU-s)
k. graficzna: NVIDIA GeForce 7600 GS
(cała reszta na luzie spełnia wymagania)

CZY HEROES VI BĘDZIE MI DZIAŁAĆ? CO EWENTUALNIE MUSIAŁBYM DOKUPIĆ?

Z góry zaznaczam, że minimalne wymagania gry znam. Po prostu nie kojarzę "mocy" tych parametrów i nie potrafię ich porównać. Proszę o szybką odpowiedź. Z góry dzięki  ^_^


IP: Zapisane
eska204

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 65


"Zawsze będzie,mroczniejsza opcja"

Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 09 Marca 2013, 20:46:20 »
Witam czy H6 mi na to zadziala?Win 7 ,Intel(R) Core(TM) i3 CPU M380 ( tu Malpa ale cos z klawiatura jest xd) 2.53GHz 2.53 GHz  , 2,86 GB ram , komp 64 bitowy.A Directx nowszy niz minimum,jak cos jeszcze trzeba to prosze o odpo.


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 01 Kwietnia 2013, 19:37:30 »
Dla wszystkich, którzy nie są pewni, czy H6 odpali na ich konfiguracji. Możecie sprawdzić to korzystając ze strony http://www.systemrequirementslab.com/cyri - tam ustawcie Heroes VI i kliknijcie przycisk "Can you run it". Po chwili wyświetli się wam informacja, czy gra się uruchomi, na jakich detalach będziecie mogli grać, jakie komponenty będziecie musieli wymienić, aby zagrać.


IP: Zapisane
eska204

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 65


"Zawsze będzie,mroczniejsza opcja"

Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 02 Kwietnia 2013, 17:11:40 »
Grownock na tych stronach dowiadujemy się tylko wymagań gry.Może pisać ze nie zadziała a gra działa na max wymaganiach bez zacinek,bugów itp. .Ja tak miałem z Prince Of Persia(Wsysztkimi częściami) i Heroes 5 a na max grafice itd. .Więc Najlepszym sposobem jest ściągnąć Demo a nie sprawdzać na tych badziewnych stronach v.v


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 02 Kwietnia 2013, 23:41:06 »
Grownock na tych stronach dowiadujemy się tylko wymagań gry.Może pisać ze nie zadziała a gra działa na max wymaganiach bez zacinek,bugów itp. .Ja tak miałem z Prince Of Persia(Wsysztkimi częściami) i Heroes 5 a na max grafice itd. .Więc Najlepszym sposobem jest ściągnąć Demo a nie sprawdzać na tych badziewnych stronach v.v
Oczywiście, że do strony trzeba podchodzić z dystansem - ale z lekkim. Może zdarzyć się przypadek, że pojawi nam się informacja o za słabym komputerze, a gra będzie śmigać, jednak w takim razie zadziała wyłącznie w przypadku, gdy grafika będzie ustawiona na bardzo niski poziom jakości.


IP: Zapisane
eska204

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 65


"Zawsze będzie,mroczniejsza opcja"

Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 07 Maja 2013, 23:10:27 »
Grownock na tych stronach dowiadujemy się tylko wymagań gry.Może pisać ze nie zadziała a gra działa na max wymaganiach bez zacinek,bugów itp. .Ja tak miałem z Prince Of Persia(Wsysztkimi częściami) i Heroes 5 a na max grafice itd. .Więc Najlepszym sposobem jest ściągnąć Demo a nie sprawdzać na tych badziewnych stronach v.v
Oczywiście, że do strony trzeba podchodzić z dystansem - ale z lekkim. Może zdarzyć się przypadek, że pojawi nam się informacja o za słabym komputerze, a gra będzie śmigać, jednak w takim razie zadziała wyłącznie w przypadku, gdy grafika będzie ustawiona na bardzo niski poziom jakości.

"Wyłącznie w przypadku, gdy grafika będzie ustawiona na bardzo niski poziom jakości." Bez obrazy ale chyba wymieniłem moje Heroesy5 i Prince of Persia.Na tej stronie że gra mi nie zadziała,a śmiga bez lagów i bugów na max. grafice itp. więc nie trzeba grać na minimalnych wymaganiach...Więc chyba nie miałeś racji z tym niskim poziomem jakości...


IP: Zapisane
Loczek xD

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 02 Czerwca 2013, 12:36:03 »
Procesor : AMD Sempron (tm) 145 processor, ~2.8GHz.
System Operacyjny : Windows 7 64-Bitowy.
Karta Graficzna : GeForce GT 630

Proszę Kupiłem tę Grę, ale mi nie chodzi.Inne gry chodzą na najwyższych detalach, min. Wiedźmin 2 czy Civilization V czy nawet Diablo 3.Zainstalowałem starsze sterowniki NVIDIA 301.42 bodajże i nie mogę zainstalować starszych bo mam za dobrą kartę graficzną co robić.Gra tnie mi się na Wejściu do miast


IP: Zapisane
Dadziorek1987

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : 16 Kwietnia 2016, 22:52:15 »
witam. chcialam sie dowiedziec czy Heroes VI wraz z dodatkami pojdzie ma moim lapku
dane:
Windows 10 Home
procesor:Intel (R) Pentium (R) CPU N3540 2.16GHZ
raM: 4gb
KARTA GRAFICZNA: Intel (R) HD graphics

kompletnie sie na tm nie znam a nie chcialabym kupic czegos co bedzie sie zacinalo....z gory dziekuje za odpowiedz ;)


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : 16 Kwietnia 2016, 22:57:28 »
Ciężko powiedzieć, bo nie podałaś konkretnego modelu Twojej karty graficznej.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Dadziorek1987

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : 16 Kwietnia 2016, 23:15:08 »
hm...tylko to mi sie pokazuje..nie mam dokupionej zadnej karty ani nic takiego..


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 [4]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.087 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry