Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes VI nie chce się włączyć (Czytany 38247 razy)
shine020793

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 07 Grudnia 2014, 15:59:46 »
Wysyłanie raportu nic nie pomagało. Robiłem to już wielokrotnie z nadzieją że gra się uruchomi - nadaremnie.

Problem już rozwiązałem sam. Olśniło mnie, że gdy ostatnio jak grałem, to HOMM wyłączył mi się podczas zapisywania.. Dlatego "wyciąłem" cały ten folder z Moich Dokumentów i tymczasowo wkleiłem na pulpit. Gra się uruchomiła (analogicznie folder utworzył się sam od nowa). Mogłem grać normalnie, wszystkie kampanie, lecz niestety od początku.

Gdy próbowałem spowrotem wkleić sam folder z zapisami, gra znowu nie chciała się włączyć. Być może tutaj tkwił problem. Jeśli ktoś będzie miał w przyszłości podobny problem to radzę zacząć od tego.


IP: Zapisane
rambunio1995

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 25 Grudnia 2015, 16:25:28 »
Witam
Ja mam problem z zalogowaniem sie do Uplay. Mam Vistę i zainstalowałam oryginał Hom&m 6. Gdy klikam Uruchom przekierowuje mnie do Uplay i tam po wpisaniu emaila i hasla wyskakuje mi okienko sysytemowe : program uplay launcher przestał działać. Próbowałam juz uruchamiac jako administrator i różnych rzeczy w folderach gry ale to nie pomogło.
Wie może ktoś jak temu problemowi zaradzić???


IP: Zapisane
Himmel

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 26 Grudnia 2015, 20:37:22 »
Miałam ten sam problem. Płyta z grą zawiera starą wersję UPlay, dlatego logowanie się na jej platformę stawia czoło z errorem :) Musisz sobie zaktualizować UPlay'a i zalogować się na nową wersję :)


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry