Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HotA wyszła! (Czytany 16392 razy)
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« : 15 Stycznia 2012, 12:50:20 »
Nie, to nie jest błąd w pisowni ani waszych oczach! To prawdziwa, oficjalna beta hoty, do pobrania z heroes community! na razie niestety jest tylko cove, miasto piratów, a o to jednostki (nazwy z tłumacza google):
nimfa -> okeanida
marynarz -> bandyta.
Pirat -> korsarz -> wilk morski.
duch oceanu -> assida.
kapłanka morza -> zaklinaczka.
nix -> nix wojownik.
wąż morski -> asp.
link - http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&prev=/search%3Fq%3Dheroes%2B3%2Btowns.com%26hl%3Dpl%26client%3Dopera%26hs%3Dcf4%26rls%3Dpl%26channel%3Dsuggest%26prmd%3Dimvns&rurl=translate.google.pl&sl=ru&twu=1&u=http://heroes3towns.com/%3Ftown%3Dcove%26page%3Dproject&usg=ALkJrhjuwRaJSlryXfMVKpglqS3gInHDCA


« Ostatnia zmiana: 15 Stycznia 2012, 13:22:58 wysłane przez rtx » IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 15 Stycznia 2012, 13:12:51 »
Link prowadzi jedynie do animacji Assidy.
A co do "soli" - nie wiedzieć czemu translator przetłumaczył tylko pierwszy wyraz. W całości to znaczy "Słony wilk", co na nasze można przetłumaczyć jako "Wilk morski".
A "zaklinatelnitsa" (przypatrz się uważnie, to nie jest "zaklinatelnistka" tylko "zaklinatelnitsa") można przetłumaczyć zwyczajnie jako Zaklinaczka. Po prostu translator przetłumaczył litery rosyjskiego alfabetu na 'nasze', i tak o dziwo wyszło.




IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 15 Stycznia 2012, 13:18:37 »
Miastem wspaniale się gra tylko stary w okeanidach często wynoszą setki  :/ . Jednak kampanię można było zrobić ciekawszą gdyż ta jest badziewna.


IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 15 Stycznia 2012, 13:20:31 »
pomyliłem sięz linkiem, zaraz zedytuje poprzedni post i wszystko porawię, a zaklinatelistka napisałem bo to rodzaj żeński.


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 15 Stycznia 2012, 15:06:21 »
Mam pytanie, jak z wersją językową jest?
Tylko to miasto oraz kampania są w języku rosyjskim czy całą grę zmieni na ten język? Nie wiem czy instalować HIII a nie chcę żeby się okazało iż cała gry po rosyjsku będzie. Swoją drogą dobrze, że nie wymaga WoG-a. W końcu jest szansa, że jak coś dodadzą to bardziej to przemyślą.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 15 Stycznia 2012, 16:04:35 »
tylko miasto, kampania i nazwy nowych rzeczy są po rosyjsku, reszta w języku gry. uwaga! krzaczki! jak ktoś znajdzie sposób żeby to przetłumaczyć to niech pisze.


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 29 Stycznia 2012, 16:45:11 »
Witam, mam problem z pobraniem HotA. Wchodzę na tą stronę, klikam pobierz HotA 1.0 i wyświetla mi, że nie można uzyskać dostępu do żądanej strony. Prosiłbym o szybką pomoc, bo chciałbym w to zagrać.


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 05 Lutego 2012, 01:29:32 »
Słyszał ktoś może o jakichś następcach Hoty ?
A teraz wyjaśniam o co chodzi w Hota celem jest róg otchłani, nie znam rosyjskiego  stąd po przejściu kampanii nasuwa mi się mi się pytanie czy następcami ( dodającymi kolejne miasta wraz z kampaniami ) nie będą kolejne wersje 1.1 1.2 itd tylko SZMARAGDOWA TARCZA (Konwerk), WIECZNY OGIEŃ (Katedra), i HARFA WIATRU (jakieś nowe miasto) a ostatnim łączącym wszystkie miasta dodatkiem była by KULA KREACJI (kolejna rasa próbująca zdobyć każdy z artefaktów lub 4 dodane w tych dodatkach walczące między sobą o artefakty).
Jak uważacie ?


IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 05 Lutego 2012, 12:31:22 »
skąd te nazwy? horn of the abyss to nazwa całego projektu, nie tylko wersji.


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 05 Lutego 2012, 13:41:48 »
Na acidcave.net znalazłem tłumaczenie ale po ostatniej misji pojawia się róg więc (nie znam ruskiego) przypuszczam że nie zrobią tylko dennych farbularnie kampani w których każdy nowy zamek odbiera róg poprzedniemu tylko inne nacje będą poszukiwać kolejnych fragmentów (te artefakty) kuli kreacji.


IP: Zapisane
Bistro^^

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 18


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 05 Lutego 2012, 16:56:45 »
Tak wiem o co chodzi z Rogiem Otchłani bo przeszedłem tą kampanię była banalna . Mam też 20 Nowych random_map do wersji SoD i Hota zależy kto w jakiej wersji na nich popyka :D

Wiadomość doklejona: [time]05 Luty 2012, 17:01:39[/time]
Nie przesadzaj mój drogi może i lekko przesadzili z tym Rogiem Otchłani ale sama w sobie ta gra jest już jakąś nowością wcisnęli nam miasto Przystań to i inne też się tam znajdą z kolejnymi wersjami jak np. v2.0 czy v3.0 no i na razie z tego co mi wiadomo v4.0 będzie ostatnią ale kto wie może będzie ich więcej przynajmniej o jedną wersję z jeszcze ciekawszymi dodatkowymi obiektami itp.  8)

Wiadomość doklejona: 05 Lutego 2012, 17:11:08
Tutaj macie te 20 Mapek : http://www.speedyshare.com/file/fzCbP/random-maps.rar są stworzone dla wielu graczy a cele jak zawsze pokonać przeciwną drużynę jest też tam parę niespodzianek ale to już sami sprawdźcie . Życzę miłej rozgrywki  ;>


« Ostatnia zmiana: 05 Lutego 2012, 17:11:08 wysłane przez Bistro^^ » IP: Zapisane
Bistro^^

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 18


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 26 Lutego 2012, 13:27:07 »
Jak myślicie kiedy wyjdzie Hota 2.0 i czy w ogóle wyjdzie w tym roku i co planują twórcy Hoty ? :niepewny:


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 26 Lutego 2012, 13:35:32 »
Jak myślicie kiedy wyjdzie Hota 2.0 i czy w ogóle wyjdzie w tym roku i co planują twórcy Hoty ? :niepewny:

Sądzę, że nigdy nie wyjdzie. Oni mieli wielkie problemy już z tym pierwszym miastem, robili go parę dobrych lat. Wiem, jak większość takich projektów kończy i trzeba się tylko cieszyć, że udało im się ukończyć piracką Przystań.

Także nie róbcie sobie wielkich nadziei, obym się mylił.

EDIT: Te materiały były gotowe już 3 lata temu, więc pozdro chłopie.


« Ostatnia zmiana: 26 Lutego 2012, 16:05:46 wysłane przez Grownock » IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 26 Lutego 2012, 14:59:35 »
Mój przyjacielu z forum nie bądź aż takim czarnowidzem. Ja uważam że następne miasto wyjdą bardzo szybko gdyż wszystko już jest do nich skończone http://heroes3towns.com/ .
Tu masz Katedral http://heroes3towns.com/?town=cathedral&page=arts
a tu Kronwerk czy jakoś tak http://heroes3towns.com/?town=cronverk&page=buildings. Co prawda nie ma tu wszystkiego co można znaleźć na różnych forach. Z tego co mi wiadomo pierwsza część wychodziła tak długo bo nie wiedzieli którą frakcje dodać, oraz były problemy z dodaniem miasta, ale skoro już raz to zrobili to mogą zrobić kolejny (ale boje się że nie będziemy mogli grać wszystkimi miastami naraz).




IP: Zapisane
Bistro^^

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 18


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 26 Lutego 2012, 22:40:49 »
Grownock ależ ja nic nie sugeruję tak samo było z Hota 1.0 miał niby nigdy nie wyjść a jak widzisz jest z obiecanym 10 Miastem więc jest spora szansa że i pozostałe wersje wyjdą bo jak kolega z forum wspomniał projekty miast i jednostek już są gotowe  ;> ;>


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.092 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry