Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Maps by Gieferg (Czytany 6342 razy)
Gieferg

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« : 19 Grudnia 2008, 13:23:39 »
http://www.sendspace.pl/file/yR4Vzr06/

Między innymi:
- Lord of The Rings
- Warhammer

Oraz kilka innych, prawie wszysto w XL. Wszelkie opinie mile widziane.




IP: Zapisane
Łucznik

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 54


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 19 Grudnia 2008, 18:25:16 »
Oglądałem LOTR-a. Byłoby fajne, ale... z jakiego tłumaczenia korzystałeś
-Świszczący Wierch  :haha: Buhaha
-Puszcza Mroku, też dobre  :D


IP: Zapisane
http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176217138&ref=flink<--możesz kliknąć jak chcesz.

http://ohtor.mybrute.com<--wbijać nie pożałujecie
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 19 Grudnia 2008, 18:53:26 »
Puszcza Mroku poprawnie, ale Świszczący Wierch chyba nie, raczej Świszczowy... chociaż nie pamiętam jak to w posiadanym przeze mnie tłumaczeniu było. Dobra, koniec gadania o nazwach, ściągam.

@Edit: Przybyłem, zobaczyłem... i mocno się zawiodłem. Dochodzę do wniosku że nie da się w HIII zrobić porządnej LotRowej mapy. *odpala edytor map H4*


« Ostatnia zmiana: 19 Grudnia 2008, 19:37:43 wysłane przez Ptakuba » IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Gieferg

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 21 Grudnia 2008, 18:40:54 »
Cytuj
@Edit: Przybyłem, zobaczyłem...

Mapy nie są po to żeby je "zobaczyć" tylko po to żeby zagrać i wyłącznie opinie "po zagraniu" mnie interesują.


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 21 Grudnia 2008, 20:16:13 »
Ale w tą mapę nie da się normalnie zagrać xP Przynajmniej ja nie mogłem (a grałem, nie tylko podglądałem w edytorze). Denne robione na siłę zdarzenia to pierwsze. To, że w trójce bohaterowie muszą być osobno, więc drużyna pierścienia nie ma racji bytu, to drugie. Po trzecie brak możliwości ustawienia porządnych skryptów i warunków, które sprawiłyby że rzeczywiście Faramir ma odbijać Osgiliath a Frodo nieść Pierścień, bo tak to można np. zebrać całą armię Śródziemia, dać ją jednemu z bohaterów i zaszturmować Barad-Dur... A Król Nazguli lata sobie po całym Śródziemiu...


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Gieferg

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 25 Grudnia 2008, 11:32:26 »
Cytuj
Denne robione na siłę zdarzenia to pierwsze.
Co, nazgule ci frodka utłukły?
Tak to jest jak się jest frajerem i się idzie szlakiem kiedy się jest ścigany :P

Cytuj
Po trzecie brak możliwości ustawienia porządnych skryptów i warunków, które sprawiłyby że rzeczywiście Faramir ma odbijać Osgiliath a Frodo nieść Pierścień

Frodo MUSI nieśc pierścień. Spróbuj zanieśc go kimś innym. Podobnie jak tylko Aragorn może przejśc szlakiem umarłych.

Cytuj
bo tak to można np. zebrać całą armię Śródziemia, dać ją jednemu z bohaterów i zaszturmować Barad-Dur

Spróbowałeś?
Dałeś radę?
Moje gratulacje :)

btw to oczywiste że w HoMM3 to bedzie wyglądało inaczej niż w książce bo i nie o to chodzi żeby wyglądało jak w książce.

Cytuj
A Król Nazguli lata sobie po całym Śródziemiu...

Tak jakby w książce/filmie nie latał. Przecież to on, nikt inny, zranił Froda.


Po tym komentarzu widze że pograłeś bardzo mało i niewiele o tej mapie wiesz :P


« Ostatnia zmiana: 25 Grudnia 2008, 11:39:26 wysłane przez Gieferg » IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 25 Grudnia 2008, 13:41:00 »
Cytuj
Denne robione na siłę zdarzenia to pierwsze.
Co, nazgule ci frodka utłukły?
Tak to jest jak się jest frajerem i się idzie szlakiem kiedy się jest ścigany :P
Nie, Frodem z nazgulami sobie poradziłem :P Ale Arnim kontra zbójcy już nie xP
Cytuj
Po trzecie brak możliwości ustawienia porządnych skryptów i warunków, które sprawiłyby że rzeczywiście Faramir ma odbijać Osgiliath a Frodo nieść Pierścień

Frodo MUSI nieśc pierścień. Spróbuj zanieśc go kimś innym. Podobnie jak tylko Aragorn może przejśc szlakiem umarłych.


Ah... posterunki misji. A jednak można otworzyć posterunek i iść kim innym :D A w H4 można by np. tak operować zdarzeniami, że jak innemu bohaterowi dasz Pierścień to przegrywasz :] Albo uniemożliwić podróż Froda bez Sama.
Spróbowałeś?
Dałeś radę?
Moje gratulacje :)
Praktyka a teoria to jednak dwie różne rzeczy. W teorii chyba się da :f
btw to oczywiste że w HoMM3 to bedzie wyglądało inaczej niż w książce bo i nie o to chodzi żeby wyglądało jak w książce.
Ale jednak można się trochę postarać :f

Cytuj
A Król Nazguli lata sobie po całym Śródziemiu...

Tak jakby w książce/filmie nie latał. Przecież to on, nikt inny, zranił Froda.
Tak, latał i zranił Froda, ale żeby Faramir spotkał go na Belfalas przed dotarciem Froda do Rivendell to nie słyszałem :P


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Gieferg

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 26 Grudnia 2008, 01:30:17 »
Cytuj
A jednak można otworzyć posterunek i iść kim innym
Niby można. Ale zważywszy na to że jest on przy samym końcu drogi - Frodo i tak musi tam dojść by go otworzyć. Jak chcesz kogoś na siłę pchać w jego ślady byle tylko udowodnić że każdy może wrzucać pierścień, twoja sprawa, ale to już jest czepianie się na siłę.

Cytuj
Praktyka a teoria to jednak dwie różne rzeczy. W teorii chyba się da :f
Spróbuj w praktyce.

Cytuj
Tak, latał i zranił Froda, ale żeby Faramir spotkał go na Belfalas przed dotarciem Froda do Rivendell to nie słyszałem

Chyba oczekujesz po mapie do HoMM3 czegoś innego niż należy.
Chcesz mieć dokładne odwzorowanie to zagraj w jakąś grę na podstawie ksiażki/filmu, och, chwileczkę, nawet w nich nie ma dokładnego odwzorowania, jeszcze pamiętam jak broniłem Bormomirem Helmowego Jaru w Battle for MiddleEarth i mordowałem Samem dziesiątki orków w Osgilath w ROTK :P Gdzieto było w książce?

Cytuj
A w H4 można

Wychodzi na to , że nie krytykujesz tej konkretnej mapy jako takiej, tylko ograniczone możliwości H3 w odtwarzaniu wydarzeń z Władcy Pierścieni, sorry, ale tego typu uwagi na nic się tu nie zdadzą. W H4 nie grywam i nigdy nie będę, a to co można tam zrobić w edytorze mnie nie interesuje.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry