Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Jakie są najlepsze mapy? (Czytany 18037 razy)
Pierdyl

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 25

Zobacz profil
« : 16 Grudnia 2009, 22:33:30 »
Witam! Poszukuję jakiś fajnych mapek do Heroesa 3. Zależy mi na jakości wykonania tych mapek, żeby były w pełni pro, takie jak oryginalne mapki herosa, tzn żeby były dość atrakcyjne wizualnie - wiecie, nie na odwal zrobione(tu damy ogromny  las bo nie chcę mi się bawić w szczegóły). Interesują mnie raczej większe mapki, z ciekawą fabułą, z dużą ilością rozmaitych przedmiotów, budynków, zasobów itd. Dobrze by było jakby znalazły się jakieś z ciekawą fabułą, na dużą ilość graczy. Wiem, że w necie aż roi się od mapek do H3, ale sporą część z nich testowałem i byłem co najmniej rozczarowany już na samym początku rozgrywki - kiedy to zobaczyłem ile to ktoś "wielkiej" pracy władował w mapkę :/

Dlatego pytam się Was, gdyż na pewno znacie jakieś mapki godne uwagi :) Jeśli to nie będzie problem prosiłbym o linki :) pozdrawiam serdecznie


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 17 Grudnia 2009, 07:44:16 »
Jest mnóstwo mapek godnych uwagi nie w sposób je zliczyć , błędem byłoby tutaj wstawianie linków do nich.
Nie wiem jakie mapy odpowiadają ci najbardziej poszukaj sam na tych stronach . Chodzi ci o mapki PL czy w jakiejś innej wersji językowej?


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Pierdyl

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 25

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 17 Grudnia 2009, 11:10:51 »
Najlepsze byłyby mapki PL ale ENG też bym nie pogardził :) hmmmm jakie mapki lubię? Z oryginalnych mapek podobają mi się np huzia na wikinga, powrót też fajny ale nie lubię mapek gdzie grę rozpoczyna się więcej niż jednym zamkiem, to samo z wojną mocarzy.


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 17 Grudnia 2009, 14:01:09 »
http://www.maps4heroes.com/heroes5/maps.php
http://www.celestialheavens.com/search2.php

Poszukaj tam sam ci nie podam konkretnych map bo jak już mówiłem jest tego bardzo dużo ale nie tak łatwo je wypisać.


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Eduardo111

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 17 Grudnia 2009, 16:41:30 »
ja mam taką fajną mapkę Midkemia (XL) do HOMM3 tylko nie pamietam z kąd ją ściągłem ale chyba z Akademia Wojny fajna ta mapka można w niej miec nieżle Bohatera napakowanego ;D


IP: Zapisane
Pierdyl

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 25

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 18 Grudnia 2009, 15:58:27 »
Ok dzięki chłopaki za odpowiedzi :)

Odpowiedź na pytanie wyczerpująca. Zamykam temat. /smith


« Ostatnia zmiana: 18 Grudnia 2009, 23:57:26 wysłane przez smith » IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry