Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes 2 - Mapa Pandemonium - Wyzwanie :) (Czytany 5568 razy)
Pietras_HoM2
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« : 09 Sierpnia 2016, 00:23:02 »
Witam wszystkich

Nie wiem czy macie tak jak ja, że lubicie stawiać sobie wyzwania i ugrywać heroesa w trybie Impossible. Oczywiście są sztuczki, żeby dezorientować przeciwnika co w Heroes 3 zostało już usprawnione oczywiście bez wpisywania 32167 na smoki.

Jak ktoś uważa siebie za pro-gamera w Heroesa 2 to niech rozegra sobie partyjkę w trybie Impossible na mapie: Pandemonium.

Jeżeli komuś uda się wygrać tą mapę w poziomie trudności: Impossible to nie uwierzę, że zrobił to uczciwie :)

Mapka zwie się: Pandemonium na najmniejszych mapach small dostępna w Succesion War. Nie ma opcji, żeby przejść to na impossible :) nawet z wczytywaniem saveów ;)


IP: Zapisane
Baronus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 12 Sierpnia 2016, 20:52:44 »
Dzięki za info, zaciekawiłeś mnie :-) Spróbuję kiedyś z wczytywaniem.


IP: Zapisane
MiSi

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Serwus!

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 14 Sierpnia 2016, 21:48:13 »
Wygrałem tę mapkę kiedyś(jakieś 3 lata temu?) na impossible grając zamkiem sorceress. Często grałem tę mapę ze względu na ten układ bohaterów na starcie :D
Kluczem było wybudowanie szybko jednostek strzelających i zebranie kluczowych(w miarę licznych i użytecznych np. orki od barbariana albo tankowate drwale/gargulce) jednostek spośród bohaterów w zamku :D

edit:
jak będę miał ochotę, to spróbuję jeszcze raz rozegrać tę mapkę ;)


« Ostatnia zmiana: 14 Sierpnia 2016, 22:09:17 wysłane przez MiSi » IP: Zapisane
Baronus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 15 Sierpnia 2016, 16:13:50 »
Bo to też zależy którym zamkiem. Co innego rycerzem co innego czarnoksiężnikiem. Różnica olbrzymia.


IP: Zapisane
Pietras_HoM2
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 16 Września 2016, 23:28:27 »
uważam siebie za super experta heroesa 2. I ty mi Ty twierdzisz, że wygrałeś to sorcererem !!! ja próbowałem zamkiem nekromantów, gdzie w trybie impossible ciężko jest zbudować ul. dwór w sensie produkowania ulepszonych wampirów. Każdy zaawansowany miłośnik homm2 wie, że wampirami idzie prawie tak samo łatwo wygrać grę jak mając w swojej ekpie duchy (ghost). Testowałem różne sposoby powiem więcej nawet wiele do powiedzenia mają artefakty, które na samym początku zrespią się, a jakie da się zdobyć pokonując nekromantów.

Przepraszam uprzejmię!!!!!!! ale nie wierzę, że zamkiem sorcerer w trybie impossible udało się komuś wygrać bo ta mapa jest nie do wygrania!!! chyba, że ktoś mi nagra film.

Homm2 z mapą Pandemonium to jest jakieś 1% na 99%, że komu kolwiek uda się to wygrać.

Nie przeczę ale chcę dowody.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 17 Września 2016, 08:40:17 »
Stosunkowo łatwa mapa. Nie ma co się podniecać. Czarodziejami też da się ją bez problemu zakończyć. Zapewne po prostu nie jesteś jeszcze zbyt doświadczonym graczem  :) Trochę pokory i ty ją ogarniesz czarodziejami na impossible.

Pozdrawiam


« Ostatnia zmiana: 17 Września 2016, 08:48:42 wysłane przez Sylú » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
uhm

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 18 Września 2016, 13:49:36 »
Lel bro zarejestrowałem się tu tylko po to, żeby nieco zachwiać twoją pewność w twoje arcyzdolności...

https://www.youtube.com/watch?v=xr0ACpSVZYc


IP: Zapisane
MiSi

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Serwus!

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 25 Września 2016, 13:47:16 »
No cóż, możesz mi jedynie(póki co) uwierzyć na słowo Panie @Pietras_HoM2 . Aktualnie nie mam możliwości pograć w dwójczynę, najszybciej będę w stanie coś zadziałać za miesiąc-dwa, więc jeżeli będę miał ochotę i będę pamiętał, to coś tam spróbuję :) Jeżeli chodzi o doświadczenie, to w hirołsy gram od jakichś 13-14lat, więc myślę, że mam jakieś tam pojęcie na temat tego jak grać. Wstawię wtedy jakieś screeny z gry w tym temacie, aby w jakiś sposób to potwierdzić, pozdrawiam  ;D


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.025 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry