Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Scenariusze w Tote (Czytany 8187 razy)
Timothy

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 217


"...wszystko przemija..."

Zobacz profil
« : 07 Lutego 2008, 20:09:47 »
W tym dziale jest już sporo o misjach w kampaniach, więc zakładam temat dotyczący pojedynczych scenariuszy.

Jeszcze nie mam Tote, ale chciałbym dowiedzieć się co mnie mniej więcej czeka podczas grania... Chodzi mi tutaj o pojedyncze scenariusze, bo w kampani co się wydarzy mniej więcej wiem i nie chce szczegółowiej się w to wdrążać - wolę to sam odkryć.

Jak już powiedziałem o kampani coś wiem, ale o scenariuszach nikt nic nie wspominał, więc pytam. Scenariuszy jest chyba 5, jakimi rasami w nich pokierujemy (scenariuszy 5 - ras 8) ?? Jakimi bohaterami tam pokierujemy??
I ogólnie co tam się dzieje??

JAkby ktoś znał odpowiedzi na moje pytania to proszę o odpowiedź. Jestem po prostu ciekawy.  I nie musicie od razu odpowiadać na wszystkie pytania.
Oczywiście w tym temacie (aby nie śmiecić) można prowadzić również dyskusję na temat poszczególnych scenariuszy.  ^_^ :D ;D 8) ;> :/


IP: Zapisane
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6734/qqnv9.jpg[IMG]
Tosiek

*****

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Wiadomości: 355


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 07 Lutego 2008, 20:19:56 »
Ze scenariuszy to pamiętam trzy w których kieruje się Twierdzą, Infernem i Sylvanem. Wiem, że ten z twierdzą to dzieję się w dawnych czasach, a nic więcej nie pamiętam. Ten z infernem to kieruje się Agraelem i trzeba pokonać jakiegoś lorda demonów, żeby zakończyć swoją próbę. No i wiem tylko tyle, że w kampanii z Sylvanem kieruje się Tieru. Jak coś mi się przypomni, albo zagram to dopisze.


IP: Zapisane
Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 08 Lutego 2008, 15:19:14 »
Jest 5 pojed. scenariuszy. 2 z orcami (kierujemy Kunyakiem i jeszcze kimś), 1 z inferno (kierujemy Agraelem), 1 z lochem (kierujemy takim mrocznym elfem przeciw forcie :P), 1 z elfami (kierujemy Tieru).


IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
Agrael-I

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 05 Maja 2008, 22:20:52 »
Mój ulubiony scenariusz "Próba Agraela"  :)


IP: Zapisane
Pawell

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 73

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 14 Maja 2008, 15:04:25 »
Mój ulubiony scenariusz "Próba Agraela"  :)

To jest najłatwiejsza misja ze wszystkich scenariuszy, wystarczy tylko zebrać dobry oddział i po kolei kasować herosów wroga.


IP: Zapisane
Timothy

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 217


"...wszystko przemija..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 14 Maja 2008, 16:38:44 »
Cytuj
To jest najłatwiejsza misja ze wszystkich scenariuszy, wystarczy tylko zebrać dobry oddział i po kolei kasować herosów wroga.

Muszę się zgodzić, że najłatwiejsza, ale jeszcze bym dodał, że najkrótsza.
Co prawda na tą łatwość bardzo wpływa poziom trudności - jak misja bardzo łatwa to warto spróbować czy tak samo dobrze sobie poradzimy np. na ciężkim.


IP: Zapisane
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6734/qqnv9.jpg[IMG]
Łucznik

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 54


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 14 Maja 2008, 19:02:31 »
Mi się podoba scenariusz z mrocznym elfem Agbethem. No i dowiadujemy się jak Hangvul stracił rękę i oko, a także co łączy loch z demonami.
To się nazywało "Krąg nienawiści".


IP: Zapisane
http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176217138&ref=flink<--możesz kliknąć jak chcesz.

http://ohtor.mybrute.com<--wbijać nie pożałujecie
Ashia
Aenigma

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 372


"sztuko z fantazji i kamienia..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 14 Maja 2008, 19:24:02 »
Mi też się podoba ''Krąg nienawiści'', bo ma ciekawy scenariusz, wiele się dzieje i wyjaśnia on parę spraw, a w dodatku można się przy nim nieźle bawić.


IP: Zapisane


„I gdzie ty widzieć będziesz,
gdy zamieszkamy w powidoku słońca
malowanym na powietrzu jak na szkle nieważkim,
jak nasze oczy przepełnione blaskiem
nieśmiertelnieją w pędzie
wzwyż, w ponad –

Tworząca,
Koniecznie wolna,
patrz! Dożyj siebie ze światła!”
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 14 Maja 2008, 21:15:42 »
Mój ulubiony scenariusz to też ''Krąg nienawiści' w Dzikich Hordach a w podstawce "Łza dla Ossira" ,w Kuźni Przeznaczenia "Żelazny Tron"


IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
Timothy

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 217


"...wszystko przemija..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 14 Maja 2008, 21:24:47 »
Mój ulubiony scenariusz to też ''Krąg nienawiści' w Dzikich Hordach a w podstawce "Łza dla Ossira" ,w Kuźni Przeznaczenia "Żelazny Tron"

Ja jakoś do "Żelaznego tronu" nie mogłem się przekonać, ale co do reszty to zgoda.


IP: Zapisane
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6734/qqnv9.jpg[IMG]
Thorgal

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 23 Stycznia 2012, 10:43:58 »
Witam. Czy jest ktokolwiek na tym świecie kto przeszedł scenariusz orkami "Krzyk Wolności"? Pytam bo wydaje się to niemożliwe (ogromna przewaga przeciwnika na każdym etapie rozgrywki). Nie ma poradnika, screenów,nikt nic o tym nie napisał sensownego, słowem cisza-jakby się bano rozmawiać o tej mapce.



IP: Zapisane
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 26 Stycznia 2012, 21:53:48 »
Ja ją przeszedłem, ale jak dawno temu to było??? Taka pozytywna informacja  - po podbiciu miast czarodziei zmieniają się one w miasta orków.


« Ostatnia zmiana: 03 Kwietnia 2012, 20:31:07 wysłane przez Pawek » IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Nebirios7

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Zwycięstwo albo Śmierć

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 01 Kwietnia 2012, 09:02:56 »
Bardzo fajny jest Scenariusz "Dni Ognia" w którym kieruje się "młodym" Tieru. Opowiada on o walce Tieru z Mrocznymi Elfami i z Elfickimi Piratami. Dowiadujemy się dlaczego Tieru został wygnany na wyspę Sierpa Księżyca i dlaczego tak zaciekle walczył z Demonami.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.084 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry